Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
dusman13

const. 170 Km/h

Recommended Posts

Ma nisam ja nervozan, da to nije bilo vezano za temu ali si ti prvi poceo ja sam ti samo u istom stilu odgovorio, ma kakva rasprava meni je cela tema super malo se ispisem, ne ispisam nego ispisem malo se nasmejem i meni pred spavanje extra tu i tamo ima nesto pametno da se procita ali sve u svemu zezanje je odlicno to sam shvatio jos kad si poceo da sumnjas u ono sto sam rekao e tada sam poceo da se jos vise zezam i super mi je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa to jer znam da te nigde nisam piato za konfig.kompa pa mi bese cudno a to da sumnjam da si konstantno vozio 170km/h sa klimom devojkom i snaucerom pa jos na plin stojim i dalje iza toga jer je motor 1.2 u pitanju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma gresis opet covece nisam kera vodio na Ohrid vec samo ja i devojka samo isli a ker je iz drugog dogadjaja, ti si nesto procitao ali nisi bas dobro zapamtio sta si procitao i sad stalno spominjes mog kera koji nema veze sa dogadjajem od pre par dana vec je to dogadjaj od prosle godine kad sam se vracao sa izlozbe pasa i tu sam na kratko vozio po satu 186 bez klime i nigde nije bilo planina, valjda sad malo bolje razumes sta je prica od pre par dana a sta od prosle godine.

Cekaj jel ti mene zezas ili sta?

Share this post


Link to post
Share on other sites
tu sam na kratko vozio po satu 186 bez klime i

e brate sad si objasnio neke stvari,mada mozda tebe extra laze kilometar sat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne postoji 1,2 koji može da ide 170km/h... 'alo ljudi jeste li vi svesni šta pišete? Daj ne budete deca gde će to da bude... :wacko: A realno, videlo se i na potezanju da taj 1,2 nema snage da savlada ni običan 1,9td koji je starija generacija motora, ima 7KS manje i 100kg više... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mozda i laze ja nisam rekao da ne laze ja samo kazem sta mi sat pokazuje, a to pokusavam sve vreme malo kroz salu a malo ozbiljno da ti kazem, mozda laze ali bas me briga mada kad su me kerovi prosle godine pucali sa radarom pokazao mi je istu przinu kao i moj sat doduse to je bilo 110 na mestu gde je dozvoljeno 60, aj sad samo nemoj da me pitas da limoze 1.2 da ide 110, xaxaxaxaaaa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ne postoji 1,2 koji može da ide 170km/h... 'alo ljudi jeste li vi svesni šta pišete? Daj ne budete deca gde će to da bude... :wacko: A realno, videlo se i na potezanju da taj 1,2 nema snage da savlada ni običan 1,9td koji je starija generacija motora, ima 7KS manje i 100kg više... ;)

pa ja nemam kome da pricam!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dovla pa to jos uvek moze da se vidi a to sam rekao i ranije da na kratkoj stazi kao sto je od jednog do drugog semafora nije bas brz ali da mu je max brzina nesto sasvim drugo, inace ii sa tim cipoom si bio tu gde jesi, necemo opet o tome nepada mi napamet, ej Dovla sad cu da ti nacem sta fabrika kaze za max brzinu, opet PO KO ZNA KOJI PUT KAZEM ZNAM DA NIJE PRAVA BRZINA I ZATO STALNO PONAVLJAM P O S A T U JE TO I TO A REALNO JE MANJA, ali nemam GPS pa da kazem kolika je realna brzina bila ali nije sigurno 170 to znam mozda 160 ili manje ali sve vreme privcam po satu sta pise samo jos kad bi imao neko da to procita.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dovla vidi ga sad ovaj pa nisam tada isao za Ohrid, daj citajte ljudi malo sta pisem to je dogadjaj od prosle godine i NIJE STVARNA BRZINA to samo kazem po satu a koliko laze sat ne znam mozda 20,30,40km/h opet kazem ne znam znaci mozda je realna brzina bila 140 a meni pokazuje 186 aj citajte sta pisem ali dobro citajte.

greska je u pitanju bila za taj EDIT

Edited by boki

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto bi mi to smetalo, pa nisam ja opterecen brzinom, da znam da kazem kerovima kad me budu sledeci put upucali radarom da im kazem da mi sat laze a njima radar laze, i nerece sta sam ja to editovao osim onoga kad te pitam.

EDIT: TEK SAD VIDEH DA SI POGRESIO ZA EDIT STO SI ME PITAO DVA POSTA IZNAD.

Edited by dusman

Share this post


Link to post
Share on other sites

prociatj svoj post prethodni,ispravio sam se a to pa kako nisi opterecen kad znas da ti je konstantna bila 170km/h

mislim da je glupo vise raspravljati se,tema ide malo LOCK!!!

Edited by boki

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...