Jump to content
FAS Goran
totti

Svetsko prvenstvo u fudbalu - 2022

Recommended Posts

32 minutes ago, Woodoo said:

Ivanić igra za crnogorsku reprezentaciju.:rolleyes:

e nisam u toku

ali  i onaj kilavi Zrnić bi bio bolji od polovine ovih-jedino bi skrivio bar 3 penala:cry::yes do sada.Bolje bi bilo da su Kangi i Boaćiju dali državljanstvo-sami bi pobjedili ove.^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se pozove ambasador Brazila i da mu se zahvali što su nam svojim rezultatom obrisali onu Piksijevu današnju budalaštinu kod rezultata 3:1 :D:D

 

I da smo dobili danas opet bi morali da dobijemo Švajcarsku u poslednjem kolu, jer bi sa nerešenim oni išli dalje jer imaju bolju gol razliku. Ovako i sa nerešenim sa Kamerunom i sa pobedom sa Kamerunom - dođe nam isto jer se Švajcarska mora pa mora pobediti, dovoljno je sada i sa jednim golom razlike.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Agonija od nedelju dana B)

 

Joj, zivce sam danas pogubio :lol: Bilo mi zao sto sam batalio sa poslom na 2h :D

E sad da li cu imati zivaca da gledam u petak, to je veliko pitanje :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minutes ago, neshaoct said:

I da smo dobili danas opet bi morali da dobijemo Švajcarsku u poslednjem kolu, jer bi sa nerešenim oni išli dalje jer imaju bolju gol razliku. 

Pogreših :D :blushing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad si i ti pogrešio :D :D

Imali bi i mi i oni po 4 boda (sa nerešenim u međusobnom duelu), ali bi mi išli dalje zbog više datih golova (imali bi i istu gol razliku, pa bi se zato gledao broj datih golova)...

 

 

 

Edited by neshaoct

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam Swiss i protiv Kameruna i protiv Brazila...iiiiiii nisu pokazali nista, apsolutno nista. Dali su 1 gol i igrali defanzivno 180 minuta...
i uopste ne vidim zasto ne bismo mogli da ih dobijemo, ako ponove igru koju su dali juce u onih BLISTAVIH :D pola sata, i srede glavu i kondiciju i Jovic dobije svoju sansu - mozemo da ih dobijemo.
Pritome, mislim da smo jaci nego pre 4 godine, dosta, a da su oni slabiji i to dosta nego pre 4 godine.

 

Da li je jos neko cuo nesto cudno o Vlahovicu i da ga iz tog razloga nema? Ne zelim da istrcim sa JAKO neproverenom informacijom... :D

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno ja nisam verovao u to iako je stiglo od dosta pouzdanog izvora. Rekoh sebi nemoguće da je opet biiip kad smo konačno dobri. Ali razvoj situacije mi govori da izgleda i jeste istina, Vlahović koji protiv Brazila ušao kratko, izgubljen skroz a nakon toga nigde ga nema protiv Kameruna gde je viđen početak sa dva napadača, a posle ga nema ni u trenucima kada Mitar umire... Kako god, ne može bez nekog sranja..
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...