Jump to content
FAS Goran
Lufti

Škodilak skala 1.0 TSI 115 ks

Recommended Posts

2 hours ago, darkman14 said:

rasna plavuša koja pravi društvo na dužim relacijama

Bolje crnka, da se slaže uz znak. :D

 

@Lufti Uvek će se naći neko da pita nešto pametno, znam iz iskustva. ;) 

 

Kad sam uzeo ovog Brava bio je prvi u palanke, ustvari drugi, pa sam na pumpi redovno dobijao komentare tipa "Baš je dobar taj Punto!" :lol:

Na šta sam odgovarao kratko: "Najbolji !" :thumbup:

Edited by Reacher Gilt

Share this post


Link to post
Share on other sites
 
U tom opcionalu ti je i deo onoga što si u jednom od ranijih postova i sam pominjao da ti kole nemaju ( " ... onda acc ... " ).
Mislim, mogu pojedinačni elementi tog paketa i da se uzimaju odvojeno, svaki za sebe, ali, tada su mnogo skuplji nego kada ih uzmeš kao celinu i taj neki "Traveli assitant"
Sećam se neke akcije gde je za Polo bila doplata 100€ za ceo taj paket.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 minutes ago, Lufti said:

Ma mene vec belo gledaju kad kazem skala, nikad niko cuo, misle da se sprdam

Sta, skara, kao rostilj? :D Tako zovu rostilj na jugu i u Bugarskoj. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, Lufti said:

a mene vec belo gledaju kad kazem skala, nikad niko cuo, misle da se sprdam... 

Koje su godiste ti sto nikad nisu culi za Skalu :D

 

51098213646_32c2d2c650_b.thumb.jpg.674b06ed252ed724dac749b171cd9b01.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zato i misle da se sprdam, kupio stojadina...

 

Sent from my SM-A805F using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam gde si ugradjivao parking senzore, ali čini mi se da nisu baš "legli" kako treba.

Kao da malo štrče, posebno na prednjem braniku.

Oni bi trebalo da su ravni sa okolnom površinom...

Dali može dubina da im se podešava ili je krivac tanak materijal na braniku?

Možda grešim. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ugradio sam gde je bilo najjeftinije...
U pravu si da malo strce, za sada mi ne smeta, ne znam da li je do debljine branika ili do zurbe prilikom ugradnje, mozda ce i moci da se popravi...

Sent from my SM-A805F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opa, još jedna škoda, a ja moju nisam ni predstavio. 
 

Ne diraj te senzore, odlično je ispalo. 
 

Vozio sam jedan dan napičenu Scalu, malo duže, iznenađujuće podoban auto za naše puteve, podneblje i ekonomiju. Čudo da ih nema više. Praktično su nestali tako udobni automobili sa naših ulica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene u ulici ih sada ukupno ima cetiri komada, pritom je ulica 200m dugacka...:D

Uglavnom ih firme uzimaju za flotna vozila pa takve najvise i vidjam, mislim da ce se kod nas tek omasoviti, pogotovo u gradu zbog kompaktnih dimenzija, mada mesta ima na pretek. Kad je napucana opremom, izgleda stvarno dobro, pogotovo sa panoramom preko celog krova, svako ko je seo u auto se odusevio, bez obzira sto ljudi voze i mnogo skuplja kola...

Znam da ce zvucati cudno ali meni je preudoban, zato i hocu da predjem na vece felne, prosto kao da pluta, ili sam ja navikao na nizu klasu automobila gde je i izolacija slabija i drugacije podeseno ogibljene.

Edited by Lufti

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, nidza said:

Opa, još jedna škoda, a ja moju nisam ni predstavio. 

Sta se ceka?

Taman da imam da smaram jos jednog kolegu forumasa, gospon @Bingodalton me vec zaobilazi u sirokom luku kolko sam ga smorio sa skalom, pa te sta mogu da dodam, pa ko da kodira, pa gde da nadjem deo...:lol:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ugradio sam gde je bilo najjeftinije...
U pravu si da malo strce, za sada mi ne smeta, ne znam da li je do debljine branika ili do zurbe prilikom ugradnje, mozda ce i moci da se popravi...

Sent from my SM-A805F using Tapatalk



Koliko si platio sve sa farbanjem ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadnji verujem da rade standardno kad se ubaci u rikverc a kako si resio prednje ? Ukljucujes ih i iskljucujes preko nekog tastera u kabini ili ... ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, zadnji preko rikverca a prednji imaju taster za on/off. Lepo to sve funkcionise, kad bude para, dodacu i kameru pozadi i to mu je to sto se tice parkiranja...

Sent from my SM-A805F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ugradjen zeder, interesantno je da u ovl servisu (posto je auto jos u garantnom roku) ugradjuju zeder po visoj ceni od ovih u zederu. Kada sam im to napomenuo, rekli su mi da bi trebalo da isto ili cak manje kosta (oni idu do ovl i tamo ugradjuju) tako da bi se trebalo raspitati o svim opcijama pre kupovine...

I jedno nevezano pitanje, gde mogu da se nabave kapice ventila koje ne moraju da se skidaju prilikom pumpanja gume, imaju bespovratni ventil da tako kazem...imao sam ih na fabiji 1, fabricke ali ksda sam skoro pitao bledo su me gledali o cemu pricam...

Sent from my SM-A805F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prakticno ne moras da ih skidas prilikom pumpanja, samo prislonis pistolj preko njih i pritisak vazduha vrh kapice ugura unutra i guma se napumpa bez odvrtanja kapice. Genijalna stvar za sve koji ne vole da isprljaju prste kada pumpaju gume.

Sent from my SM-A805F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa svrha kapice je da ne ulaze nečistoće u ventil.dakle ako na ovu prisloniš pištolj onda će sve nečistoće da uđu ventil. Koja je onda svrha kapica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...