Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
belushi

Stilo - popravka Parrot CK3000 Evolution

Recommended Posts

Pre deset dana kupio sam stila 1,9 mjet (2006). Ima ugradjen Parrot CK3000 Evolution. Keypad control postavljen na plastici pored rucne kocnice. Neko je pre mene zakacio i ostetio keypad, jedna ili dve zice su bile otkinute sa stampane plocice. U toku kupovine nisam obracao paznju na to jer je bilo vaznijih stvari, Pri davanju kontakta uredjaj se palio i brbljao nesto na italijanskom o uparivanju uredjaja sto me je tada jako nerviralo. U medjuvremenu sam i ja nekoliko puta zakacio tako ostecen keypad pa se otkacila jos jedna zica i sad nema glasa od parrot-a.

Sada mogu da mu posvetim malo vise vremena i hocu da ga popravim ali ne znam kojim rasporedom da zalemim zice:

IMAG0151_resize.jpg IMAG0152_resize.jpg

IMAG0145_resize.jpg IMAG0149_resize.jpg

Molim za objasnjenje gde koju od ove tri zice da zalemim. Pretragom foruma sam video da je clan Markoni147 ugradjivao ovaj uredjaj, pa ako je raspolozen da mi pomogne ...

Hvala unapred svima koji su voljni da odvoje vreme i pomognu u popravci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kralju...mozes li mi malo objasniti kako to radi, kakav je zvuk, kako se cuje!? Pozzzz

Послато са ZTE-SKATE користећи Тапаток 2

Jer bih i ja ugradio tako nesto, odlicna je stvar!

Послато са ZTE-SKATE користећи Тапаток 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini, tek sam sad video tvoj post.

Kao sto vidis, uredjaj je bio u vozilu kad sam ga kupio, pa imam vrlo malo iskustva sa njim. Popravio sam ga (zalemio zice) i sad radi.

Iz uputstva koje sam skinuo vidim da je jedan od osnovnih handsfree uredjaja vrlo ozbiljne firme ( oko 100$ ). Ne vidim da kod nas postoji ponuda.

Spolja se vidi samo Keypad koji je minimalistickog dizajna (centralno dugme - tockic za podesavanje i crveno i zeleno dugme prihvat i prekid razgovora. Ispod plastike je ugradjen malo veci uredjaj, dosta kablova i ISO konektor koji ide u CD. Paket mozes videti ovde:

Postoji mogucnost glasovnog komandovanja, memorisanja uparivanja do tri mobilna i jos puno necega ali nemam vremena da ispitujem. Posto sam svez stilista, osnovna mi je preokupacija da skupim pare za mali a malo kasnije i za veliki servis, nove gume za leto itd....

PS nisam se ni predstavio forumu, idem sad....

Ako te bude jos nesto interesovalo, pitaj. Evo, sad nadjoh link i na nekom nasem sajtu:

http://www.vitez.rs/?pg=artikal&artikal=9:77:374

Pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala druze...Mnogo mi se svidja ta stvarcica...mada je kod nas mnogo skupo, bar ono sto se meni svidja...ali ok, merak nema cenu :rolleyes:

Послато са ZTE-SKATE користећи Тапаток 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...