Jump to content
FAS Goran
bugs bunny

Pomoć oko oduzimanja vozila

Recommended Posts

Guest 13074

Ljudi koji rade na slucaju su ljudi iz naroda i koliko zakljucujem iz razgovora sa njima itekako spremni da nas kao poslednje u lancu izvuku iz ove bede .Razgovarali smo i sa covekom na nasoj carini i on je izuzetno razuman i spreman da nam pomogne u okviru njegovih mogucnosti tj.zakonskih mogucnosti.Isto tako verujem da SVI znaju da smo mi najlmanje krivi i da ce se sve dobro zavrsiti samo sto nam nazalost treba vise strpljenja i zivaca.

Zalosno je i to sto nas nadlezni organi veoma malo informisu pa moramo sami da se snalazimo i kucamo na raznorazna vrata .Jos nam niko nije reko da smo krivi a mi sami sebe optuzili i kaznjavamo.

Bice bolje nego sto je bilo!! Verujte u pobedu i pobeda ce doci,malo vise optimizma ,previse je besa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 13074

U Kuriru danas pisu o coveku koji se siroma obogatio od muke pa je sad bogat covek (posten!) a bavi se uvozom automobila iz italije i to FIAT. Strasno !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po najnovijim informacijama od Mupa iz Rume sva vozila se šalju u carinu Šabac i biće da ćemo tamo ići da se žalimo jer su oni pokrenuli istragu po pitanju nelegalnog uvoza vozila u Srbiju preko njihove carinarnice.Nove podatke ću saznati otprilike oko 10.12.2008.Nažalost istraga se svakim danom sve više i više produžava zbog novih otkrića i zbog bežanija nadležnih za te mahinacije oko uvoza.Videćemo šta će biti i kad se to pročuje po novinama i ostalim medijima.Nadam se da će neko od sadašnjih nadležnih da nam izađe u susret i da nam se vrate vozila nazad, jer kako sam saznao Mupu i carini je u cilju da pohvataju sve koji su učestvovali u tim mahinacijama oko uvoza.Pozdrav svima.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 13194
:lool: :lool: :lool: :lool: :bluecry: :bluecry: :bluecry: To je otimacina od koje ima gore samo da ti posalje naoruzane ljude u kucu da pokolju sve zivo i opljackaju sta nadju.

Brale, potpuno si u pravu i slazem se sa tobom.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 12937

Danas su mi rekli da ga jos nisu vestacili. Kaze da imaju rok tri meseca. Verovatno ce ga poslati u Sr. Mitrovicu. Lepo me pitao komandir u Titelu da li sam sipao antifriz, da ne bude neke stete. Hvala im, bas se brinu. Smrc, smrc, pored mene zivog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Simice ja koliko znam od inspektora koji mi je oduzeo vozilo ovde u Bg ne smeju da koriste tvoje vozilo u smislu da bez tvog odobrenja ne smeju da ga voze.Bar je tako bilo za moj auto, ja sam ga vozio u 29.novembra na veštačenje jer me je inspektor zvao.Samo da znaš postoje dva veštaka za celu Srbiju pa ga iz tog razloga možda nisu još veštačili.Pozdrav svima.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 7638

U vreme Lilićeve vladavine, čoveku iz Kraljeva su oduzeli nekog Mercedesa kabrioleta, zbog nekakve provere. Dok je čovek čekao i strepeo da li će mu biti vraćen, auto je primećen na ulici sa gospođom Lilić za volanom. Toliko o tome šta ONI NE SMEJU.

Share this post


Link to post
Share on other sites

MA ZNAM sve to stoji ali nažalost koliko sam ja razumeo ovi iz Mupa se malo zentaju zbog čistki koje su počele od kako je Dača na vlasti pa ako nisi njegov lako može da se desi da ostaneš bez posla, samo čekaju da se kojim slučajem nešto pobuniš da te skinu i da napišu kako oni seku sve u korenu da bi pokazali kako rade nešto.Takođe sam saznao da carina u Šabcu radi tek nekih 6 meseci pa je verovatno zbog toga i nastala ova ujudurma oko oduzimanja vozila da bi se dokazali kako oni rade svoj posao i ne dozvoljavaju nikakve mahinacije. A što smo mi ostali bez vozila to njih ne zanima.Pozdrav svima.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 13194

E prijatelji moji ja sam prso nacisto. Zvao sam danas carinu, raspitivao se u vezi mog auta i dobio odgovor, da auto kao sto je slucaj sa mojim, bice TRAJNO ODUZET. E sad je sad. Treba da nadjem dobrog advokata pa da tuziim tog tipa od koga sam kupio auto, a to ce sve da me kosta puno para i zivaca i ko zna kako ce to da se zavrsi i za koliko svetlosnih godina. Saznao sam i to da je moj broj predmeta, cifra preko 1000, a to znaci da je toliko auta oduzeto od 2007. god. pa do jula ove godine. BRACO, NEKA VAM JE BOG U POMOCI.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U kakvoj mi drzavi zivimo...

U vreme Lilićeve vladavine, čoveku iz Kraljeva su oduzeli nekog Mercedesa kabrioleta, zbog nekakve provere. Dok je čovek čekao i strepeo da li će mu biti vraćen, auto je primećen na ulici sa gospođom Lilić za volanom. Toliko o tome šta ONI NE SMEJU.

Znam coveka. Vratili su mu ga posle dugo vremena, a vozio ga je i Marko Milosevic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi organizuje se grupni odlazak sledeće nedelje u Mup Ruma i novootvorenu carinarnicu Šabac radi protesta tim organima vlasti zbog oduzimanja i odvoženja tih vozila u Šabac.Ako nekog to zanima neka se javi ili na Forum,PP ili na email. Pozdrav svima.

P.S. Bilo bi lepo da se što više ljudi javi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najnovija informacija koju sam saznao pre 10 minuta da će svi automobili ići na licitaciju u carinu i da ćemo ih mi kao kupci moći da otkupimo po nekoj minimalnoj ceni za to vozilo po tablicama.NAŽALOST dolazi i ta solucija u obzir ako je cena razumna.Vozila idu na licitaciju tek kada se završi istražni postupak u Mupu, pa carinski istražni postupak pa tek onda ide licitacija.Ali sve ovo je kako bi trebalo da bude a praksa je drugo. Pozdrav svima.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 13194
Sad jos kazi da je bio plavi 500SL :shock: ??

Jeste plavi ali nije 500SL, nemam ja para za tako nesto, radi se o manjem francuskom automobilu koji je u potpunosti ispunjavao moje prohteve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bugs bunny,zezas da su takvu odluku doneli?Definitivno oduzimaju vozila ili je to i dalje jedna od mogucih solucija koje se pricaju..Ovde u Rumi ne govore tako,svi panduri redom pricaju (doduse obicni panduri,inspektore ne znam)da ce vozila mozda ipak biti vracena i da trebaju biti vracena..Pa nisu vozila kriva i vlasnici vozila nego krimosi i drzava :mad: Kakva licitacija,kakvi bakraci,pa ko bi tamo od organizovane bande nesto kupio?ne znam jesi li ikad bio tamo,ja jesam i video sam sta se radi.. :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 2751

@gogi68,nisam mislio na tebe vec na @Dragon-ov post,odmah iznad mog ;) .

Sorry na zbunu :oops: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po svemu sudeći počeli su da odvoze vozila u Šabac, jutros sam prolazio pored Mupa gde mi je oduzet auto i nema ga.Zvao sam inspektora ovde u Bg nije još stigao ali čim ga nađem javljam da znate šta se dešava.Nažalost sve informacije su nepotpune, mogu da nam ponude da otkupimo auto ali i nemoraju tako da sam baš u bedaku.Inspektor iz Rume mi je rekao da je možda bolja varijanta da sva vozila idu u Šabac jer će nas onda biti više pa samim tim će nam biti lakše da povratimo naše ljubimce kao grupa savesnih kupaca(građana).Imam osećaj kad o ovome pišem da smo svi mi kriminalci koji čekaju na presudu, što u ovo današnje vreme svašta može da se desi, da nam oduzmu vozila pa još da platimo i kaznu.Nadam se da do toga neće doći.Pozdrav svima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate mili.... :shock: pa ovo samo u Srbiji ima.Nije auto pistolj ili noz pa da se njime izvrsilo kriminalno delo,pa ga zbog toga oduzimaju trajno.Nije ni roba sa buvljaka,petarde ili slicno..nije ukraden,nije prekucan..Pa kazu nije placena carina,daj da se plati carina i u pm da idu vise i oni i njihova lopovska posla,i nek nam vracaju ta vozila.Pa nismo ih ukrali,kome ona trebaju,niko ih ne trazi,mi smo ih platili.Neka vijaju carinike i sluzbenike i ostalu bandu.Nije auto sam sebe ocarinio i registrovao par puta.Ne mogu da verujem..pa oni stvarno nisu normalni

Share this post


Link to post
Share on other sites

U našem slučaju vozila su predmet krivičnog dela pa nam ih iz tog razloga oduzimaju jer su dokazni materijal, glupost ali je tako.Opet kažem valjda će da se smiluju pa da nam ih vrate,pa ako treba da i platimo tu carinu ili prekršaj ili kaznu (ako je neka razumna cifra) samo neka ih vrate.Pozdrav svima.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 13194
@gogi68,nisam mislio na tebe vec na @Dragon-ov post,odmah iznad mog ;) .

Sorry na zbunu :oops: .

Ma znam, video sam kasnije o cemu se radi, izvini brale i Ti. Veruj mi da sam otiso u k...c nacisto i ne bih voleo da je bilo ko od vas u mojoj kozi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 12937

Da li neko zna kako su prosli ljudi, koji su kupovali vozila od one grupe iz Jagodine i carinika iz Batrovaca, koja je prosle godine uhapsena. Da li su njima vraceni automobili. Mozda ce nam to pomoci. Tamo je bilo u pitanju nekoliko hiljada vozila.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 13074

Posle sest meseci su im vraceni automobili tako kaze inspektor iz Jagodine

Share this post


Link to post
Share on other sites

da lise zna kako su im vraćeni, da lisu nešto plaćali ili nisu ili su se organizovali tako što su našli nekog advokata koji ih je zastupao, kako su dobili kola nazad?Koji su njihovi prekršaji bili i kako su to rešili.Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...