Jump to content
FAS Goran
shortee

[P] telefoni na prodaju

Recommended Posts

Kolege,

imam neke aparate na prodajupa kome zatreba tu sam .

NOVO :

u kutiji , celofan, neotvoreno : Samsung S22+ 256 /8 . Boja phantom Black. u kutiji koliko znam ne dolazi punjac ali ja sam za drugove forumase spreman da dam novi USB C punjac sa dva usb porta, jacine 3a. cifra 1.000 Eur

 

takodje novo u kutiji : Honor 50 i Honor 50 lite. Cena za Honor 50 je 280e ( 8ram/256 storage ) a za 50 lite je 150e . Oba telefona nova u kutiji, celofan i posto su kinezi carevi, u kutiji dobijete masku, foliju za ekran i ultra brzi punjac

 

POLOVNO :

Samsung Galaxy A72 6/128, malo koriscen ali bez ikakvih ostecenja. android 13 , UI 5.1 , savrseno ispravan. ide telefon, maska i gore pomenuti punjac sa 2 USB. cena 220e

 

Honor 50 lite , polovan bez tragova koriscenja 110e

 

Kome trebaju slike nek cima na viber, ili wacap, poslacu sve sto treba za ove polovne posto za nove nema sta buduci da su u kutijama. verovatno cu i kasnije da editujem i ubacim u post,

 

Shortee brat

063 10 87 826

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugovi
Ja tek sad vidim sta sam uradio i pogresio cenu.
S22+ nov u kutiji neotpakovan plus maska plus stalko za ekran plus punjac od 3A...600e

Ostalo sve isto moguce su korekcije za drugove clanove

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugovi.
Spustam cenu za S22 plus u kutiji plus maska plus staklo za ekran (obe stvari skupo placene verujte) sve novo neotvoreno plus dajem punjac buduci da ne dolazi uz telefon..550e .
Spustam cenu jerbo zena mi rekla da nam crko usisivac i sad nece neki jeftin da kupi vec videla neki od 750e...nemoj da se zenite ako ne morate

Ko hoce slike nek cima na viber ili wacap
Pozdrav

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolege, otisao Samsung S22+ sinoc, uzeo ga kolega forumas... verovatno ode i A72

tako da ostalo je sledece :

Honor 50 lite nov 140e u kutiji punjac 66w, staklo i silikon

Honor 50 full nov 240e, u kutiji punjac 66w, staklo i silikon

Honor 50 lite polovni 110 , dobijete neki punjac od 2 ili 3a uz njega

 

pozdrav

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa mico brate, sve znas...al posle ce da mi trazi pare kad se razvedem pa ce da mi dodje jos skuplje, tako da cu da joj ga kupim :) ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo sam od shortee-ja  Honor 50 sa ovih oglasa pre nekih mesec dana.

Samo reci hvale mogu da iskazem.

Vakum pakovanje,sve u fulu a telefon evo fercera samo tako i ja sam prezadovoljan. A uzeo sam i Lenovo lap top od njega i on takodje  radi perfektno i koristi se svakodnevno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...