Jump to content
FAS Goran
Srdjan Cvetic

P: Sedišta iz Brava '01 GT Trofeo

Recommended Posts

Otisao bravisa tako da su mi ostala originalna sedista sa air bocnim bag-ovima u jako ocuvanom stanju! Verzija je iz gt trofeo paketa opreme iz 2001.god, tako da su vrlo unikatna i retka!!! :w00t: uskoro i slike...

cena: 130 okupatora

mob 062570594 Srdjan

Share this post


Link to post
Share on other sites

prednja i zadnje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo tako :thumbsup: prednja sedista imaju bocne air bag-ove i zadnja klupa sa svim srafovima i nosacima sto poklanjam gratis! :unworthy:

EDIT: Samo jos da naglasim, posto danas necu stici da ih uslikam...sedista su crna (trofeo oprema), sa sredisnjim delom koji je svetlije nijanse na kojome je ispisano fiat bravo :smoke: vrlo su retka i dobro su ocuvana :w00t:

Share this post


Link to post
Share on other sites

recimo da me VRLO zanimaju, cekam fotke, ako su u dobrom stanju, reseno. trebaju mi za fiat ritmo, prezivecu sto pise bravo. jos ako nadjem nacin da izvadim airbag-ove a da ne ostetim sedista, usrecice se neko kome trebaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi Djape, sedista su u Zemunu (jbg zivim u stanu, pa nije bilo mesta), pa ako si raspolozen, mozes i uzivo da ih vidis sutra :whistle:

sto se stanja tice, nisu nova, ali nisam pusac i nisam vozio zivotinje u autu, tako da su stvarno ocuvana :unworthy:

e za vazdusnjake vec ne bi znao da ti kazem, mada nisu mnogo uocljivi pa mozes i da ih ne diras neko vreme dok ne smislis plan :coffee:

ostavio sam broj pa se javni kada buces imao vremena :welcome:

Bugi sedista nemaju grejace :crybaby: , ali imaju podesavanje visine sedenja (vozacko) i naslona za glavu, kako napred tako i pozadi, dok se zadnja klupa obara na dve trecine i trecinu... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

cvele druze, daj postavi te slike kad vec pravis akciju :) moja su onako bas istrosena, i razmisljam se da uzmem ta tvoja al' ne mogu na slepo da razmisljam. slike! :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veruj mi da su u dobrom stanju, ali ubedili ste me, postavicu slike malo kasnije u toku dana... :rolleyes: fora je bila u tome sto sam ih lepo zapakovao kada sam ih izvadio, pa sada moram sve da rasturam da bi uslikao i posle ponovo pakovao :crybaby:

elem slike uskoro! :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najzad i slike... :unworthy:

DSC00877.jpg DSC00878.jpg DSC00879.jpg

DSC00880.jpg DSC00881.jpg DSC00882.jpg

DSC00883.jpg DSC00884.jpg DSC00885.jpg

Treba naglasiti da su sedista dugo stajala zapakovana i da su prasnjava, a zadnja nisam hteo da otpakujem jer su u jos boljem stanju nego predja :thumbup:

062570594

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...