Jump to content
FAS Goran
vlada-bravo

Coca-Cola nagradna igra

Recommended Posts

pozdra svima, zanima me li je neko izvukao ispod belog cepa znak kola ili znak kljuca jer je moj burazer izvukao kljuc trazi znak na kome je auto, a ja konstantno izvlacim htc

sta ste vi izvlacili, i da li je neko nesto nasao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja izvlacim htc a mislim da je fora da ce biti puno zatvaraca sa na primer natpisom htc ali samo 200 sa nacrtanim telefonom,isto i za auto , bice kljuceva ali ne i auta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvukoh znak kola.

@ Vlada-bravo, ako je varijanta da se donesu dva cepa, jedan sa kljucem, drugi sa autom, pozdravi burazera i reci mu da ako hoce mozemo da se udruzimo, i podelimo pare kad prodamo Minija! :thumbsup:

edit*

Ne mogu da nadjem cep!!!! :realmad: :realmad: :realmad: :realmad:

http://www.125godina.rs/pravila.pdf

Edited by steva_anya

Share this post


Link to post
Share on other sites

bas sam juce hteo da otvorim grupu za razmenu cepova :thumbup:

@ stava - jel nas lozis da ne mozes da nadjes cep ? :blink: Ja sam se oduvek pitao kako bih reagovao kad bih dobio na nekoj nagradnoj igri a onda izgubio cep/stapic/tiket...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svega mi ne mogu da nadjem. :realmad:

Pre par dana je cale doneo coku sa belim cepom, mama i ja gledali sta je na njemu - linijom ocrtan auto.

Neko od ukucana je bacio flasu. A kako je petkom odnosenje smeca ... :rant: :rant:

Ja Vam ne mogu opisati u kakvom sam stanju!! Sreca pa mi je noga u gipsu inace bi .. :rant:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam, ali burazer druga nam forumasa vlade-bravoa ima kljuc! :)

Ooo zivote lutalico!! :crybaby:

Elem, mi kokakolicari mozemo ovde napisati sta smo izvukli, pa kad dodje trenutak da se udruzimo i nekako iztalimo za nagrade. Mislim da ove ozbiljne! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Udruzite se.

U onom .pdf formatu pise da je Mini 12000e [verovatno neki osnovni model].

Po pola svakom. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ove sa automobilima nije teško pronaći...mislim da se čovek već snašao.

Ako slučajno ipak nisi...cimni me Vlado i dobićeš čep, gratis naravno. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam dva sata bez kazaljki. Ako neko ima dva cepa sa kazaljkama, nek se javi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

bog te video , ja imala i kola !!! :realmad: :realmad: :realmad: :realmad: keva izgleda bacila :wallbash:

imam htc i imam satice .

Share this post


Link to post
Share on other sites

cekaj, jel to stvarno doneses cep sa ključem i cep sa kolima i preuzmeš nagradu? Bez ikakvog izvlačenja?

..ja imam kola, ko ima ključ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja danas odneo u Mek

čep sa Coca Cola natpisom i čep sa125 god...

i dobio retro flašu Coca Cole...naravno,punu :)

Nije auto...ali eto...simbolično thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Retro koka kole će svakako da dele. To je 125.000 nagrada. Nema prevare, svako ko nađe dva odgovarajuće čepa dobiće svoju bocu u Meku ili kod lokalnog bakalina, ako je ovaj potpisao ugovor sa Koka Kolom. Slično je i sa onom nagradom "Moj Meni" kojom čak ni dupe ne mogu da obrišu oni koji su već korisnici MTS-a ili Vip-a.

- Što se tiče telefona i satova - to je već podeljeno. Pa nisu ni službenici Koka Kole kužni, pa da oni nikad ništa ne dobiju ?! OK, možda kojih desetak - dvadesetak satova/telefona stvarno pripadne nekom penzioneru ili njegovom unuku koji će biti slikani za TV.

- Što se tiče automobila - nema ih pet (nikad ih nije ni bilo, niti će ih biti) a ona dva ili tri su već uzeli direktori za svoje švalerke, ili, ako se ne švalerišu onda za svoju decu. Ako ih kojim slučajem stvarno ima pet, tj. Coca-Cola ih je već kupila (možda se i inspektori povampire) onda, "vid' malera" dva ili tri neče biti izvučena. "Eto, neko nije ni pogledao a bacio svoj čep !" "Neće sreća poštena čovjeka"

Tako, braćo Srbi, ako kupujte Coca Colu, kupujte kao i do sada, iz želje da se osvežite, a ne radi nagrada koje sigurno nećete dobiti.

P.M.

Pisac ovih redova je višestruki "dobitnik" majica, kapa, šolja i ostalih gluposti koje je dobio teoretski (na srednjoj strani dnevnih novina stoji ime i adresa) ali nikad nije nagradu video. A moja kuma redovno iz svoje firme (brend koji takođe često organizuje nagradne igre) zanavlja mobilni telefon koji bi zapravo trebao da pripadne srećnom dobitniku.

Edited by Mihailovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada Vlada sa burazerom jurca putevima u novom miniju (ako je našao ključ)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

...jer je moj burazer izvukao kljuc trazi znak na kome je auto...

Sada Vlada sa burazerom jurca putevima u novom miniju (ako je našao ključ)...

Kao što vidiš, teži deo posla je on već obavio, tj. kupio je flašu sa ključem na čepu... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nateracete me da pocnem da pijem to sr...e :D

Hahhahahah,mozda se isplati,a mozda i ne! :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

i jel neko na kraju sklopio tu kombinaciju za Mini i javio se u Coca Colu?

posto vidim u ovoj temi da su neki imali kljuc, a neki auto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...