Jump to content
FAS Goran
totti

Svetsko prvenstvo u fudbalu - 2022

Recommended Posts

On 11/29/2022 at 1:12 PM, totti said:

Evo još materijala emoji3.png

 

IMG-4ca9268ae43d8069394a88a89947883d-V.jpg

E jeste, a Živkovic opičio Grujića, to video Milenković, a ljubomoran do zla boga, pa se potukli sva trojica.
Dmitrović hteo onog Japanca ali onaj...samuraj stari, sašio mu čakozuku po onoj glavi uglancanoj, tako da sada imamo jednog golmana, a i on je pod znakom pitanja jer...Mitrović i on, taru se...izvor iz prve ruke. Proveren.

 

Tadić gleda i kaže - suncevasjeblosve šta ja ovde radim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Počinje da mi bude muka da gledam ove emisije. Sinoć gledam analizu penala za Argentinu... meni kao "laiku" za sva pravila (često se menjaju) je prvo palo na pamet da je penal sviran jer je lopta još bila u "igri" u trenutku kontakta, jer su u jednom trenutku ponavljanja situacije to potencirali po mom shvatanju. U prilogu je screenshot mojih reči odmah posle dosuđenog penala (20:44) iz jedne viber prepiske
Ova dvojica (Rade i Nedić) su osuli drvlje i kamenje na sudiju kako je to nezabeležena krađa, a ispostavilo se (Klatenburg je kasnije objasnio) da je to po pravilima. Glupim pravilima (moje mišljenje), ali pravilima. Ja ga na osnovu pravde nikad ne bih dosudio.
Na sve to neznanje dovode i "stručnjake" u vidu Ivice Ilieva i Ace Seltika

Onaj Nedić je teški šarlatan.

 

Screenshot_20221201_105904.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sreća pa je ovako završeno. Zamislite da smo dobili, a onda hladan tuš na rezultat Brazil - Kamerun.

A baš juče Woodoo-u kažem pazi kad i Kamerun dobije Brazil

 

A ovakva fizička sprema je sramota za sve nepovređene iz prethodnog perioda.

 

E, da:
 

On 11/23/2022 at 7:16 PM, totti said:
sva ova euforija oko nas me podseća na onu sa nedavnog evropskog prvenstva u košarci, a zna se kako se završilo.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...