Jump to content
FAS Goran
francuz69

Twingo opet, samo stariji

Recommended Posts

Baš dobar primerak. Sačuvan, što bi po oglasima rekli. :thumbup:

 

Mnogi se kunu u njega, verujem da nije bez razloga. U zdravlju da služi !

Edited by Reacher Gilt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitke, bas lepi radovi. U kuci imam Clia te gen, 1.2 8v, bas ga gotivimo, sad smo isto masu toga ulozili da bude kao nov... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

srecno.. odlican! Odavno mjerkam Twinga al nemam vise dje sa autima...

 

Renault-Twingo-Lecoq-exterieur-motors-corner1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

CD pleyeri hoće da preskaču kod ovih položaja za ugradnju, ali ovde nećeš imati muke sa USB-om

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Davno su izbacili CDove, jedino se kod nas vuku neki stari uredjaji po radnjama. Realno, mnogo je bolje imati razne ulaze i konekcije, najpre BT za telefon, a i uredjaj je duplo plici. 
Cudi me da si trazio sa platnenom panoramom, ja to vidim kao veliki problem na tako starim kolima. Kada sam trazio auto za majku pre 10ak godina, bas sam izbegavao tvingo sa takvim krovom(na kraju kupili bravo). 
Ti si imao mk3 i sada mk1, a ja vec 4 god mk2. Zena bas zadovoljna. Isto 1.2 16v. 
Neka je sa srecom i da se lepo navozate! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Platnena panorama mi je interesantna iz vise razloga. Prvo retro mi je, fora, kao na Spaceku ili Dijani, a drugo bolja je platnena nego staklena ako konkretno pricamo o panorami na Twingu. Platnene su se na njima pokazale jako postojane i kvalitetne pa do dana danasnjeg rade kako treba, ne trule i ne pustaju vodu. Dok staklena… vozio sam par puta ortakovog Twinga sa staklenom, ni najgorem neprijatelju da ne pozelis. Efekat staklene baste u najgorem izdanju. A nemas zastor da zamracis. Ili bese imas ali nije ni za k.

 

Kako god, nebitno je sad posto ga necu seci samo zbog toga.

 

Inace, hvala svima na lepim zeljama i komentarima.

Edited by francuz69

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srecna kupovina i sredjivanje.

Tvingo je odlican i prostoran malisa.

Par komercijalista pre 15tak godina su procvetali kada su sa Yuga presli na Tvingo. .




Sent from my SM-A536B using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

Nov je unit, ni nema CD.

 

Da, da, zato i kažem. Sa CD-om je problem bio nevezano da l' je nov ili polovan.

 

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo, bravo, bravo! Prava sprava  :wub:

 

i ja ga obožavam i godinama želim prav i zdrav primerak ali, kad sam sporadično i tražio, nisam uspevao da nađem dobar...

 

Kapa dole, baš mi je drago, samo bi mogli muderatori da ga prebace u odgovarajući podforum. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako je krenulo da se više ne zna ko koga kupuje i ko je čiji, možda i ne bude "van Fiat grupacije"

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, francuz69 said:

Da jbt… zaboravio sam na: Automobili izvan Fiat grupacije. Admini…

Prebacio sam, nema frke.

5 hours ago, francuz69 said:

Iznenadio sam se koliko je plitak kad sam ubacivao.

Reci mi samo jos sledece - i ovo brisemo, menjamo ili ostajes pri svom stavu :D ... ?

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitke! Ultra zanimljiv autic, pogotovu sto ima pomicnu zadnju klulu pa moze da ima lepo mesta ako ti ne treba gepek i obrnuto.

Sto kaze Jura auto u kom se vozis, spavas, je*es i sve to za do 2000e :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo deluje twingo, ocuvan, meni se jedino boja ne svidja, mozda je takva na slikama ali mi nesto nije za oko...kod mene u kraju bio jedan sa mislim ELIA body kitom (pragovi, rubovi, dodaci ispod branika) spusten i sa ovim 14 felnama i nekim remusom, bas dobro izgledao, zena ga neka vozila dugo ali ga ne vidjam odavno, mislim da je imao i platneni krov, bio bas atraktivan, moze fino da izgleda taj autic mada meni se ph2 vise svidja

 

edit

 

ovakav isti je bio samo bez namrstene haube

Elia-Renault-Twingo-Evolution-II-560x373

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boja je jako cudna. Nije kao na slikama, tesko je da ju uhvati kamera. Kad je oblacno onda ide na plavo, kad je suncano onda cak mozda i na mrvicu zelenkaste. Svako ko je video boju se odusevio.

Da mi je bilo po volji ja bih uzeo onu slina zelenu boju. Ta boja na ovom Twingu mi je bas kako treba, prava zaba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se Twingo 2 svidja ali jedino u 133 varijanti. Tu su mu lepo zbudzili rubove, patosirali ga i stavili mu one cetvorokrake 16-tice koje sam imao na 3-ci. Ovaj obican i ne bas, dobar je auto ali mi je previse kompromisa u dizajnu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stock twingo 2 mi se ne svidja kao ni 1, ali uz malo modifikacija moze lepo da izgleda npr. gt a pogotovo rs su mi bas simpa...novi twingo ne mogu da smislim

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, GT oprema i dodaci prilicno menjaju utisak o dvojci. 
Jedino ove slike mog imam pri ruci, uzivo izgleda lepse.

DSC_0294.JPG

viber_image_2021-06-23_07-03-59.jpg

Edited by Dale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sto kaze kolega @OMP kao da sam ja pisao :D 

Twingo 3 mi nekako ne lici vise na sebe. Izgleda mi kao izduvani Fica dok mi nabudzeni 1 i 2 bas lepo izgledaju.

Twingo 2 RS bih rado razmotrio nekom prilikom za daily :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je trojka vrhunski auto. Obozavali smo ga. I ja sam mislio da je iskopiran Fica dok ga nisam video uzivo. Dan danas bih ga rado vozio da nam se nije namestilo sve kako jeste. Ipak, jednu stvar mu ozbiljno zameram. Esp… najuzasniji ikad…

 

 

nego, odoh da montiram Intre pa saljem slike popodne.

Edited by francuz69

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam pisao za onaj twingo sa 4 vrata i motorm pozadi, da mi se ne svidja uopste, jel to racunate kao 3ku ili ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...