Jump to content
FAS Goran
totti

Svetsko prvenstvo u fudbalu - 2022

Recommended Posts

Igrali na nerešeno i na polu-povredjenog Mitrovića.

Pa pošto smo dosta viši ako uspemo neki centaršut i to je to, razumete, Mitar pljas glavom gol, mi pobedili - to je bila taktika ukratko. I ništa sem toga.

Igraj igru koju si igrao, izgubiš 5:0 ali dobro, probali smo, ovako smo probali da nam ne daju gol a mi sluuuučajno ako ga metnemo super...

 

PS - pored Milenkovića, dodao bih da je i VMS branio odlično, odavno nismo imali golmana koji nije kiksara i deluje nekako sigurno... mislim da se zacementirao kao - 1

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ovo je sinoć i trebalo da se završi 5:0, obzirom na šanse i igru koja je prikazana.

 

Ali dobro, idemo dalje, svakako znamo od starta da druge dve utakmice treba da pobedimo, ovu ne moramo, pa da vidimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ali probaš nešto da uradiš, ovo si izgubio, a nisi ništa baš veliko ni probao...

 

Koliko je Argentina slabija od Brazila toliko su Saudijci slabiji od nas, ali igrali ljudi bez ikakvog respekta, igrali svoju igru bez straha i pobedili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, prvo poluvreme smo se i drzali, u drugom poluvremenu je prakticno bila viktorija na nasoj polovini.

 

A ovakvim padavicarima poput Nejmara treba jedan Vini Dzons ili Roj Kin, da imaju zbog cega da se valjaju i prevrcu po terenu. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao laik, uzimajući sve (meni poznate) činioce u obzir, dobro smo igrali pored jedne takve ekipe.

"Na dnevnom svetlu, mesečeva svetlost bledi" :D

Ipak je ovo prva utakmica na prvenstvu.

Nismo sila u bilo čemu pa ni fuca nije izuzetak.

Uspeh je već da smo tu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko je krs sudjenje pokazuje i ova zadnja utakmica. 
Golman zadnji covek odbrane, faulira igraca na 30m od gola i sudija vadi zuti karton?! I posle kao gleda VAR.
 

Direktni crveni oduvek bilo kada zadnji igrac faulira napadaca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veoma čudno prvenstvo za sada. Neki autsajderi odvale favorite (Kanada Belgiju, Iran Vels, Ekvador Holandiju), neki favoriti ne budu odvaljeni, ali ipak puknu (Argentina, Nemačka)... Deluje da će biti jako zanimljiv rasplet po grupama

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moze, jedino ako Svajcarska pobedi Brazil.

 

Neverovatno da Piksi nema veze sa trenerskim poslom, vodis 3:1, upravo si ubacio matorog stopera prinudno, reci im da smire igru, ubavi sveze igrace i dovrsi ih na kontru..a mi kao da mi gubimo 3:1 pa svi u napad.

 

Mitrovic izmasio i bio previse sebican, ali ajde, njemu mogu da oprostim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam skorije gledao nekog da je bio zreliji da ga dotučeš i odvališ, a desi se suprotno. Pa ovi nekih 10 minuta posle 3:1 se skroz predali, šetaju se bezvoljno po terenu, a mi nonšalancija...

Mitar je bio zreo u poluvremenu da se menja.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema sanse da mi sa ovakvom igrom dobijemo Svajcarce. Kad ne mozemo najslabiju ekipu u grupi da dobijemo, sta dalje ocekivati...

 

Sto je najjace od svega na 3:3 umesto da se krene u napad mi se dodajemo kao da vodimo 5:0.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Nikola031 cisto sumnjam da ce iko da gleda na miru tu tekmu, svacega ce tu biti.

 

Sansa postoji, ako Brazil dobije, mala, ali postoji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno, voleo bih da gresim, ali se ne nadam vise. Kad god smo kalkulisali nismo dobro prosli.

U toj raboti su glavni eksperti Talijani. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok tim(reprezentaciju) sastavljaju kriminalci,političari,kladioničari,a onaj mali Piksi niti sme da zucne-ovako će i biti i ubuduće.Švajcarci će nam uvaljati 3,4 komada ko od šale,kad su Kamerunci dali 3.:veryangry::popo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dok god igraju SMS,Živković(kepec),ona dva beka što li su br 5 i 6 na dresu nema nama sreće.Pa da je Partizanova odbrana a samo Vlahović i Kataji uz onog velikog iz Zvezde(centarfora Pavkov sjetih se) razbucali bi sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...