Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
vilota032

P: Grande Punto Abarth t-Jet

Recommended Posts

Na prodaju: 

Fiat Grande Punto Abarth

1.4 turbo benzin, 155 ks

 

Radnim danima kontakt porukama do 16h, nakon toga poziv. Hvala na razumevanju.

 

Automobil je odabran, uvezen i kupljen od prve vlasnice iz Svajcarske, nije ni sa kakvog placa, iz poplave, uvezen slupan, sa kvarom niti bilo sta slicno.

Trenutnih ulaganja u auto nema. Sve sto je bilo za zamenu, zamenjeno je u skladu sa fabrickim odrzavanjem.
*Presao originalnih 164.800 km, moguca je svaka provera.*

Ono sto ovaj automobil izdvaja na oglasima su sledece stvari:
-uradjen mali servis (Castrol Racing ulje, filteri iz originala) (100 eur)
-uradjen veliki servis (400 eur)
-ugradjeni najkvalitetniji bixenoni Morimoto (150 eur)
-ugradjeno JBL ozvucenje (150 eur)
-Dolazi na Uniroyal Rainsport5 (RS5) letnjim gumama 215/45 R17 (500 eur)
-Dobijate i set novih zimskih guma kupljene u novembru 2022. Tigar Winter 215/45 R17 (250 eur)
-originalne brembo kocnice - diskovi i plocice su u odlicnom stanju (300 eur)
Stavljeno novo crevo klime (100eur)
Abarth je kompletno poliran i sve povrsine premazane su keramickom zastitom (150 eur)
Izduv je radio Pirke (200 eur)
**U auto sipam iskljucivo BMB 100 oktana racing na EKO pumpi.**

 

• Oprema:
- bixenoni, digitalna dvozonska klima, crno nebo, kadice, tempomat, zasecen kozni volan, kozna rucica menjaca, kozne obloge na vratima, radio, cd, bluetooth, usb.
Na autu je skoro nov Exide akumulator.
Komentar:
Ovo je auto koji nikoga nece ostaviti ravnodusnim, a opremu koja je u ovom autu nemaju ni neki dosta skuplji automobili.
Ko zeli auto za sebe, u originalnoj opremi i sa originalnom kilometrazom, nece se vratiti kuci bez Abartha.

• Moze zamena za ponesto zanimljivo, u fabrickom stanju.

EC17C648-4FA2-4770-A3F8-3E8D6E832F5E.jpeg

1A2EB935-4BEA-465B-B81B-954BD81084FD.jpeg

FC456DBA-642F-4CF0-ABA4-90E70CC5F707.jpeg

4C32CF18-A3AF-46FF-867D-BF0BB835F9C4.jpeg

A4D49D95-E847-4292-9A1A-478621DFB13A.jpeg

313EA9E3-FF81-4F79-8119-B0A34881E4A7.jpeg

EF89F198-A5CB-43C2-AD51-9171019E2089.jpeg

3A6700D8-0F18-4312-8C47-183F80B43916.jpeg

B3D1778B-5F31-4DE8-8F99-80BB854D4CD0.jpeg

6551B8B0-B42B-4CCD-8ABF-3CFAD1F25655.jpeg

07D5819C-ABA6-4B69-8EEC-71D98BBF186E.jpeg

E588AFF5-92F9-4F71-A254-CEBD438E0CA0.jpeg

B580CF5E-EFD4-4A02-80FE-555FC138E705.jpeg

47970404-932A-44D0-BB3C-B8E85C4751DC.jpeg

611AE91C-E3D1-4C1C-BCBC-FE4E8B388DF4.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto je top ! 

Baš bi pasao mom dobrom prijatelju @Luftiali mene jedino ne može ostaviti ravnodušnim da netko stavi  Tigar wintere na takav auto?

Ako je komentar odnosno pitanje protiv pravila molim administratore da ga obrišu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Zvezdo said:

Auto je top ! 

Baš bi pasao mom dobrom prijatelju @Luftiali mene jedino ne može ostaviti ravnodušnim da netko stavi  Tigar wintere na takav auto?

Ako je komentar odnosno pitanje protiv pravila molim administratore da ga obrišu.

Slobodno neka se javi dobri prijatelj @Lufti . Sto se tice Tigra, ja sam u vise navrata bio zadovoljan tom gumom, pritom vidim da dosta proizvodjaca fura identicnu saru. Takodje, imam auto za zimu pa ne prelazim puno sa Abarthom. Gume sam kupio samo zbog zakonske obaveze,


  Ako ne odgovara, mogu da ga prodam i bez zimskih guma :)

 

Auto je 2008. godiste nisam napomenuo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobri prijatelj lufti je trenutno u potrazi za porodicnim automobilom sa velikim gepekom, da bi mogla da se stave kolica i tako jos svasta nesto sto mamika mora da ponese da sinu jedincu slucajno ne zafali kad ide do 30 km od beograda (obicno to bude i oko 5 al aj sad da ne cepidlacim) tako da za sada od abarth-a nema nista...

A i ako bih se slucajno odvazio da iznesem takvu neku ideju pred lepsu (citaj ludju) polovinu, najverovatnije posle toga ne bih mogao da vozim ne abarth-a, nego ni bilo sta sto ima tockove, tako da...

 

Inace, extra automobil, nadam se da ce brzo naci novog vlasnika!

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 hours ago, vilota032 said:

 Sto se tice Tigra, ja sam u vise navrata bio zadovoljan tom gumom, pritom vidim da dosta proizvodjaca fura identicnu saru.

 

Ne znam za nijednog drugog proizvodjaca koju fura slicnu, a kamoli identicnu saru kao ova tigar transformers winter sara, bas je specificna.

 

Tigar-orium-taurus su klonovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, vagenovac said:

 

Ne znam za nijednog drugog proizvodjaca koju fura slicnu, a kamoli identicnu saru kao ova tigar transformers winter sara, bas je specificna.

 

Tigar-orium-taurus su klonovi.

Na orium, taurus i riken sam i mislio, ista sara. Mozda ih ima i jos, nisam toliko ulazio u detalje..

 

Sto se licnog iskustva tice, apsolutno nisam nikada imao problem sa pomenutom sarom. Guma drzi odlicno, vozio sam na nekoliko automobila. Cak sam na prethodnom Grandeu imao nove letnje Tigar i bile su vrh

 

Svakako, zimi furam Sedici 4x4 facelift, on mi je winter beater :D 

 

 

Moze i zamena za nesto zanimljivo, otvoren sam za pregovore. Jeftinije/skuplje ponudite pa se dogovaramo...

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, PremieRacing said:

 

Hoćeš zamenu za Sedici 4x4 preFL, pa da praviš kolekciju    :lol:

Sto da ne, sto da ne :lol:

Ako ne uleti neki GTi oko koga pregovaram, na usluzi sam

060/02-88-537 viber salji slike Sedicijaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani, ovako stoje stvari:

Cena za auto za forumase je 6150 eur.

 

Iskocila mi je mnogo lepa ponuda za auto koji zelim da kupim tako da je ovo cena za auto, jos nekoliko dana.

 

 

Edited by vilota032

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta se cudis... Kad sam kupovao prethodnog Sporta, dogovorim sve sa prodavcem koji ga je dovezao iz Svice. I konacnu cenu i dao kaparu, dogovorio da preko njega odradim tehnicki i prvu registraciju (posto su imali i svoju agenciju). Znaci da se dodatno sitno, par desetina EUR, ugrade i tu (obicno to zavrsim sam). Auto pregledan kod Gorana, vec rezervisan termin za veliki servis, znaci sve unapred zavrseno...

Da bi me vlasnik placa, neposredno pre davanja glavnog dela, pitao da li moze da pise racun na 50 EUR vise :lol: , iz nekih njegovih razloga koje je krenuo da mota. Da je bar zaokruzio ranije ili tada, nego je bas strcalo tih 050 EUR, kao u primeru gore.

Stvarno sam se slatko nasmejao na nacin na koji je to pokusao da objasni i bez reci mu dodao jos tih 50 EUR na sto. Opet, ne mogu da gresim dusu da nije bio korektan i da prethodno nismo dogovorili lep popust. Pa hajde da i ja budem fer, dobar je i pozitivan lik, cela kupoprodaja je tekla opusteno i kroz zafrkanciju, ostali smo u kontaktu i kasnije... Ali smesan mi je bio nacin na koji je opravdavao :D . I da naknadno trazis tako malu razliku, na vrednost tog auta.

Tako da ako su se tako zicarski cenjkali profesionalci sa placevima i tada gomilom prodatih vozila (i to nakon dogovora i rukovanja) - sto ne bi i fizicka lica gadjala takve cene.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...