Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Srdjan Cvetic

P: Pioneer elipse ugrađene u poklopac gepeka za Bravo

Recommended Posts

Pioneer elipse TS-A6902i 260W (40W nominalna snaga) vec ugradjene u poklopac gepeka za fiata brava (troje vrata)!!!!!! Koriscene malo i besprekorno rade i prava su mera za taj auto...ja ih prodajem jer ne mogu da stavim u novu alfu :crybaby:

Koga zanima poslacu mu slike u mms-u jer nesto ne mogu da ih prebacim na komp danas :wallbash:

cena 5o okupatora

Srdjan 0605570594

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glupo pitanje,ali moram! Jel ne mora pojacalo ,osim standardnog na cd plejeru? Nece da pravi problem moze da ih nosi,da se ne desi da vuku mnogo struje ,pa da prekida ili da blinka displej kao lampion?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane koristio sam ih na svom bravcu koji je imao originalni Blaupunktov cd plejer i mogu ti reci da prvi put cujem da takve smetnje i postoje :blink:

Cini mi se da su i fabricki ostavljene instalacije za zvucnike u gepeku (kod onih plasticnih stvarcica sa leve i desne strane), ako me secanje ne vara, a u knjizici za radio sam procitao da i taj radio gura bez pojacala 2x40w :rolleyes:

Tako da je odgovor-no sikiriki lepo ce raditi na bravu, za ostale vec ne znam... :thumbup:

Edited by cveleJTD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupljeno :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...