Jump to content
FAS Goran

All Activity

This stream auto-updates     

  1. Past hour
  2. Uspešno periodično registrovao motor na 6 meseci. 1203ccm, prva registracija, dakle sa novim tablicama, saobraćajnom i početnim premijskim stepenom, 25.000,- sve ukupno. Polisa 9.800,- umesto 19.800,- a porez 5.000,- umesto 10.000,- sve ostalo kao i za punu godišnju registraciju.
  3. Update : Upravo zamenio uz mali servis. Nisam u sopstvenom aranžmanu, već kod majstora, pošto sam za te stvari dvostruko levoruk, a i cena usluge je bila razumna.
  4. https://www.instagram.com/reel/C6B2hkXir3q/?igsh=bDdoem8yZmd2MTRt
  5. Today
  6. ‼️Vozači, obratite pažnju, ovo je važno za vas‼️ ☎ Pozovite Atlas24h pomoć na putu ☎ 060/66 99 333 ☎ broj koji je dodeljen za pratioce Grčka Info ☎ Popusti i pokloni za pratioce Grčka Info ove godine su: • 10% POPUST na EURO+ paket (umesto 6.990 din plaćate 6.299 din) • BESPLATAN PAKET pomoći na putu za Srbiju (za vreme trajanja sezone – 3 meseca od aktivacije) • Vaučer za rafting centar RT (2 noćenja gratis)
  7. Dogodine hvataj sajamski popust kod AMSS, a verovatno će ti i Atlas ponuditi neku bolju cenu iz razloga što ćeš biti stari korisnik.
  8. Aj' videcemo sta kaze "ovaj moj" - kad ga nalovim :) -no licno sam prilicno siguran da je problem u onoj kockici negde -ili I u toj kockici/rucici tom tu sklopu. A moguce da je i na/u menjacu. Mislim ne znam. Nisam vozio fiate do sada, pa (za) sad samo citam forum -cisto da po'vatam sta su ljudi pisali.
  9. Znam to ali ja sam uzeo samo Evropu od 7000din i nisu mi nudili nikakve druge povoljnije opcije, ponudili onaj evropa+srbija paket za tih promo 10k dinara i to je to, nisam hteo da uzimam za Srbiju jer realno moja kretanja su SRB su relativno male km u krugu od 100km pa mi ne treba.
  10. @OMP "Povodom jubileja „16 godina postojanja Atlasa“ svim kupcima smo obezbedili popust od 1,000 dinara na redovnu cenu paketa. Umesto redovne cene od 10,990 dinara, akcijska cena paketa je 9,990 dinara." https://atlas-servis.com/pomoc-na-putu/internacionalni-plus-paket/
  11. Kupih Exide Premium EA612 61Ah. Ispratio ovaj originalni ovih dana, nije zeznuo ni jednom ali vidim da plafonjere kreću da se guše pri paljenju auta. Idem u Grčku za praznike i ne smem da rizikujem. U pitanju je bio Inzi Akü, turski. Tačno pet godine, ide ćaletu za Punta gde će verujem trajati još.
  12. "Đaba ste krečili" Dobrodošao! Siguran sam da će admiri već srediti topic. Dakle, sasvim sam siguran da problem nema veze sa šalt-heblom. Problem je u menjaču. Ležajevi i viljuške, nešto će već naći majstori.
  13. Valjda zavisi do kad traje akcija, mozda je prosao rok ... a moze da bude i ono ko ce koga no svak svoga ... sad lepo na telefon pa ih priupitaj
  14. Dobar dan. Kupio sam stilo 1.9jtd nedavno, i auto kada se krece tu i tamo ne uklopi lepo prvu, nego izbaci rucicu. Kada je pipnem/drzim prstom onda ne. Inace nisam rmpalija, imam vrlo fine rukice - muzicar sam - pri saltanju u prvu i trecu, osecam na rucici da je tu neki problem, pretpostavljam da se ona kugla dole na kraju rucice menjaca istrosila. Uzeo sam neku saltheblu celu polovnu da to zamenim, a pitanje bi bilo - da li je izvodljivo zameniti samo rucicu, ili je cimanje - i naprosto je jednostavnije promeniti celu saltheblu sa sve sajlama. *ponesto umem da uradim sam, i imam i poneku alatkicu. -nemam auto dizalicu ili kanal Ps. pretraga mi nije izbacila nista u tom smislu.
  15. Ja sam ti pisao da su mi nudili Evropa + Srb za 7990din Sent from my SM-A346B using Tapatalk
  16. Sad sam pogledao oglase jer predstavu nisam imao koje su cene dacia, za soma evra mogu da se kupe stari logani 2005.-6. god. ovo je ipak 2014. i takvi su u rangu 3-5k ne bih licitirao koliko ovaj vredi jer ga ne bih uzeo ni dzabe ali vredi dosta vise od 1000 svakako
  17. Iz stečajne mase se prvo namijuje 1. država 2. banke 3. ostali poverioci, ako ostane sredstava Evo moja porodica čeka već 20 godina isplatu iz stečajnog postupka, nemaaaa
  18. nemanja84bg

    Planinarenje

    Najbolji kombo sa pivom ne bih bas svrstao pica sa 4,5 % alkohola u takva pica al ajde ... da je zabranjeno ne bi bilo na trafici na izvolte realno a i za planinarenje valja malo pojacati pritisak da bi sredina imala jaci efekat iliti prociscenje zapeklog
  19. ostoja

    Planinarenje

    ... sa mrvom limuna i soli.
  20. Ima Šuspleh, ali svejedno na tako niskoj tački uvek ima vlage. Ja sam se jednom zatekao kod Skupštine pri nekoj provali oblaka, nivo vode je bio toliki da je zamalo povukao u motor. Filter se sav nakvasio..... Tu pomaže jedino da si amfibija
  21. shuxx

    Planinarenje

    Setnja, druzenje je ok. Kod nas u klubu, nema zezanja, sve je isplanirano i nema previse zadrzavanja. Kotlice itd... Nema sanse. Cak su nam prebacivali kad objavimo fotke sa pivom, ono... Mi smo sportski klub, i ne promovisemo alkohol... Ma nije do alkohola, nego nam treba tecnosti i vitamina, a pivo je ko stvoreno za to [emoji16].. Sala na stranu, nista vodu ne moze da zameni. Sent from my STK-LX1 using Tapatalk
  22. Suspleh malo pomogne kod prskanja i to je to. Ja sam par puta prolazio kroz vodu do praga... kisurina pa se slilo i jezera budu po ulicama a NBG ravan, nema nesto puno gde da ode, a betonirani parkici i asfaltirane poljane bez drveca samo prenaglase problem i onda imas jezera... a posto je manje vise sve u istom nivou nemas neku ni alternativu da ides drugim putem, kad moras - moras i polako dignes tocak jedan na ivicnjak i pici... tu suspleh nema funkciju nikakvu sem da se ne nasadis na neku kamencinu, mada Lada je imala metalni, a posle toga sve plastikaneri, ne pomaze ni za kamen... Jednom sam u BG kod autokomande na autoputu video ploveci kontejner, ko zna odakle ga voda donela... a pici gejzir kanalizacije 1m u vis. naravno, mirise ko borova suma (not)...
  1. Load more activity

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...