Jump to content
FAS Goran
AleksandarJ

P: 2008. Fiat Bravo Sport 1.9 MJet 150KS

Recommended Posts

Dragi forumaši, 

 

Do sad sam samo pratio forum bez oglašavanja, na žalost prvi post koji pišem je o prodaji Fiat Brava.

Automobil sam kupio od majstora kod kog održavam vozila godinama. U dobrom je stanju, redovno održavan, mom vlasništvu dve godine. Prodajem ga zato što sam kupio Passata B7 Alltrack, cena je niža zbog isteka registracije 26.06.
064/459-25-14

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/21673944/fiat-bravo-19-mjet

 

viber_image_2023-05-11_18-37-19-069.jpg viber_image_2023-05-11_19-13-26-566.jpg viber_image_2023-05-11_19-13-26-693.jpg

 

 

Edited by neshaoct
formatiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, AleksandarJ said:

Do sad sam samo pratio forum bez oglašavanja, na žalost prvi post koji pišem je o prodaji Fiat Brava.

E jbg kada je trebalo da prvi post bude komercijala ;) ... Nista suprotno pravilima foruma, naravno - nego ovde smo najpre zbog druzenja i medjusobne pomoci.

Post je iskljucivo iz razloga da ti sugerisem da u naslov i opis oglasa (na PA posebno) dodas da je Sport verzija Brava u pitanju. Iz razloga sto su malo cenjeniji, a kod ljudi koji znaju sta kupuju i trazeniji od standardnih. Cisto drugarska sugestija jer je upadljivije na prvo listanje, srecna i brza prodaja!

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan

Hvala na savetu, promenio sam na PA naslov. Žao mi je što se oglašavam tek za prodaju jer mi je ovaj forum zaista mnogo pomogao oko rešavanja raznih nedoumica. Imao sam nameru da uradim još par kozmetičkih modifikacija na Bravu pa da se pohvalim mezimcem, ali su mi ti planovi izmicali konstantno već dve godine  i sad se ukaže odlična prilika za veći auto.

 

Za ljude sa foruma je cena 3300 do isteka registracije, ispod ovoga zaista ne mogu da ga prodajem po cenu da Alltrack stoji u dvorištu još neko vreme. :D

Edited by AleksandarJ

Share this post


Link to post
Share on other sites
44 minutes ago, MS PK said:

A po isteku registracije? :D

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
 

Registrujem ga i vraćam cenu na 3800. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, MS PK said:

Skupa registracija za bravo :D

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
 

Nije tako strašna, koliko bih radije da registrujem drugi auto. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...