Jump to content
FAS Goran
PremieRacing

Brick 244 restomod

Recommended Posts

Vidim ja, poznato mi nesto...

Savezni porez, pa dobijes osnovicu za republicki i opstinski porez :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Epa danas sam odradio vrhunski posao, dosta zahvaljujući ovom forumu a malo i onako...

 

Farovi su bili loši, prljavi iznutra, a jedan prednji migavac je izbledeo toliko da se narandžasta jedva nazirala. Prirpema, rastavljanje, nabavka potrepština, malo edukacije na forumu i oprao sam farove kao da su novi a migavac je dobio novi sjaj.

 

Početno stanje, da ne kažem biiip:

 

IMG_20230308_180037.jpg

 

Onda malo pranja, sušenja, dekontaminacije i puno magije da se od ovog:

IMG_20230308_175935.jpg

 

Napravi ovo:

IMG_20230308_152027.jpg

 

Ispalo skroz dobro, maltene jednako sa fabrikom koja nije popustila...:

 

IMG_20230308_154118.jpg

IMG_20230308_164018.jpg

 

A farovi posebna priča, neka slike govore:

 

IMG_20230308_153748.jpg

IMG_20230308_153754.jpg

IMG_20230308_154058.jpg

 

Koristio sam ovo i ovako:

 

IMG_20230308_155522.jpg

IMG_20230308_155701.jpg

 

Farove nisam samo oprao, već samih komplet rastavio zato što imam i drugi par pa sam zamenio ona metalna srca unutar fara, kao kapice od kojih se odbija svetlost sijalice...ofarbao i okvire a ispolirao rozetne. 

 

i za kraj ciganija za koju nisam siguran da će biti montirana ali sam morao da kupim i da je imam u opciji  :)

 

IMG_20230308_145038.jpg

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravih juče, ovo je tema koja mi je najviše pomogla      :respect:

 

 

Ceo internet sam pretražio, doduše ovlaš i brzinski, ali ova tema je ubedljivo najbolja od svega što sam našao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav zajeb epskih razmera!!!

 

Taman sam prelomio i odlučio da zatvorim sve rupe za bočne lajsne zato što su moje prilično loše a ne mogu da se peglaju, rekao limaru, on (pošto je u toj fazi rada) brže bolje zatvori sve rupe na krilima i vratima i pojavi se oglas KOD NAS  :wallbash:

 

Screenshot_2023-03-09-10-20-07-988_com.kupujemprodajem.android.jpg

 

Šta ću, odem i kupim...mada pojma nemam kako ću da ih zakačim  :rant:

 

Marfi, heb'o mu ja seme...

Oglas za bočne lajsne za auto star 50god kod nas po bagatelnoj ceni...eeeeeej rođaci :rofl:  :unworthy:

 

Ovo "preko" vredi čitavo malo bogatstvo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, PremieRacing said:

Kakav zajeb epskih razmera!!!

 

Taman sam prelomio i odlučio da zatvorim sve rupe za bočne lajsne zato što su moje prilično loše a ne mogu da se peglaju, rekao limaru, on (pošto je u toj fazi rada) brže bolje zatvori sve rupe na krilima i vratima i pojavi se oglas KOD NAS  :wallbash:

 

Screenshot_2023-03-09-10-20-07-988_com.kupujemprodajem.android.jpg

 

Šta ću, odem i kupim...mada pojma nemam kako ću da ih zakačim  :rant:

 

Marfi, heb'o mu ja seme...

Oglas za bočne lajsne za auto star 50god kod nas po bagatelnoj ceni...eeeeeej rođaci :rofl:  :unworthy:

 

Ovo "preko" vredi čitavo malo bogatstvo. 

Sto zajeb. Rupe se lako probuse. Ne znam kakvo im je kacenje ali mozda moze i opcija lepljenja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sto si sam sredjivao migavce i svetla, svaka cast!!!!
Kao novo. Top projekat!
Prosto covek pozeli da ga nikada ne zavrsi...
Srecom pa uvek ima nesto da se doda poput kugle za bilijar, mislim da ce mu bas cucnuti...

Sent from my SM-A805F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ček, ček, ovo je prava golf loptica od koje praviš kuglu za menjač ili...?   :huh:

 

Ja kad sam video oglas za ovu crnu osmicu, prvo što mi je palo na pamet i što sam poželeo je da napravim crvenu trojku za moj auto. Crven enterijer, crveni tepih, broj tri mi je omiljen (da ne kažem 'srećan' broj) i reko' sebi "crvena trojka je prava stvar!". A onda malo razmislim, treba to bušiti, meriti, praviti navoj, rikverc na cigli je na povlačenje pa treba maltene da uđe u kuglu,  pogledam malo slike na net-u - crvena trojka je baš jarko crvena, i shvatim da će ipak da 'bode oči' i da šljašti u enterijeru a ova crna osmica je napravljena za menjač i odluka nije bila teška   :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kapiram da ovi sto drze golf klub na adi savetuju klijente da ukoliko ne mogu da nadju lopticu, obavezno procitaju flcs forum...

Sent from my SM-A805F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lopticu za golf sam ja davno na jednom autu imao al se ne secam na kom autu mi je bila mada mi nije odgovarala za ruku.

 

Sto se tice lajsni i jeftine nabavke, ne cudi jer nije popularan auto kod nas pa se takve stvari slabo prodaju, da je neki popularniji tajmer i kod nas su cene jake, ja imam neke delove od NSU princa, nesto sam rasprodao a ima jos toga sto bih sad realno jeftino dao ali nema kupaca jer ni tih kola kod nas nema i nisu popularna medju ljubiteljima, ima par NSU-a u srbiji i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svidja mi se ova garaza koja je toliko cista da moze da radi i operaciju srca u slobodno vreme

 

Inace volvo mi je uvek bio omiljen ako ne i najomiljeniji proizvodjac automobila

Edited by clockwork_orange

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...