Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

A jbg, tako se pada, ne mogu da biram ... da ne davim ovde ...

 

Mada, čuo sam i neki sajam valjda počinje ? Evo, kolega @Ivan je izgleda ubo neki popust i ponovio se ... :thumbup:

Edited by Reacher Gilt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao vidi taj ne tako lep avatar, nemogu prepoznam coveka :D ehhh sad si nas razocarao, uzeo si francusku belu tehniku nemogu da verujem jel bar benzinac? A dobro to je ocekivano s obzirom da su onako ne tako los izbor :D pa ce biti pune ruke posla za najiskusnijeg poznavaoca :lol: salim se , nek te dobro sluzi brate nas @Ivan daj neke utiske ,predstavljanje, nesto  da vidimo sta se krije ispod tog francuskog dezena :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh da je do mene ja bih dosao odavno, ne brinite kolega klasika i dalje blista i za manje od mesec dana skidamo limiter pa ce biti lakse sa nedeljnim ruckom vi bar imate mogucnost da odaberete a to je bogatstvo i treba iskoristiti maksimalno , uzdravlje legendo da te dobro sluzi i na pun gas da teras makinu da ne zacepe dizne :cheers:  i nemoj da ga teras preko dzombi :lol: takodje soriska za offtopik 

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan neka si me zaboravio za onog DS5 mađara :lol: ali srećom da je ovaj domaći Stevo Žigon bio bolji i bliži. Čekamo slike, naravno kad stigneš a @knezevic76posle test vožnje neće tvog Brava tako lako propustiti a da ga ne zadrzi u užem krugu porodice. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinjenje autoru teme za (ponovni) O.T. ali moram da kažem da si kupio ( "za mene" ) NAJLEPŠI AUTOMOBIL. Toga više nema, i biti nikada neće. Na žalost.

I jedva čekam da otvoriš temu.

A autoru sve najbolje želim sa ovim novim Žabarom u štali :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 hours ago, Reacher Gilt said:

Evo, kolega @Ivan je izgleda ubo neki popust i ponovio se ...

 

3 hours ago, moron said:

I jedva čekam da otvoriš temu.

 

16 hours ago, Ivan said:

Dopisah potrebno u avatar, tako da bih (kao i za Bravo) sa tim zavrsio i poslednje detalje oko predstavljanja :D . Entuzijazam te vrste, uz cimanje po javnim mestima, ostavio sam jos u vremenu Stila. Daleko mi je prijatnije i lakse.

@moron Nema popust - nema tema :thumbup:  *

 

* prim.prev.

 

Ipak, nije sve tako crno, jer

16 hours ago, Ivan said:

mene @Reacher Gilt ne treba podsecati sta je red.

će dava jedenje ! * :thumbup:

 

Edit: I od mene izvinjenije domaćinu za zatrovavanje teme, da je kolega sa Šik-a lepo otvorio prestaljanje, do svega ovoga ne bi ni došlo ... :P

Edited by Reacher Gilt

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Reacher Gilt javicu ti datum cascavanja, nije kolega @fransoa, pardon @Ivan jos prijavio datum, svakako ce to ici kao cirkularni mail svim clanovima foruma, kad je beg bio cicija... :P

Edited by Dzimbo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna zanimljivost, al nije za Brava, danas je prošlo 4 godine od kad je moja gospođa prodala AR GT. I lik koji je kupio je sve vreme vozi bez ulaganja, al eto, mislim da je konačno na red došlo kvačilo. Elem, baš me gospođa podseti, da je taj isti GT prodat sa očitanih 250 ( uglavnom njenih) ulazaka u blokadu .
Posle neko kaže Alfa benzinac ne valja.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne valja zadnja strofa, jbg. Istekla mi juče moć edita pre nego što mi slegla u vugla ... :lol:

 

Treba da ide ovako :

 

Sivi Bravo na ulici stoji,

na put dalek draga njime kreće.

Škripe gume, lamele klizaju,

komšinice krišom pogledaju.

I one su rade Brava da teraju,

al' ga terat' k'o draga ne znaju ...

 

Eto. Sad je mnogo bolje ... :thumbup:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče i danas sam Bravca pošteno navozao, najviše po BG gužvi i konačno testirao klimu na ovih 26 stepeni.
Vrlo sam zadovoljan kako se ponaša, potrošnjom, barem ono sa borda, a klima hladi ubija. Čitao sam na par mesta da ljudi nisu nešto oduševljeni klimom, al ova moja je nad današnjem suncu ledila. Auto je stajao ceo dan na suncu, vrlo brzo je krenula da hladi i rashladila kabinu.
Nisam osetio da mu rad klime nešto opterećuje motor. Kad sam gledao auto pri kupivini, klima je bila uključena a napolju 10 stepeni, možda i manje. Pitam vlasnicu zašto je drži upaljenu, kaže da je nikad nije ni gasila. Pa mi to bilo malo čudno. Al radi za sad odlično.
Moram da priznam da sam se navikao na Brava, i lepo mi je legao. Pa čak i ovaj dizel :)
Kad se budemo rastajali, biće to teška srca.

Sent from my 2203129G using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sljakace ti to u fullu , samo da je nafilujes do cepa i da se ozraci sistem retko kad su mehanicki problemi , nasvirao bi ja tog dizelica da puca , sve na off ili fabrika plus lagani cip da izuva , maskice na tablice i pun gas :whistle: nek te sa uzivanjem sluzi i lagano u bg saobracaju prilicno je riskantno pogotovu kruzni tokovi 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam dal sam spomenuo, al onaj zvuk koji mi se javljao nakon gašenja auta, kao rasterentni ventil kad ispusti vazduh, više se ne čuje nakon zamene gumica vakuum pumpe. Šta god da je bilo, više ga nema.

Drugar moj uzeo Brava na dan dva da testira potrošnju, potez Batajnica- Brestovik, to mu je inače svakodnevna ruta. Inače vozi Megana sa 1.5dci motorom od 90ks, i dugoročna potrošnja na toj relaciji mu je 3.6-3.8 dizela.7dbe211d239db6180ef22b3bc084d630.jpg

Sent from my 2203129G using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa drugari, Bravo iz ove teme je na prodaju. mislim, volim ja Fiat, al mi ne trebaju dva komada;)

Što se detalja tiče, sve je već napisano. Redovno servisiran, 2014 godište, videli ste parametre DPFa, dizni, nema grešaka, klima radi ubija, na njemu zimske gume, vožene dve zime, odrađen mali i veliki servis pre par hiljada kilometara, nove pločice i diskovi. Videli ste i da je bio kod Gorana na zameni gumice vakuum pumpe i uljne pumpe. Auto je tad i pregledan detaljno, rečeno je da se zameni sve što bude potrebno, ali eto, nije bilo potrebe da se bilo šta dira.
Oni koji su bili na skupu, videli su uživo kako izgleda. Spolja ima tačkice od kamenčića napred i sitna češanja po plastici prednjeg branika, zna se ko je vozio pre mene :)
Što se enterijera tiče, tu neću trošiti reči.

Ko je zainteresovan imate PM .

PS tema će biti aktivna

PPS ne bi prodavao ovog Brava , jer sam stvarno zadovoljan, al eto, sudbina se poigrala da iskoči nešto što se odavno juri

Sent from my 2203129G using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...