Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

37 minutes ago, PremieRacing said:

Aj za nas sa jeftinim ulaznicama...  :rolleyes:

Ja tipujem da je Branislav prod'o Brava Kneževiću. Retko se viđa baš ovoliko NOV, NOV, NOV ... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, knezevic76 said:

Eto, čist dokaz da ne dolazite na okupljanja nedeljom.
Jedino je , čini mi se@Axic, bio vidovit .

Pa kolega nije da ste vi bili vise od dva puta :P

 

Nek je sa srecom bravac :animier:

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, knezevic76 said:

Eto, čist dokaz da ne dolazite na okupljanja nedeljom.
Jedino je , čini mi se@Axic, bio vidovit .

Ne moras opet da castis :lol: ono od proslog puta je bilo vise nego dovoljno.

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 hours ago, nemanja84bg said:

Zanimljiv autic , posto kinte ? Ako nije tajna ako jeste nemora :rolleyes:

Nije tajna, naravno... Dodjes na druzenje, upoznamo se, ispricamo, saznas sve detalje koji te zanimaju, do mile volje razgledas i probas kola forumasa koja su ti interesantna, dobijes savete i iskustva iz prve ruke. Pogledas servisne knjizice, kilometraze, cene delova i servisa... Sredimo sitno kome sta treba oko mehanike/elektronike, odradimo dijagnostiku, nabudzimo multimedije, mape... I sve gratis, uz zezanje, naravno.

Licno, niti volim da postavljam pitanja kao ovo iznad, niti da odgovaram na ista, sem uzivo sa ljudima koje poznajem (kao i za neke druge stvari). Ako gazda teme zeli da piskara, njegova dobra volja.

 

PS: Nista licno, naravno, da ne razumes pogresno ;) . Sve ovo zbog mojih losih iskustava sa ranijim preteranim "trtljanjem" ovde, fotografijama, itd. Nevezano za ovo, zasto bi "Kurti i Murti" koji sve ovo cita neregistrovano sa strane, bez ikakvog doprinosa forumu i druzenju, servirao sve podatke na tacni... Daleko bilo, ne odnosi se na neke opste tehnicke stvari gde sam uvek rad da pomognem, opisem, postavim ovde sve moguce podatke, svoje "Uradi sam" teme, postavim isecke iz eLearn ili ePer, cene po radnjama, itd.

Isto tako sam video da mi je neuporedivo lakse kada deo privatnosti i anonimnosti zadrzim za sebe ;) .

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ovaj Knezevic valja neke kancelarijske ventilatore i Dormeo nadmadrace, pa kompenzuje sa svima. A i hoce da napravi malo vecu kolekciju Bravo modela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan Vise je do toga da mi je malo bezveze da ako nisam 98% siguran sad kao gledam oduzimam drugom vreme mislim mozda i gresim , mozda je i to ok u nekoj meri . Realno od 3 godine skoro samo sam jedan auto uzivo pogledao i to je to ovo ostalo se nesto ne usudjujem , sta znam .... a mislim pitao sam informativno otprilike koliko se krece u takvom stanju itd. nije pod obavezno sad , obicna cena , otprilike nisam ubacio u neku sigurnost da bih bas toliko zalazio oduzimao vreme drugima , druzenje moze uvek nego vidi ovo vreme kisa mulj talog soc ... gde sa klasikom po ovom da idem, uprljace se :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nemanja84

Krecu se od 3.000-3.500 EUR za raskantane dizele sa pocetka produkcije, do 6.600 EUR za restyle godista sa kraja proizvodnje (2014).

Vec ovde je bilo par brzih i korektnih ponuda, cim sam napisao post u vezi eUprave i olaksanog placanja poreza pri kupovini, a bilo je zainteresovano i par ljudi koje poznajem van foruma... Tako da auto nije stigao ni da bude islikan za oglase. I prethodni Stilo sam prodao maltene za par sati.

35 minutes ago, Axic said:

@darkman14 tako da imaj u vidu i spremaj Deltu, neko ce se sigurno javiti. :D

I neka sprema lovu za sledeceg Francuza :P (Talisman, C5X). Da malo pomognemo desno krilo foruma koje vec duze vremena hrabro drze generali @bane1321 i @djomla , sa ovim francuskim kanta***, ovaj, sa svojim sokolovima.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...