Jump to content
FAS Goran
Dusan

Brava / Marea - lampica za pojas i vrata

Recommended Posts

kod mene rade svi samo ne radi ova za pojas i ne znam zasto spoejno je dole na sjedistu za vezanje

pomagajte jel ima nes stotreba da uradim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene rade lampice koje signaliziraju da su vrata otovrena, i tako za svo 5-oro vrata kao i lamica koja obavestava da pojas nije vezan. Marea karavan je u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ali na HLX verziji. Niko ne zna kako moze da se proveri da li je problem sa sijalicama u tabli odnosno diodama ili ipak to nije ukljuceno u paketu opreme. Mada sta je to toliko posebno da te obavestava da nisi zatvorio vrata ili stavio pojas pa da kao spada u "jacu" opremu, malo je nerealno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to jest care ali kada sve radi nek radi i ovo hehe

u svakom slucaju preporucam fiata mareu svakome i bilo koju

ja sam ima 1,6 benz i 19 jtd sada vozim 2,4 td

zivio fiat :horse:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mog slucaja. Dam kontakt, upali se lampica za pojas i ugasi se sama posle 3 sekunde bez obzira dal sam se vezao ili ne. Znaci da je podeseno da se automatski gasi bez obzira na polozaj pojasa. Dal' bi to moglo da se podesi da radi ponovo kako treba preko racunara da se poveze ili nesto... ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

marea:

 

1) svijetli mi lampica od zračnog jastuka mogu li je kako sam resetirati ili mi treba spajanje na računalo u servisu i resetiranje preko toga?

2) 15ak minuta u vožnji mi svijetli lampica sa simbolom žaruljice u sredini koje je uskličnik - prema onom što sam našao na internetu to simbolizira da neka žaruljica signalizacije ne radi, ali rade sva svjetla, svi žmigavci, rikverc, štop svjetla, svjetla tablice i maglenka, kabina....
nakon 15ak minuta vožnje se ugasi, kad se auto ponovo upali opet svijetli nekoliko minuta ili desetak, ne znam točno više.

3) danas mi se prvi put nakon prijeđenih 300km s autom nakon paljenja auta nije ugasila lampica abs-a i abs u vožnji nije radio, probavao sam kočiti. nakon što sam auto ugasio ponovo upalio opet se lampica upalila, ali kad sam par puta stisnuo pedalu ugasila se i onda u vožnji je abs radio dalje normalno. nakon ponovnih paljenja lampica se više ne pali tj abs radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...