Jump to content
FAS Goran
Axic

Black Delta 1.6 Multijet 120ks Argento

Recommended Posts

oxo kolega Axicu konacno si izašao iz ormana što bi se reklo

čestitam i ovde :) 

A to brljavenje sa opremom... Argeno, senzori za kišu i svetla a nema parking senzora 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Mijailović P. said:

Očekujemo utiske u Vašem maniru, objektivno i ekspeditivno. ;)

Utiske je formirao već posle 3 krivine i jednog semfaora, tj. još davno daaavno... :D

Čestitam na novom autu Axicu :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima na cestitkama. :D

 

@darkman14 dobro je da si se suzdrzao da ne kazes nista :D

 

Cim malo otopli svraticu neku nedelju na redovno okupljanje da se malo pocastimo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
42 minutes ago, Axic said:

Cim malo otopli svraticu neku nedelju na redovno okupljanje da se malo pocastimo. 

@Ivan

Zamolio bih da objedinimo ova čašćavanja kako bih se uklopio jer me "ubi" trošak dolaska na okupljanje. :lol:

Red je da se nešto čalabrcne nakon tolikog puta. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mijailovicu, da si mi ziv i zdrav, za to ti je vec neko vreme zaduzen @Dzimbo , mladji preuzimaju stafetu. Pa njega juri za detalje oko redosleda, decko to stvarno lepo i pedantno vodi elektronski i salje notifikacije prijavljenim zainteresovanima.

Ovom indijancu od oficijelnog forumskog testera sam cestitao jos odavno, tako da necu ovde :D .

Sto se mene tice, nije ni morao da otvara predstavljanje, samo cekam da javi kada da dodjemo.

1 hour ago, Axic said:

Cim malo otopli svraticu neku nedelju na redovno okupljanje da se malo pocastimo.

Da budemo precizniji - ne da se pocastimo, nego da nas pocastis. 

@Dzimbo , pozitivni forumski trendovi, Axaru ne moras da hvatas za gusu, sam se prepoznao :thumbup: .

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Bogu da je tako. Ti samo to lepo organizuj i rastegni po vikendima. Slobodno koristi onaj algoritam koji sam ti ostavio - slano, slatko, slano, slano, slatko, i tako u krug.

PS: Dodaj i Mijailovica za notifikacije, vidis da nam se zali gore.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam vec pozeleo srecu Aksicu, a ono sto sam vec vise puta rekao moram da ponovim - uvek je milina trgovati sa ljudima sa foruma :D

 

Nikad nikakav problem nije bio i uvek su bili laki dogovori (bile jednom jedne felne za Stila unistene, ali da ne mracim, davno bilo i 50-60e cena).

 

A sto se drugarske cene tice ucinio je i meni Aksic mnogo sto je sacekao da nadjemo druga kola i to, cini mi se, oko mesec dana.  ja bih dobio tu cenu u zameni kola, ali mi ne bi spustili cenu za druga i jos bi izbor bio ogranicen.  Da ne pominjem onu gospodu za X3 sto tackicu na krovu okarakterisase kao gradiran auto i oborise jos vise cenu i jos je to izaslo na forumu pre nego sto su mi javili :lol: tako da win-win situacija.

A  i drago mi je sto Delta ostaje na forumu jer je stvarno dobra. Provela je preko pola svog staza odrzavana kod Gorana i u vlasnistvu forumasa i bas je zdrav primerak.

 

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram malo da offtopikujem, ali ja sam i imao samo normalne trgovine na forumu :D

 

Jos sam 2012e menjao muziku iz starih kola za nosac motora za Stila i rekao da su ovi ljudi kul. Posle kupio dobre felne sa Libre, naslon za ruku, fabricki spojler, dijagnostiku, nsvigaciju,.. na kraju i prodao Stila na forumu. 

Posle takodje nasao Deltu ovde. Prodao sam joj stosta sto je tako stajalo nekorisceno, tipa Xbox koji ne znam ni sto sam kupio, valjda sto je bio na 70% akciji :D

I nebrojeno ljudi mi je pomoglo oko ugradnje, pronalaska delova i slicno. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta samo sto je grupacija (sa svoja dva brenda koji su predmet ovog foruma) totalno pukla sa modelima.

Bilo bi i dalje gomila takvih menjaza kao sto je bilo ranije. Tj. da ovo ne bude izuzetak nego pravilo, posto se uglavnom sa sledecom kupovinom prelazi na druge brendove.

Kad nam je mrtva tema "Neko negde nesto prodaje" koja je ranije gorela, sve je jasno. Aj' pa bar delom ostajemo u Stellantisu :D .

2 hours ago, igor0511 said:

Posle kupio fabricki spojler

Ako se ne varam, ovo je bila ona akcija kada mi je drugar doneo 2 kacketa iz Sapca :D .

Pa smo razdelili i montirali tu negde u isto vreme.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ne. Stari Bravo, 3v Stilo, Nuova Bravo su bez kacketa totalno cosavi :D. Jos uz tamna stakla, drugi auto... 

Kada nemaju - ono kad laicki gledas i vidis da tu nesto fali, a na prvu nisi siguran sta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,da, vidis da ti nesto bode oci i da nije to to. Neverovatno koliko je ono sra*ce od 5-6cm debljine menjalo izgled kola :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se na Stilu svidjalo i sto je malo siri i nepravilnog oblika. Em sam spojler, em kad baci senku na gornji deo stakla, bas mu da smek :) .

Kod Brava je kacket sigurno duplo uzi, ali opet bas ima efekta. Bukvalno je cosav zadnji deo auta kada ga nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...