Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Hvala Djole ;)

Original za TIPA od kozmetike tesko ces naci. Sve sto vidis sam ja pravio ili prepravljao.

Cak je i krovni spojler doradjivan i ako je fabricki jer se nije mogao postaviti bas kako treba.

Bane jos kada bude gotov ABARTH zadnji branik lele boske :D

Edited by saleTIPO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se nadam da cu naci na nekom od odpada..a vidjao sam dosta (na slikama) da su isti ili skoro slicni sa pragovima od Brava, pa mozda i to uporedim,mozda se poklopi...u kojoj stampariji si kupio foliju?meni ujko drzi stam. u Boru, mozda si kod njega? :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super! :thumbup:

Ne znam da li si koristio nesto za crnu plastiku na braniku, i uopste kolima?

Mogu ti preporuciti dva proizvoda, oba su odlicna: Turtle-ov "Black in a Flash" koji sam u Metrou platio oko 550din, i Ma-Fra-ov "Faspoler" koji kosta oko 450din. Oba su u sprej boci, prvi 500ml - drugi 300ml, na bazi silikona, tako da "vracaju boju i daju sjaj".

Koristim ih uz svako pranje [Turtle moze i za gume], i fino osveze lajske na vratima i braniku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ;)

Nemam bas neki izbor sto se tice tih sprejeva,ali nasao sam jedan kojim sam zadovoljan.

Na bazi silikona je, SUNNYCAR BUMPER & PLASTIC renovator. 300ml je,a cene ne mogu da se setim. Mislim da je 350-400din

Sasvim je dovoljno dva puta godisnje da se naprskaju. Poslednji put sam ih naprskao letos i ne izgledaju lose.

Na slici branik nije ni opran bas kako treba,ali vreme je za jedno prskanje.

Mada,imam u planu da ofarbam cele branike u crveno tako da cemo videti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast Salenacionale.:)

Ti skinuo oznake,a ja stavio nove,originalne,one izgubile sjaj i boju,ali bi ih i ja skinuo da ne moram da zapusavam rupe :):p

Share this post


Link to post
Share on other sites

ponovicu svoj prethodni post: "sad je k'o moj sto je bio" :) :)

lepo lepo, sve mi se cini da cu jednoga dana ponovo kupiti tipa :coffee:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeeee,hoces da kupis tipa,ccc,to bre moze samo Sale da vozi i jos neki nasi drugari,a daznaju sta je uno,odmah bi prodali svoja kola :p.

Stvarno je dobar,jos samo ako ofarba ono sta je hteo,eee.

A ti sashicus kad vec mozes uradi tvog una tako :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala!

Kod mene su bile samo zalepljene. Da je trebalo zatvarenje rupa pa farbanje ne bi ih ni dirao.

Nadam se da cu ovih dana zavrsiti pragove. Njih prvo farbam u crnu mat (kao sto su i fabricki) a onda cemo videti,kad ih montiram, da li ostaju takvi ili idu u crveno.

Bane za sada ne diram branike :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

lelelele... Znam... Ubices me zbog folije :wallbash:

Ajde da je sutra posaljem,nema vise smisla :) Koliko bese? Metar i po, dva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto vise :whistle: hocu da uradim isto sto i ti.i prednje i zadnje.sad bas gledam sliku tvog auta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako nekako :)

Nemam bas vremena,a i tako je lepse. Da sam ga sredio na brzaka vec bi ga odavno prodao B) a i onda definitivno ne bi izgledao ovako.

Ovako polako i stalno mi izgleda zanimljivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

au Sale brate svaka cast :) jednom lep Tipo da sam video :) sve je na svom mestu! JOS JEDNOM SVAKA CAST!!!

Imam zelju da ga dovedem bar na nijansu kao tvoj, do proleca se nadam da ce da se ispuni sve  :)

 

JOS JEDNOM SVAKA CAST ZA TVOJ TIPO I ULOZEN TRUD! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...