Jump to content
FAS Goran
Nikola1978

Fiat 500 - spulna volana

Recommended Posts

Momci,

 

Kupljena druga spulna volana polovna, montirana i rade komande ali ne svetle komande na volanu.

 

Da li imate neki kontakt osobe polovnih delova koji je siguran(kako ne bi opet bacio 50 eur), ili je pametnije uzeti novu spulnu?

 

Pozdrav

Nikola Radisavljevic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada mi je otišla špulna, dobio sam savet da ne kupujem polovnu, jer ne znamo u kakvom je stanju i koliko dugo će raditi, već da remontujem postojeću. Uradio sam to i prezadovoljan sam.

http://www.servis-spulni-volana.rs/

Banatsko Novo Selo, dečko stvarno pedantno radi, a cena je 60e bila!

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 hours ago, Nikola1978 said:

Kupljena druga spulna volana polovna, montirana i rade komande ali ne svetle komande na volanu.

kako ne bi opet bacio 50 eur), ili je pametnije uzeti novu spulnu?

Je li bese na 500 spulna integrisana sa ablenderom (nije zaseban deo)?

Ako bilo sta ne radi, svakako bih za tih 50 EUR reklamirao tamo gde sam uzeo. Da se vidi da li je neispravna ili mozda neodgovarajuca za tvoju seriju vozila. Lako mozes da proveris sta fabricki ide kod tebe po VIN u ePer, nadjes serijski spulne (ili pogledas na originalnoj ako je skinuta). I onda u Compatibility listi proveris koji jos serijski brojevi odgovaraju, evenutalno ako su bile neke revizije, itd...

A nova spulna kod ovlascenih, verujem da je izuvanje sa cenom, pogotovo ako ide sa sve ablenderom.

21 hours ago, Nikola1978 said:

Da li imate neki kontakt osobe polovnih delova koji je siguran

Kreni od zadnjih strana, najpoznatiji, sa najvecom ponudom i najjeftiniji - Maki Sabac, Pedja Indjija, itd...:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/5602-fiatlanciaalfa-romeo-otpadi/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da uradim update teme, prijavio kvar u Fiat Servisu Goran(radio jos neke stvari), nije bio kvar do spulne, vec je otisao osigurac od 5A, pa jos neke stvari nisu radile u kolima(neke lampice na istrument tabli, sredni retrovizor).

 

Pre toga nosio isao kod poznatijeg elektricara, garantovao je da je kvar do spulne, osigurace nikad nije ni proverio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...