Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Pa i ove što sam skinuo sa zadnjih točkova kad sam onomad montir'o trouglaste kineskinje, sava eskimo 3, imale su šaru 90%. Al dot 09 jbg, zato sam ih i zamenio pred put... Realno nikad problem sa njima nisam imao, i sigurno bi ostale nazad još neko vreme jer punta vozim samo po lokalu... Al eto, nakon cele decenije se desilo da krećem negde malo dalje njim, pa reko da ne pravim sebi probleme bespotrebno...
  3. Egipat

Sa druge strane zamišljam kako nas vide ti isti Egipćani. "Kakve stipse oni Srbi ![emoji3] Sve bi na mufte!" [emoji16] sa TT
  4. Today
  5. Taj lak je muka na većini italijana... Nisam otišao danas, nisam stigao... Tek sledeće nedelje...putuje čovek..ako ne utrči nešto...
  6. Yesterday
  7. Nadam se samo da ti se zbog lošeg izbora neće smučiti dvotočkaši
  8. Još jedna samouslužna perionica u Košutnjaku na ulazu kod Avala Filma. Ima dosta mesta. Ovaj, pošto sam duduk , jer sam staru Fiestu ranije prao na četkama EKO pumpe, nemam iskustva sa ovim samouslužnim perionicma, nikada nisam probao. Jel može neki kratki tutorijal za pranje čisto da se ne obrukam? Na šta da obratim pažnju? Da li ta sapunica i vosak valjaju za metalik boju novog auta? Koliko da udaljim pušku i to...
  9. Kineski bicikl - Peda XT Pro 125

Gledamo te sledeceg leta na nekom enduru od 500cc+
  10. Mislim da je najveci problem kod libre lak,tj boja.Na mojoj hvala Bogu nisam imao tih problema, al recimo od 10 libri koje vidim ,na 8 njih je na krovu lak spao,haubi ili gepek vratima.To dobro proveri.Inace nema nekih mana,a odrzavanje je vrlo jeftino.
  11. Drugar uzeo a3,kaze brate kupio covek gume prosle godine nove.Sara stvarno dobra, al dzaba 2010god.Pre nego sto sam kupio mikru,gledao fabiu i ponosni vlasnik kaze ovako:Gume su znaci prva liga, svuda izlazim zimi,wintera 2007god Mnogo ljudi gleda samo saru kakva je,za leto misle da im sara gotovo i ne treba.
  12. To nisu krivci primitivci sto su pokupili mast korov nikne digod stigne, ma svaka njima cast Krivi smo mi Otkud svi ti paraziti sto su nam zagustili nemoj stari moj, krivi smo mi sto smo ih pustili Ma sta su znali djenerali i brkati majori jedino da vicu: pali ali nisu najgori Krivi smo mi Ni svi ti silni infantilni sto su puske sanjali ne, ne derane, krivi smo mi sto smo se sklanjali Putuj Evropo, nemoj vise cekati na nas ne pitaj mnogo, dospeces i ti na rdjav glas Putuj planeto, super smo se druzili nama je lepo, taman kako smo zasluzili Nisu krivci depresivci, lude i psihopate sto su rusili pa sada nama nude lopate Krivi smo mi Nisu krivi sedativi sto ih nisu sputali sori, matori, krivi smo mi koji smo cutali Putuj Evropo i pos'lji nam malo peciva nama je dobro, sreca jedna neizreciva Putuj planeto, ovde se vrag priziva nama je lepo, slika jedna neopisiv... Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
  13. Naši snimci iz saobraćaja

HAHAHahah,zamisljam onog lika dnevna doza prosecnog srbende sa cackalicom u tvojoj prici
  14. Takvi su se olosi uvukli u tu politiku da se vise ne zna ko gde udara. Samim tim sto podrzavaju i glasaju na zvonce dokazuju ko su i sta su. Svi neki doktori sa kupljenim duplomama a u praksi nisu sposobni ni za sta osim za punjenje svojih dzepova. Izmisljaju raznorazne agencije za otimacinu para od naroda a eto dokaza gde nam AMSS koji nikad nije bio ovako jak uzima pare na sve moguce nacine. Ko forsira taj AMSS i zasto je pravo pitanje.
  15. Uhvatio sam sebe kako na Tenerifama gledam na parkingu ljudima u gume , a do sad sam odmarao kao svi normalni ljudi 90% celestonke
  16. Naši snimci iz saobraćaja

i kompleksirani kao narod iznad proseka, pre neki dan, u raskrsnici skrecem levo (ima dve trake za levo, neki infinity dzip ruske table me sece, prelazi u moju traku, sviram mu on nista, zauzeo obe trake (pola leve i srednje) a na sirenu reagovao dodavanjem gasa i srednjim prstom. Ja opalim gas i obidjem ga odem u levu traku ispred njega, on predje u suprotan smer preko duple pune da pokusa da me obidje. Covek jedno 60-65g, vidi da ne moze da obidje, vraca se nazad, staje na semafor pored mene, spusta prozor i kaze sta je hoces da se trkamo u "ILJADU EVRI", dakle srbenda neka nasa, kazem mu ja moze, a on kaze "nemas ti pojma ovo ide 300" i da gas i prodje kroz crveno i pobegne, neka ga mislim se, ajde da je neki klinac, ali napaljeni deda, jos mu bakuta sedi na suvozackom mestu, jel se njoj dokazuje ili sta
  17. Egipat

Većih prevaranata od Egipćana još nisam sreo u životu! Rade za siću i žive kao prosjaci a razbacuju se sa stotinama eura pri cenkanju! U 90 posto slučajeva misle da je turista baš 100 posto lud! Ja sam ispao lud jedino jer sam žurio na let a htio sam koliko je moguće više videti.
  18. Kodovi za originalne audio uređaje

Ako neko moze potreban mi je kod za fiat punto bp237434034629 7 642 374 316
  19. Fiat servis ''Goran''

Hvala Gorane[emoji6] Sent from my SM-A520F using Tapatalk
  20. Letnja FCA akcija besplatne provere vozila 2019.

E super ! Još kad bi moglo da se isproverava sile kočenja, broj motora i slične stvari ... sa TT
  21. Kažem ja odavno, ovde nama neko radi o glavi. Toliko apsurda i pritisaka na građane da pomišljam da su se u sistem uvukli likovi koji imaju za cilj da nas istrebe ako ne uspeju da nas rasteraju sa ovih prostora. sa TT
  22. Funny photos

AaaaaAaaaaaaaaAAAAA Plachem...
  23. Drugari, desni je tocak imao lufta majstor je konstatovao da je solja i zamenio je. Pre intervencije majstora auto je bio kao strela i normalno se ponašao preko neravnina. Posle intervencije auto se ljulja i poskakuje mu desni kraj. Sve je isproveravao i kao sve je zavio kako treba to nije do njega. Interesuje me realno sta je mogao da zezne? Sent from my ATU-L21 using Tapatalk
  24. Fiat servis ''Goran''

Obicno se desava da se pri montazi iskrivi noaac plovka i kaci od kuciste.... Ato dovodi do zapinjanja o kuciste pumpe. Druga varijanta je da plovak fabricki nije dobar.
  25. Punto mk.2 - promena kontrolne table?

Na autu imam km sat samo sa pokazivacem goriva, sad nabavio sam onaj sa obrtajima i najvaznije pokazivacem temperature, na starom satu je 118000km, a na novom nesto oko 200.000km, e sada kada se upari novi km sat tj odradi proxy, koju ce km da ima ovaj sa obrtajima onu od auta originalnu ili ce biti 200k km. Punto mk2a 1999. godiste prvi sa trake sto je sisao :-)
  1. Load more activity