Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Bajker

I: Izdajem jednosoban stan - Beograd

Recommended Posts

Izdajem jednosoban stan u ul. Sajkaska, blizu raskrsnice Cviceve i 29-og Novembra. Za one koji ne znaju - to je dve stanice od Narodnog pozorista.

Na 2-gom spratu je od 10-ak, 27m2, francuski balkon, centralno grejanje, namesten, sporet, ves-masina, KATV, SBB-net, kamera na ulazu u zgradu, tel ( :lol: ), 2 lifta, naravno odvojena kujna od sobe.

Cena je 200eu mesecno + jedna kirija kao depozit. Redovno placanje racuna se podrazumeva. :whistle:

To bi bilo ono osnovno.

E sad, ajde da malo hvalim stan, lakse cu da ga izdam! :harhar:

Stan je (bar po mom misljenju) jako lepo namesten, namestaj je kombinacija punog drveta i plisa, znaci nije iz doba Prvog Srpskog Ustanka. Trosed i dvosed se otvaraju u krevete, pa za nuzdu moze i 3 - 4-ro ljudi da prespava. Svi ormani (2xdupli i 1xjednostruki garderober) su u hodniku, pa ne zauzimaju sobu koja je negde 4x4m. U kujni je visoki frizider sa komoricom, mali sporet (onaj sa 2 ringle i rernicom), kuhinjski element na kome sporet stoji i jednodelna sudopera. Za aspirator se ne secam da li radi ili ne. :wallbash: U kupatilu je umesto uobicajenog tusa kada, istina malo kraca nego sto je uobicajeno.

Kraj je pod 3-om zonom za parkiranje, ali pored, i iza drugog dela zgrade ima mesta za parkiranje. U ulazu ima trafika, a preko puta 29-og ima velika samoposluga i soping-centar sa postom i par banaka.

Evo par slika koje imam, mada nisu neke, jer kad je slikano, nisam jos stigao da ocistim i usisam stan. Ipak, osnovno se vidi.

100_4324.jpg

100_4325.jpg

100_4326.jpg

100_4328.jpg

100_4330.jpg

100_4332.jpg

hosting images

Moj tel. je 064 1515 997, radim do 16h, pa stan moze da se vidi tek popodne. :welcome:

Vladan

Edited by Bajker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, 115 pregleda a ni jedan ni komentar, a kamo li da se neko zainteresuje? Pa ne mozete do veka ziveti sa svojim roditeljima! :harhar: Ajde preporucite nekom, stan je stvarno dobar, a ni ja nisam neki ugursuz-gazda... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ide, i to ce slika biti u boji, a ne crno-bela! :harhar:

Ajmo ljudi stvarno, zar niko ne zna da nekom treba korektan stan kod korektnog gazde? :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa znam, ali sta cu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...