Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Posto sam ja nov clan cluba red je da predstavi moj autic , to je tempra 2.0ie sa 115ks kupio sam je od nekog lekara koji je uvezo 98 iz Austrije.

Auto je u prvoj boji sa digitalnom klimom abs-om esp-om... Auto jos mirise na novo jer je bio i ostao nepusacki , sada trebam da ugradim sajtne od tipa16v i da stavim felne koje sam kupio , ostalo mi je da kupim i spojler za gepek.

Zatamnio sam stakla lumar foliom i ugradio muziku onako taman da radi kao u studiju , cim sam je uzeo zamenio sa joj kompletan izduvni sistem i ugradio prohromski , cevi 55milimetara i sva tri lonca sa okruglim zavrsetkom na kraju.

slike ce biti kada budem sve sklopio

Edited by darko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odma da se popuši jedna cigara u tim kolima. Kakav je to auto koji miriše na novo!!. Ima da miriše na tebe, a ne na neke medicinske instrumente i hemikalije. ( Šalim se ). Dobro prvo prouči auto i upoznaj ga pre nego što se baciš na kozmetiku!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja iskreno volim da auto bude na svom mestu a za mene je to prvo mesto u mom zivotu . Pre tempre sam vozio i posedovao clio williams , tipo16v ,celicu i o svakim kolima svakim kolima sam vodio racuna kao da su nova .

Jer ja mislim da su kola ogledalo muskarca , nije vazno da lisu nova ili stara .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slike cu poslati kada sklopim auto sa spojlerima i felnama , sada je standardna sa njenim felnama sa 4 kraka a ostalo cu da namestim za neki dan pa ce te videti

Share this post


Link to post
Share on other sites

aV1V3T_i.jpg

aV1V4GT9.jpg

ovo su neke stare slike moje tempre za neki dan saljem nove gde ima 15-ice i spojlere

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno lep auto.Jedino sto mi na njemu odudara i cini ga neozbiljnim,su spoljni retrovizori.Kad bi se to sredilo,bio bi lutka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nece biti nista preterano nece se ni primecivati , a retrovizori su i meni odvratni ali ne znam od cega da stavim druge

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo sam se raspitivao za felne koje da stavim svi su mi rekli najvise 205-50-15 zbog trapova kazu da bih mi vece razbile trapove a hteo sam da uzmem od cala njegove 17 fabricke sa njegovog stila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bolje 15 ili eventualno 16 ako hoces normalno da se vozis, 17 je extrem za taj auto, ipak je mator, shkoljka bi morala da se ukrucuje koskom itd itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to sam i mislio hocu da stavim 195-50-15 samo me zeza sto nemogu da nadjem ove felne da kupim , nasao sam 16 ali mi neodgovaraju a ako neko zna ko i gde ima da se kupe neka javi bitno mi je samo da nisu krive i slomnjene

Pq21cgvi.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove sa oglasa su 14" 185/60-14 i neke krsh gume.

Inache model je Borbet A

Edited by Manfred

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ljudi danas sam ugradio analognu tablu i nemogu da se naviknem , a sto se tice felni meni su vec 14 nebih ponovo stavljao istu velicinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako sluzi makina do sada?

Ima li nekih novosti?

Predlog felni,ako je jos aktuelno:

aVBV9Cr.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa ovako nije me bilo neko vreme na forumu jer sam bio u poslu pa nisam imao vremena ni da spavam , zato sad cu da vam kazem sta se sve desavalo oko mog auta za to vreme.

Prvo sam montirao MIM felne na auto jer su mi naletele povoljno 7j et35 15 sa gumama 205-50-15 , medjutim nisu mi se svidjale kako stoje na mom autu tako sa ih prodao. Sada sam kupio O.Z polaris i auto izgleda bruka, namontirao sam sajtne od tipa16v i ostalo mi je da nadjem zadnji spojler za gepek vrata.

Slike cu postaviti sutra ili prekosutra samo da ih prebacim na komp, stvicu i sa starim felnama, a i sada kako izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rerovizore mozes da stavis od Crome, posto je prednji deo skoro isti trebalo bi da lepo legnu. Jos u boji karoserije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Epa ljudi ovako sredio sam dosta stvari na kolima , uradio full servise od trapova , seta kvacila do dizni za gorivo .

Sutra ujutru vozim kola da mi se ugrdi leteci spojler i nova zadnja krila , definitivno sam odlucio i te zadnje stavke sredim na kolima posto sve vec stoji u garazi spremno i ofarbano a evo i nekih novih slikica a bice ih jos kada ovo sredim.

74765063.th.jpg

25438506.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo,lepo,samo sredi ovu rdju na krilima,ako dobro vidim.Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo pre pola sata sam oterao kola kod majstora da mi zameni zadnja krila posto su na safove a predhodno sam ih zastitio i ofarbao u boju kola, stavicu slike danas kada bude gotovo !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kako sluzi makina do sada?

Ima li nekih novosti?

Predlog felni,ako je jos aktuelno:

aVBV9Cr.jpg

Ovaj lik mora da pati za 155 cim je ostavio alfine znakove na felnama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...