Jump to content
FAS Goran
Lufti

Škodilak skala 1.0 TSI 115 ks

Recommended Posts

Stigle i zavesice za blato, original, sa sve dvogodisnjom garancijom...

 

scl04.jpg

 

 

Edited by neshaoct
prebacio sliku na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala kolega na lepim recima!
Jes' u ovoj stvarno dobar izbor. Najvise odusevljavaju full led farovi, automatsko podesavanje dugih svetala, pali dodatni led u krivini, svasta nesto...

 

scl 03.jpg scl02.jpg

 

 

Edited by neshaoct
prebacio slike na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala puno!
Oprema je ok za auto tog godista ali mi fale neke stvari, pogotovo sto znam da ih jaci paketi poseduju. Npr blind spot assist, retrovizori su cudnog oblika pa bi bas dobro dosao taj senzor mrtvog ugla, onda acc, kad su vec stavili radar napred za automatsko kocenje, kamera za rikverc, park pilot i jos par nekih sitnica poput virtual cockpit-a...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ovoj poslednjoj fotki čak nije ni toliko grdna ... :stuart:

 

Al' ne sumnjam da je dobra, ipak je to škoda, nema greške s' njom. U zdravlju da se navozate ! :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

scl30.jpg

 

 

Edited by neshaoct
prebacio sliku na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Lufti said:

Hvala puno!
Oprema je ok za auto tog godista ali mi fale neke stvari, pogotovo sto znam da ih jaci paketi poseduju. Npr blind spot assist, retrovizori su cudnog oblika pa bi bas dobro dosao taj senzor mrtvog ugla, onda acc, kad su vec stavili radar napred za automatsko kocenje, kamera za rikverc, park pilot i jos par nekih sitnica poput virtual cockpit-a...

 

A realno dovoljno je parking senzore da imas, kamera barem meni ne bi bila presudna kao bitna stavka od dodatne opreme. Ili smo se previse razmazili pa hoćemo sve da dobijemo  a na drugi nacin postanemo blago receno debili (bez uvrede ikom). 

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su sve te novotarije korisne i uzivam u tehnickim i softverskim resenjima koja doprinose poboljsanju bezbednosti, prosto vozis bezbriznije. Inzinjeri rade godinama na razvijanju odredjenih resenja koja se posle nekoliko godina omasove i pojeftine pa mi mozemo za relativno mali novac da se bezbednije vozimo, mnogo je tu zivota spaseno upravo zbog tih novotarija i smatram da je taj trud i rad za postovanje. Da me pogresno ne shvatis, nisam za to da izgubimo totalnu kontrolu nad upravljanjem vozilom, automobil ipak treba da predstavlja osecaj slobode za siroke narodne mase...da covek moze da sedne u kola i ode gde pozeli, zasto ne bi iskoristiti i napredak tehnologije da se to pride uradi i sa stilom.

 

To je kao ona reklama za toyotu ili land rover, ne secam se tacno, dzip neki je u pitanju, kada se popne na vrh mont everesta i kazu da ne moras to da uradis ali je lepo da znas da mozes. E tako i ja posmatram svu tu dodatnu opremu, ne moras da je koristis ako neces ali je lepo da je imas kada zatreba...
A inace se potpuno slazem s tobom da su za pocetak senzori sasvim dovoljni i njih cu prvo ugraditi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Original, tipske, ovlašćeni? Koja je cena?

 

Nego, možda neke ratkapne? mislim, lep auto, lepa boja a felne rust style. Baš je on, ružno i neugledno.;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 hours ago, Martin said:

Original, tipske, ovlašćeni? Koja je cena?

 

Nego, možda neke ratkapne? mislim, lep auto, lepa boja a felne rust style. Baš je on, ružno i neugledno.;)

Da, original tipske, 2500 din i jos sam dobio 2 godine garancije...na plastiku valjda posto su cele plasticne...

Ratkapne sam mu skinuo, em mi se ne svidjaju em se skidaju sa dva prsta pa nisam hteo da mi ih neko ukrade i da se posle nerviram sto ih nisam na vreme skinuo. Za sada ce biti ovako kako je, imam letnje gume na alu felnama a planiram da kada se te gume istrose, stavim fabricke 18": 

 

sdf20.jpg

 

 

Edited by neshaoct
prebacio sliku na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čestitke. 

Stvarno dobar izbor i čini mi se auto, koji je za naše uslove, u jako pristojnoj opremi. Uglavnom naši kad kupuju nov auto, gledaju što jeftinije da prođu pa bude klot auto. Po principu bitno da je nov.

Vozio sam se u više Oktavija sa tim motorom i iznenađujuće dobro povlači onoliki auto. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Di diiiiii, kol'ko dobro...!!!   Hoću i ja to što uzimate!

 

:lol:

 

edit: Ou, zaboravih, Lufti drug - uzeo si extra autić, prelep je sa ovim krovom i inače mi se Scala baš dopala kad se pojavila. Stvarno mislim da je prava mera za sve moguće i nemoguće potrebe pošto može da bude i limo i kobasičar po potrebi. Extra ti je auto!

 

on topic u vezi felgi:  pustite ga da proba, nije malo dete. A ti se Lufti potrudi da nađeš neku 'lakšu' 18"-icu za taj auto. Ona koju si postavio mi izgleda brootalno :thumbup:  samo je premeri na vagi pre kupovine, zarad našeg mentalnog zdravlja ovde  :lol:

 

U zdravlju i veselju vas Scala služila  :cheers:

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

btw: navodni 'zimski set' na kojem je auto sada su u stvari all season gume ako ne grešim... Prodaj odmah one 'nekada davno lepe i interesantne a sada isfurane i dosadne' momo letnje točkove i teraj ovo dok ne potrošiš gume. Taman se malo 'povratiš' od izdatka kupovine auta i onda kupi za leto šta ti volja. 'Ćeš 16", 'češ 18". Meni mindeć.   ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...