Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Dobro je da ne moram ciganina :)

Sam sam kriv. Prodaje se neka vikendica i svaki dan gledam tablu, rekoh da slikam i... :) Mada to je brdo, ima dve trake i tu bas pocinje ivicnjak, jb ih ivicnjak, ima 20cm :) Ono kao na autoputu za kisnicu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da video sam da se tu prodaju neki placevi. Pogled je prelep! Uvek se oduševim kad prolazim!

 

Jel si zamenio poziciju?

Edited by bane1321

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bezi od puta sto dalje, moj savet. Jeste to brdo lepo, prelep pogled ali je i intenzitet saobracaja haotican, sem ako ne volis taj vid buke. 

Moj savet ti je ( imam plac i vikendicu tamo ), kad prodjes Vlasku, skretanje desno posle one leve krivine, Vlasko polje, tj Americ, ima lepih placeva sa i bez vikendice za pristojne novce.  Jos uvek se moze naci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma lepa  mi ta kuca uvek bila, sa leve strane kad se ide iz Bg, i vidim prodaje se, cisto mislio da pozovem da vidim posto. Uvucena je 30-ak metara mozda i vise, bas veliki plac

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam, dok sredim ovo pa cu otici da  zamenim onu cev izmedju creva od turba do interkulera i tu poziciju, imaju u servisu jednog sa malim sakama :) 

Inace, pocepane su obe gume, narucio vulkanizer nove, Sava za sve sezone. Za razliku od pre mesec dana kada mi je ovaj u servisu uzeo 11500 po gumi ovaj ce 9500. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto skokni do Palanke za vikend da ti zamenim! A ako poneseš Milku dobiješ i LED sijalice! B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane je imao cuveni pokusaj da mi na jednom od skupova, na mom bivsem Sportu, demonstrira da poseduje Canbus LED koje nema na kom vozilu ne rade i ne prijavljuju gresku :D .

Kazem mu ja lepo da to nema sanse bez dodatnih ponistivaca greske i pokazujem punu saku raznoraznih Canbus koje sam probao i posle razdelio ljudima.

Na iznenadjenje mog drugara Baneta, demonstracija se (za mene potpuno ocekivano) zavrsila neslavno :P . Tako da @city moze da ponese Milku do Palanke naravno, ali da pritom dobije samo zamenu vlakno za vlakno :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamenjene dve pocepane gume, sa sredjivanjem te dve felne, i one su bile zakacene na jednom mestu, 22000 din. Jbg :)

Nego, videh danas ovaj autic pa se setih jednog "bivseg" clana foruma :) :)  

viber_slika_2023-06-02_20-01-13-343.jpg

viber_slika_2023-06-02_20-01-13-557.jpg

viber_slika_2023-06-02_20-01-13-775.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamenio to parce izmedju creva i sijalicu. Dzaba male sake, morao je i on da koristi ona spic klesta da izvuce poziciju :) 

Sad se setih da nisam obratio paznju da li se ugasila ona signalna lampica :( 

 

viber_slika_2023-06-05_18-55-26-562.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene neverovatno zraci bilo koja lampica koja ne treba da sija na tabli, da bi bilo nemoguce da ne primetim :D .

Apropo sijalica, meni su za 5 godina Brava u vlasnistvu crkle samo:

- ta jedna ubodna T10 prednja pozicija. I to crkla po onoj skapsi ispred samog Istanbula, zamenio za pola minuta ispred hotela, ne znam o kakvim spic klestima se prica :) .

- vlakno pozicionog svetla pozadi (od P21/5 sijalice za poziciju i stopku, sa duplim vlaknom).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...