Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Posted (edited)

Ja danas zamenih svećice i kablove na kevinom fokusu, i srećan sam jer konačno ne radi više kao dizel.

A neko vozi dizel i srećan je, kad radi, kao dizel. :p

 

Sad polako i s' razumevanjem, nemoj odma' da potapaš, pusti nek' nalegnu malo delke, ipak je to dizel. :thumbup:

Edited by Reacher Gilt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo od kada sam na forumu. Gospodin Bure je dosao tiho sa Lybrom, a usao u legendu! 

Ja verujem da si i ceo zanat "ukrao" od Bureta :D

Sledeci put da nam slikas coveka da mozemo svi da udarimo po lajk i pozdravimo legendu foruma. 

Brera mrak! Sta je sve uradjeno i odradjeno, ne bi me cudilo da je jedna od najboljih koja se vozi Srpskim putevima :respect:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)
On 4/3/2024 at 11:19 AM, werp690 said:

Brera mrak! Sta je sve uradjeno i odradjeno, ne bi me cudilo da je jedna od najboljih koja se vozi Srpskim putevima :respect:

Hahah, objasni ovo svima kad (ako) je budem prodavao jednog dana :lol:

IMG20240405221704.jpg  IMG20240406182026.jpg

 

IMG20240406182036.jpg

 

IMG20240407090230.jpg

 

IMG20240407090313.jpg

Brera sada radi kao sat. Prešao sam već oko 400-500km od popravke, sve je tip-top. Čak možda i bolje i lepše radi nego pre kvara, jer su usput rešeni još neki sitni nedostatci koji su se provukli od prošle godine kad je rađena glava. 

On 4/1/2024 at 11:06 PM, Reacher Gilt said:

Sad polako i s' razumevanjem, nemoj odma' da potapaš, pusti nek' nalegnu malo delke, ipak je to dizel. :thumbup:

Mmmda. :whistle: 

U 14h isterao auto Buretu iz dvorišta, u 15:10 već bio na auto-putu na nekih 180-200km/h :innocent:

Edited by Sedla

Share this post


Link to post
Share on other sites
51 minutes ago, Sedla said:

Hahah, objasni ovo svima kad (ako) je budem prodavao jednog dana :lol:

 

Znas i sam da se to ne racuna u cenu kada budes prodavao. Uzmes kao reper cenu najskuplje na oglasima i kako bude :D Kada gledam kako sredjujes, pozelim da ti doteram Lybru, sta je sve stiglo...Ne uzima mi se alat u ruke hehehe....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)
11 hours ago, werp690 said:

Znas i sam da se to ne racuna u cenu kada budes prodavao. Uzmes kao reper cenu najskuplje na oglasima i kako bude :D Kada gledam kako sredjujes, pozelim da ti doteram Lybru, sta je sve stiglo...Ne uzima mi se alat u ruke hehehe....

Deder doteraj :devil: 

uželeo sam se rada na Lybri, koliko je jednostavan auto, prost i lagan za rad... :D

IMG20240407132526.jpg

 

IMG20240407132541.jpg

 

IMG20240407132509.jpg

 

IMG20240407131932.jpg  IMG20240407131940.jpg

Edited by Sedla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...