Jump to content
Goran

Recommended Posts

Ma ko ce znati, pricali su da ce naredne verzije biti elektricne pa su odustali.. Videcemo sta ce biti, ali valjao bi neki redizajn da urade, da ne urade isto kao sa Djulijetom, pravili su isti auto preko 10 godina. Mada, maltene slicno je i sa Djulijom/Stevom ako racunamo da su krenuli 2016te da se prodaju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na 92k odradjen veliki i mali servis i prednji diskovi i plocice. Zamenih i filter uljnih para   
Ulje opet Shell 0w30, dobro mi se pokazalo pa sam samo nastavio. 
Diskovi i plocice Car/Galfer preko @Milutinac :) 

Jedva cekam da nalegnu skroz pa da ih isprobam propisno. 
 

IMG_3330.jpeg

 

Edited by Ivan
Sredjena slika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko u tom rangu kvaliteta izadje veliki, a koliko mali servis (sa rukama) za 2.2 MultiJet?

Jesi li nastavio kod Gorana sa odrzavanjem?

 

Cisto skupljam informacije, ako slucajno nekada opet bude Zabar u pitanju.

Posto je kod Fiata/Alfe/Lancie ocigledno dvojac Giulia-Stelvio (uz 2.2 MultiJet i 2.0 MultiAir motore) zadnje "normalno" sto ce moci da se pazari.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izadje mnogo... E sad, nisam siguran vezano za zupcasti, mislim da Goran stavlja originalni set, Brana isto tako, ali nisam 100% siguran mozda stavlja i Conti kao ja. Inace je originalni set 32k u Kompresoru bio pre par nedelja kad sam proveravao. Mene je sve sa rukama (100e) izaslo 90k. 

Kod Gorana je cena bila 70k veliki + 23k mali (moje ulje) sa rukama. Dodaj na ovo Diskove, plocice, centrifugalni filter (~100e) i ruke.
Kod Brane su veliki, mali i centrifugalni filter sa rukama bili 127k kad sam proveravao, dodaj na to diskove, plocice i ruke. 

Da budem iskren, odradio sam gimnastiku sa delovima (povoljnija cena dosta) i sa majstorom, jer nisam hteo da bacam preko 1000e za ovo aj da kazes redovno odrzavanje. Da nisam imao opciju za delove i majstora, terao bih kod Gorana naravno, poslednji mali servis sam tamo radio :) 

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije problem soma eura, al problem je soma eura za nesto sto zna svaki malo pismeniji majstor da uradi bez dizalice na parkingu maltene :D Servisi su napravili nauku oko svega, radni sat je 5,6,7k dinara, po specifijacijama im ide xy sati za ovakve gluposti. Zajebi, ne pada mi na pamet da dajem te pare. Da je to neki 3.0 benzin BMW prekomplikovan pa ajde da kaze covek, al da me deru za prepakovani 1.9 JTD, nece da moze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ti si lud :D mislim okej ajde, kapiram te, u jednom momentu sam i ja mislio da nastavim u Kompresoru da odrzavam. Onda na prvom malom servisu koji sam radio kod Gorana se videla ta losa strana odrzavanja u ovlascenom. Neki degen je gurnuo filter kabine skroz gore do ventilatora maltene. Majstor koji radi kod Gorana je isekao ruke pokusavajuci da ga izvuce, i namucio se sigurno jedno 45 min samo oko toga. Da ne spominjem one price kako ne menjaju svima filtere (ko zna i ulje), itd. Prethodnom vlasniku naplatise 20k da dopune akumulator, a tipa nov akumulator je oko 25k. Totalna debilana :D
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da zamene sve to napisu.Sto se tiče ovlascenih servisa,karastrofalna iskustva sam vidjao.Bukvalno ljudi na a6 ne menjaju filter kabine,urade servis menjaca bez da zamene filter istog.Katastrofa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo to, to na zalost nije vise kafanska prica i mit, nego se stvarno desava, najcesce cujem za takve slucajeve u Vag grupaciji. 

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strasno.Do duse vise nemas ni majstora u ovlascenom servisu.F10 odrzavan u auto garantu,na kontrolu kod mog majstora nabrojao se spisak od 600e ulaganja.Vrhunac svega,osigurac kacionih nisu znali ili pak hteli da vrate kako treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znate sta je fora, od pocetka je odrzavan u ovlascenom i sve je ok pa eto da odrzim istoriju a verovatno ce i znaciti kod prodaje. Druga stvar je da apsolutno nemam kod koga da odvezem ovde (doduse za kocnice i imam dobrog majstora) a da ne razmisljam sta ce zaebati. Jeste ovo stvarno preskupo ali sam dobio original deo i nema da pisti, skripi, zavija, da "majstor" nesto nije zavrnuo itd. Prethodni vlasnik je u isti servis vozio i nije bilo zajebancija, pa kontam da ove osnovne stvari nece zeznuti. Mozda i nisam u pravu ali mirnija mi je glava ovako.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je fascinantno da ovlasceni rizikuju da izgube licencu zbog nekog filtera koji nisu zamenili.

Kapiram da tako nesto nije resio vlasnik, ali opet neka kontrola mora da postoji.
Bar bih tako ja radio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ovaj audi je održavan od pocetka u maniku.Drugi vlasnik je kolega sa 53k km,sad je na oko 187k km.Nije imao problema, ali kad je prestao odrzavati auto u ovlascenom servisu,prvi mali servis su mu prikazani filteri koje neko nije menjao,a naplatio kao da jeste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sramota da se brukaju na takvim sitnicama. Verujem da ima toga ali se iskreno nadam da nije svuda tako. Ja cu nastaviti u ovlascenom pa kako bude.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepom čoveku sve lepo stoji. Lepom autu, svaka boja lepo stoji. Prelepe linije, Giulia je lepotica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto u tom cenovnom rangu samo sa manjom registracijom. Alfa je sredjena pa mi se ne zuri, ali od skoro sam u kucu doterao i dvotockasa pa mi je mnogo da imam 3 registracije od kojih je jedna 100k jer u kuci imamo i jednog Pezoa 208 + motor.  :) 

Uglavnom, spreman sam i na segment nize da sidjem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preskupe :) A i kad mi je spomenuo Brana neke cene delova, definitivno bih preskocio kao polovnjak a da nije neka ekstra mala kilometraza. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalni utisak nakon 2 i kusur godine i 2.2 dizla ? Sta je sledece na tapetu ? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...