Jump to content
FAS Goran
Xepoj

Ciganija ili ipak ne? :) DRUGI DIO :)

Recommended Posts

sumnjam da bi takav stav izrazio kad bi imao auto koje ima fabricko svetlo kod nogu :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja prozivka... :rofl:

Šalu na stranu, da je fabrički ugrađeno ne bih se mnogo bunio... ovako nema smisla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Simpaticno.Gde si naso svetiljke bas za Bravo iz gepeka?Meni treba jedna za kasetu za rukavice.rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nasao na otpadu :) 4 komada uzeo, reko' nek se nadje :) :)

tebi treba ona sa prekidacem... ima sigurno na ovom otpadu, ima jedno 4-5 bravo-a, 2-3 brave, i 2-3 mardze. u jednom od njih ima sigurno to sto ti treba. otpad je u batajnici :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To i jeste muka,prekidac.Ako stavim neki fini mikro,nikad necu znati jesu li ona zvalava vrata aktivirala i ugasila svetlo.Kao sa friziderom,ili tvojim gepekom...rofl.gifrofl.gif

Edited by bokija

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne staj mi na muku sto se gepeka tice! :) od 5 bravo-a na otpadu ni jedan nema isti "sistem" paljenja svetla kao moj auto... tako a mi gepek jos u mraku :)

pa sta je tebi u sustini problem? otici do otpada ili... ne kontam! :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tooo,smor mi tezak.Vido sam da sa strane u kaseti ima rupa za lampu,bas takvu,pa kontam da je ubacim.Treba i do centra da odem da kupim UV ledice da probam da resim cajger...Al sve mi se ne da.U centar ne volim da idem a otpadi su sve negde gde ja ne zalazim.Valjda cu kad malo ojuzi,dobiti vise elana.rolleyes.gif BtW,nije mi jasno sta je tako nepopravljivo na tom prekidacu za svetlo gepeka?blink.gif

Edited by bokija

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe i ja sam video u kaseti tu rupu, odnosno plastiku koja zatvara rupu, ali mi tad nije palo na pamet da to svetlo moz' da se uzme u otpadu (bosanac, sta da ti pricam :) ) pa sam skarabudzio ono svetlo kako sam znao i umeo, em mi sija odozgo a ne sa strane tako da je i to neka (valjda) prednost :)

ovaj otpad je 10 min od mene, ali rade do 5... a ja ne stignem do pola 6 kuci... mogao sam ja da ti uzmem, da zaradim i ja koji dinar :harhar: el' eto ne da mi se ;)

a sto se tice gepeka... i meni treba malcice elana da ispratim te zice i da vidim sta tu u sustini nije dobro al mi se ne da nikako :) :) to cu verovatno kad budem budzio ono svetlo za zadnja sedista (kao sto ima brava), kad malko otopli :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo ti petljaj oko struje,uskoro ce ti trebati trole umesto akumulatora...harhar.gifImas domaci,ja imam i 220V u kolima harhar.gifrofl.gifrofl.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nisam bOlan :) ovo sam uzeo pre 10ak dana :) jbga, ne stignem...

a jos kad bi ti rekao da sam (vrlo verovatno) zaboravio sta sam trebao da vidim .... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pobrko si nesto.Ja tek treba da nabavim,a Doktor i Bosanac svetle za sve pare....nuke.gifnuke.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma i ja sam odradio i kabinu, gepek i komplet tablu, CD i konzolu u belo nego me zainteresovala prica sa UV diodama iza skazaljkica, a njih da prefarbam u belo :thumbup: Nocu je verovatno do 00 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ideja da budu iza skazaljki,nego u gornjoj zoni cajgera da bacaju svetlost na povrsinu instrumenta.Znaci ,iza stakla u gornjoj zoni ali zakloniti od direktnog pogleda vozaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...