MiloshBg 2810 Posted February 19, 2025 (edited) @danijel55 Klasicna prica jer nece da rade posao za koji su placeni. Ne mogu da naplate radne sate po ceni po kojoj bi naplatili i to je to. Plati njima to BMW ali nije isto... Tako rade SVI manje vise a najvise zavisi od servisnog savetnika pa cak i garancijskog administratora. Edited February 19, 2025 by Ivan Skinut nepotreban citat, dodat tag 1 darkman14 reacted to this Share this post Link to post Share on other sites
danijel55 933 Posted February 19, 2025 Elem jutros ostavio auto.I bas odem kod tog coveka sto me je uporno vodao,te nema,te je iskorisceno.I kazem lepo,dogovorio sam se sa Darkom.Daj da opet proverim,joj druze izvini,mora da sam pogresio u kucanju. Share this post Link to post Share on other sites
MiloshBg 2810 Posted February 19, 2025 Ma bezobrazluk, nece da rade i to je to.. Ogroman procenat tih kampanja i opoziva se u nasoj drzavi ne uradi iz tog razloga. 2 Bingodalton and nemanja84bg reacted to this Share this post Link to post Share on other sites
danijel55 933 Posted February 19, 2025 1 Bingodalton reacted to this Share this post Link to post Share on other sites
darkman14 6923 Posted February 19, 2025 1 knezevic76 reacted to this Share this post Link to post Share on other sites
danijel55 933 Posted February 20, 2025 Bas sam juce zagledao. Nov hladnjak i egr ventil su tu 1 MiloshBg reacted to this Share this post Link to post Share on other sites
MiloshBg 2810 Posted February 20, 2025 Nema zajebancije sa tim, da naplate a ne promene fizickom licu... To je radio samo onaj idiot Stefanovic iz Malog Pozarevca pa znamo kako je prosao. 1 knezevic76 reacted to this Share this post Link to post Share on other sites
danijel55 933 Posted February 20, 2025 (edited) U principu hladnjak je opran jos kad sam kupio auto i nov egr stavljen. Pa sam i bio malo lezeran oko toga,ali sto bi rekao covek iz Mitic Bmw,kad je besplatno odradi i bas te briga,miran si. Edited February 20, 2025 by danijel55 Share this post Link to post Share on other sites
danijel55 933 Posted February 23, 2025 (edited) Juce palo pranje, jer konacno da izadjemo iz - temperature. Danas odmah pada sitna kisa Raspitivao se za mini kasko,nece da moze.Full kasko,99% nema mi svrhe.Malo se kolebam oko zamene,ali jedino ako naleti nesto da me odusevi na prvi pogled.Naravno pikira se f10. Edited February 23, 2025 by danijel55 1 nemanja84bg reacted to this Share this post Link to post Share on other sites
PremieRacing 6378 Posted February 24, 2025 Živo me interesuje kakav će biti odziv za prodaju GT-a...kad odlučiš da ga oglasiš. Share this post Link to post Share on other sites
danijel55 933 Posted February 24, 2025 To cemo videti.Imam soluciju uvek da ga dam u zameni coveku od koga i uzimam auta.Stavio sam ga bio pre iz iste znatizelje nekih 20h na oglase.Imao je 200 pregleda,a iskreno mislio sam da nece ima ni 50. Iz dosadasnjeg iskustva,odziv mi je bio relativno los da kazem za sva auta sto sam oglasavao. E60,dva poziva za mesec dana i prodat cim je neko dosao da ga vidi. X1 e84 prodat u negde u Beogradu,ni jedan poziv,lik me je kontaktirao preko poruka na viberu. X3 f25 jedan poziv ,dosao covek i kupio ga odmah.Sva auta su bila prodana u rasponu 20-30dana. Da dodam i malo opsirnije oko auta. Svi su bili kako mehanicki,tako i estetski u bas,bas dobrom stanju. E60 je bio u solidno lepoj opremi X1 je imao m paket i sve moguće od opreme X3 je bio tanak sa opremom, ali zato je i prodat sa prosecnim oglasnim cenama ,dok su ostali prodati po jakim cenama,da ne kazem najskupljim na oglasima. Gt krasi lepa oprema i km jos nije preko 200k. Share this post Link to post Share on other sites
PremieRacing 6378 Posted February 24, 2025 Ma znam da je auto top i da je oprema dobra, samo me interesuje kakvo će interesovanje za GT pikslu da bude. A opcija zamene je top, nema dalje. Share this post Link to post Share on other sites
danijel55 933 Posted February 24, 2025 Iskreno opcija zamene mi najvise odgovara.Nema postavljanja na oglase,pa kombinacije kad musterija moze da dodje,prevod itd... Inace danas zamenih keder panorame,uz put sve podmazano i prestelovana panorama.Sve u svemu na vecim brzinama,auto je tisi barem 20%. Share this post Link to post Share on other sites
danijel55 933 Posted March 9, 2025 Malo smo se osvezili premontirane gume na oba auta,zima je det gotova. 1 nemanja84bg reacted to this Share this post Link to post Share on other sites
danijel55 933 Posted March 15, 2025 2 Reacher Gilt and igor0511 reacted to this Share this post Link to post Share on other sites
danijel55 933 Posted March 22, 2025 Wyns aditiv za dpf.Sipao i evo stanje posle regeneracije. Dal je slucajnost ili ne,ali nikada nije bolje odradio regeneraciju. Da napomenem pre sipanja aditiva na auto putu mi je odradio regeneraciju,ostalo je 3% u dpf-u.Sada mi je odradio izmedju dva grada,neki polu-lokal. Share this post Link to post Share on other sites
danijel55 933 Posted April 19, 2025 Za pocetak igracka Za kasnije cemo videti Share this post Link to post Share on other sites
vagenovac 4933 Posted April 21, 2025 Wyns aditiv za dpf.Sipao i evo stanje posle regeneracije. Dal je slucajnost ili ne,ali nikada nije bolje odradio regeneraciju. Da napomenem pre sipanja aditiva na auto putu mi je odradio regeneraciju,ostalo je 3% u dpf-u.Sada mi je odradio izmedju dva grada,neki polu-lokal. Jel dpf menjan pre toga ili masinski pran?Sent from my SM-A556B using Tapatalk Share this post Link to post Share on other sites
danijel55 933 Posted April 21, 2025 Jedino ako je neko menjao gore u CH. Ja nisam nista dirao. Share this post Link to post Share on other sites
vagenovac 4933 Posted April 22, 2025 Vidim da je vrednost pepela u filteru kao da je dpf presao 10-15.000km ukupno, pa zato pitam.Sent from my SM-A556B using Tapatalk Share this post Link to post Share on other sites
danijel55 933 Posted April 22, 2025 Kod mene je presao 25k km. Share this post Link to post Share on other sites
vagenovac 4933 Posted April 22, 2025 Mozda si mu resetovao parametre dpfa dijagnostikom pa zato? U svakom slucaju odlican auto Sent from my SM-A556B using Tapatalk Share this post Link to post Share on other sites
danijel55 933 Posted April 22, 2025 Jedino sto sam resetovao je adaptacija menjaca, ukodiro start stop memoriju i ugasi upozorenje za pojas. Mozda je neko preko menjao,ko ce ga znati. Skoro sam kacio sestrinog x1 i ne znam dal je ova kolicina ash zabrinjavajuca? Share this post Link to post Share on other sites
PremieRacing 6378 Posted April 22, 2025 #oglasiliga? #poštoje? Share this post Link to post Share on other sites