Jump to content
FAS Goran
*mishko*

Zastava 10 (Fiat Punto mk2b)

Recommended Posts

Montirane papucice, a zadnjih dana imao sam i par malera.

1. Najpre, dok sam propustao pesaka, decko sa skuterom se prikucao za moj branik.

2. Pre neki dan vidim da je spojler poceo da se odvaja. Da li da ga krpim ili skidam ceo, jer mislim da ce vremenom ceo da se odlepi?

k2N5S.jpg

k2PB0.jpg

k2UAi.jpg

k2X4r.jpg

k33yS.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo lepo, mozda si mogao da udaris i one bocne lajsne, na vratima, pa da i njih ofarbas. Dosta one stite, mada izgleda lepse bez njih. Da li je bilo lako skinuti spojler, posto je verovatno bio zalepljen lepkom za soferke?

edit:jel si skidao lajsne i brave (kvake) kad si farbao?

Edited by MilanLaki

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MilanLaki: Znas kako, nisam bas pitao majstora o detaljima skidanja spojlera, ali rece da se bas namucio. I da, lepljen je lepkom za soferke. Sto se tice lajsni ni one ni brave (kvake) nisu skidane, tako su farbane na licu mesta. Razmisljao sam i o tim bocnim lajsnama, tacno je da dosta stite, ali sto i sam kazes ovako je lepsi bez njih. Mislim da je bas fino ispalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^Kontaktiraj Nemanju obavezno!

@MilanLaki: kacket je jaako tesko skinuti bez posledica po farbu. Imao sam identican problem kao i mishko al sam bas u to vreme zatvarao rupe na zadnjim vratima pa je ostalo farbe i za to gore parce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma morao je da se farba taj gornji deo skroz. Spojler je ostao takoreci citav, ali se farba na automobilu skinula.

@podvarak: Kontaktiracu ga, pa cemo videti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto supar izgleda,samo tako nastavi! Mada,ipak mislim da si trebao da uzmes 15-ice.

Sa gumom 185/55 ne bi izgubio na udobnosti (obicno se zbog toga ljudi opredele za manju felnu),a bilo bi sigurno za nijansu lepse.

Nemoj pogresno da me razumes,autu stoje ove 14-ke skoz skroz OK cisto ti kazem da kasnije (kada potrosis te gume) slobodno mozes da razmisljas i o malo vecim :)

Jos jednom Puntisa (Z10) je :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja cu se sloziti oko felni;citao sam od pocetka temu! Na ovu boju lepo dodju i zatamljena stakla video sam kako stoji tako da ti mogu prrporuciti slobodno,neces se prevariti!Boja jeste lepa,ali za toniranje "jaoj" :wallbash: .Sporting ima lepe felne,a i hgt-e takodje (15ce)mozes te glat da stavis imas opciju da menjas sve sa gumama i da doplatis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ NenadAleksic: Hvala. Da, razmisljao sam o zatamnjivanju stakala, super bi mu stajalo i mozda ce biti odradjeno na prolece.

@ Bane23: U pravu si i ja mislim da bi mu fabricke 15-ice odlicno stajale. Videcemo, sve zavisi od finansija.

Inace, ja sam tek kasnije shvatio da ne treba nesto extremno budziti, na to su mi ukazivali Vukasin, NED i Vuk. Tako da su one plasticne ciganije skinute iz automobila.

Hvala im na tome, i naravno svima koji su me podrzavali. :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naslon je kupljen u Gang Land-u, valjda bese oko 3500 RSD. Nisam siguran. Mada mozes naci i jeftinijih. Jos neki su uzimali, pregledaj forum.

Medjutim, kao sto sam i rekao, skinuo sam naslon jer sam shvatio neke stvari oko cuning smajlinga. :p

Dobro predgledaj forum i internet pa dobro razmisli sta naknadno ugradjujes u automobil, da od prevelike zelje ne "ogrubis" auto. Cisto savet. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мало да освежим тему новим фотографијама. :)

 

IMG_0132.jpg  IMG_0143.jpg  IMG_0156.jpg  IMG_0168.jpg
 
IMG_0179.jpg  IMG_0180.jpg  IMG_0190.jpg  IMG_0193.jpg
 
 
 
Edited by mishko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...