Jump to content
Goran
danijel55

Bmw F34 Gran Turismo

Recommended Posts

@danijel55

Klasicna prica jer nece da rade posao za koji su placeni. Ne mogu da naplate radne sate po ceni po kojoj bi naplatili i to je to. Plati njima to BMW ali nije isto... Tako rade SVI manje vise a najvise zavisi od servisnog savetnika pa cak i garancijskog administratora.

 

Edited by Ivan
Skinut nepotreban citat, dodat tag

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem jutros ostavio auto.I bas odem kod tog coveka sto me je uporno vodao,te nema,te je iskorisceno.I kazem lepo,dogovorio sam se sa Darkom.Daj da opet proverim,joj druze izvini,mora da sam pogresio u kucanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema zajebancije sa tim, da naplate a ne promene fizickom licu... To je radio samo onaj idiot Stefanovic iz Malog Pozarevca pa znamo kako je prosao. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U principu hladnjak je opran jos kad sam kupio auto i nov egr stavljen.

Pa sam i bio malo lezeran oko toga,ali sto bi rekao covek iz Mitic Bmw,kad je besplatno odradi i bas te briga,miran si.

Edited by danijel55

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce palo pranje, jer konacno da izadjemo iz - temperature. 

Danas odmah pada sitna kisa :D

Raspitivao se za mini kasko,nece da moze.Full kasko,99% nema mi svrhe.Malo se kolebam oko zamene,ali jedino ako naleti nesto da me odusevi na prvi pogled.Naravno pikira se f10.

 

20250222_125257.jpg

 

20250222_130732.jpg

Edited by danijel55

Share this post


Link to post
Share on other sites

To cemo videti.Imam soluciju uvek da ga dam u zameni coveku od koga i uzimam auta.Stavio sam ga bio pre iz iste znatizelje nekih 20h na oglase.Imao je 200 pregleda,a iskreno mislio sam da nece ima ni 50.

Iz dosadasnjeg iskustva,odziv mi je bio relativno los da kazem za sva auta sto sam oglasavao.

E60,dva poziva za mesec dana i prodat cim je neko dosao da ga vidi.

X1 e84 prodat u negde u Beogradu,ni jedan poziv,lik me je kontaktirao preko poruka na viberu.

X3 f25 jedan poziv ,dosao covek i kupio ga odmah.Sva auta su bila prodana u rasponu 20-30dana.

Da dodam i malo opsirnije oko auta.

Svi su bili kako mehanicki,tako i estetski u bas,bas dobrom stanju. 

E60 je bio u solidno lepoj opremi

X1 je imao m paket i sve moguće od opreme 

X3 je bio tanak sa opremom, ali zato je i prodat sa prosecnim oglasnim cenama ,dok su ostali prodati po jakim cenama,da ne kazem najskupljim na oglasima. 

Gt krasi lepa oprema i km jos nije preko 200k.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam da je auto top i da je oprema dobra, samo me interesuje kakvo će interesovanje za  GT pikslu da bude.

 

A opcija zamene je top, nema dalje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno opcija zamene mi najvise odgovara.Nema postavljanja na oglase,pa kombinacije kad musterija moze da dodje,prevod itd...

Inace danas zamenih keder panorame,uz put sve podmazano i prestelovana panorama.Sve u svemu na vecim brzinama,auto je tisi barem 20%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyns aditiv za dpf.Sipao i evo stanje posle regeneracije.

Dal je slucajnost ili ne,ali nikada nije bolje odradio regeneraciju.

Screenshot_20250322_142237.jpg

Screenshot_20250322_142619_BimmerLink.jpg

Da napomenem pre sipanja aditiva na auto putu mi je odradio regeneraciju,ostalo je 3% u dpf-u.Sada mi je odradio izmedju dva grada,neki polu-lokal.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wyns aditiv za dpf.Sipao i evo stanje posle regeneracije.
Dal je slucajnost ili ne,ali nikada nije bolje odradio regeneraciju.
Screenshot_20250322_142237.thumb.jpg.857e9d8c34f12a14f7da26ab5fd741f3.jpg
Screenshot_20250322_142619_BimmerLink.thumb.jpg.e7f0d2efe835fbaeb753dfce33d9d035.jpg
Da napomenem pre sipanja aditiva na auto putu mi je odradio regeneraciju,ostalo je 3% u dpf-u.Sada mi je odradio izmedju dva grada,neki polu-lokal.
 
Jel dpf menjan pre toga ili masinski pran?

Sent from my SM-A556B using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da je vrednost pepela u filteru kao da je dpf presao 10-15.000km ukupno, pa zato pitam.


Sent from my SM-A556B using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda si mu resetovao parametre dpfa dijagnostikom pa zato?

U svakom slucaju odlican auto :D

Sent from my SM-A556B using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino sto sam resetovao je adaptacija menjaca, ukodiro start stop memoriju i ugasi upozorenje za pojas.

Mozda je neko preko menjao,ko ce ga znati.

Skoro sam kacio sestrinog x1 i ne znam dal je ova kolicina ash zabrinjavajuca?

Screenshot_20250419_162735.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...