Jump to content
FAS Goran
PremieRacing

Brick 244 restomod

Recommended Posts

Ne, nisam mislio na lajsne. Rupe za lajsne jesu zatvorene ali 'greškom', to se svakako vraća na auto...

Skinuo sam one 'oluke' iznad kabine, onu kanalicu što se prostire od haube, preko A stuba, krova i C stuba do gepeka.

To mi je nekako omiljena modifikacija, do sada nisam video da se neko to setio a dosta podmlađuje izgled auta  ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

200rpm u vise u špicu :)

ok detalj al nije primetan sem ko bas poznaje auto pa uoci razliku a ne bi mi sigurno palo na pamet da takvu modifikaciju i uradim

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 hours ago, PremieRacing said:

kinuo sam one 'oluke' iznad kabine,

kako ces pak treger da stavis?

Krovni-nosac-za-auto-paktreger-za-Samaru_slika_O_101857727.jpg

 

samo prefarbas u zeljenu boju...;

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, darkman14 said:

kako ces pak treger da stavis?
Krovni-nosac-za-auto-paktreger-za-Samaru_slika_O_101857727.jpg

 

Samo ti meni njega pokloni pa ćemo zajedno da nađemo način da ga okačimo na krov  :)

 

cepanice mož' da zadržiš   :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ništa se ne dešava...   :rolleyes:   malo sam ovako :huh:, pa malo ovako :mellow:, a onda me uhvati ovo  :(...  :(  i onda me majstor koji ne laže već samo odlaže, malo zamaže pa mi bude bolje  :)  dan, dva... pa opet krene  neizdrž  :rant:  a nema razloga...

 

jbmlg, ne treba da žurim a žuri mi se. Pride uvatili i praznici, sad će i prvi maj, i druga polovina maja kad sam ja odsutan, a još ništa nije izvesno... Baš sam bzvz. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta bi, majstor jurnuo u pocetku kad nije imao brzu i laksu zaradu pa sad posustaje? to mu dodje klasika kod svih

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/10/2023 at 10:41 AM, PremieRacing said:

Nego, sad vidim da u predstavljanju nisam pomenuo najbitnije, sada moj auto je godinama bio u vlasništvu pravog gospodina, komandanta Žandarmerije (sada u penziji) koji je u isto vreme posedovao 5 komada ! Jedan svoj i po jedan za svako dete. Ovaj crveni je vozila ćerka  :D

 

Pre nekoliko godina je čak izašao članak u novinama o tom gospodinu i njegovim Volvoima, ja znam da sam čitao ali ne mogu sad da nađem na net-u ništa... Mora da je bilo samo u štampanom izdanju nekog domaćeg auto časopisa. Tada mi ni na kraj pameti nije bilo da ću kupiti taj auto. Apsolutno me nije privlačio, ni malo. Al' što bi neki tamo englez rekao - nikad ne reci nikad. 

 

NaDženo!

 

 

IMG_20230517_085027.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/15/2023 at 2:30 PM, PremieRacing said:

Opet Miga čereče, da Miga zaštite...:

 

IMG-91fcc42a07ebfb32113b2415ca4ce9a3-V.jpg

 

IMG-17b00e4301702f65941995143ccd6add-V.jpg

E, "brate", kad bi samo znao koliko sam ja puta bukvalno ležao ispod mog Volva ( koga sam kao punoletnog nasledio iza oca ) i mazao na njega bitumen :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledaj sta je prednje rame/viljuska, sunce ti poljubim... Mozes vola da ubijes :D .

A ne ove danasnje tanusne od spijaltera ili aluminijuma, za devojcice :P .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su najimpresivniji njegovi nosači branika ( ne vide se na fotografijama, skinuti su), veoma masivni, kao ona dva "feder-odbojnika" kod železničkih vagona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...