Jump to content
FAS Goran
totti

Svetsko prvenstvo u fudbalu - 2022

Recommended Posts

Svaka cast Saudijcima, odigrali su na jedini nacin koji im je omogucio da dobiju. Pre utakmice sam mislio da ce proci kao protiv Nemaca na SP 2002, ali mi je drago da nisam bio u pravu. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa jedne strane, sva ova euforija oko nas me podseća na onu sa nedavnog evropskog prvenstva u košarci, a zna se kako se završilo.
A sa druge strane, često se setim Grka i Portugalije 2004., pa pomislim da je sve moguće

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/23/2022 at 7:16 PM, totti said:

A sa druge strane, često se setim Grka i Portugalije 2004., pa pomislim da je sve moguće emoji846.png

 

Samo da ne bude stil igre kao Grci 2004. :lol: Jesu onda osvojili prvenstvo, ali ono je bio antifudbal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njima pise da su osvojili, a kako su osvojili, pamtice se jos neku deceniju.

 

Necemo igrati ko Grcka sigurno, bilo bi lepo da prodjemo grupu, a posebno da iz*ebemo siptariju, ovaj svajcarsku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slušali smo kako ''mi ne gledamo protiv koga igramo, već imamo našu igru'', ''uvek idemo na pobedu'', ''igramo za gol više'', ''igramo napadački''...

Dođe nam Brazil - stavimo samo jednog napadača u tim. :huh:

 

Što je najbolje, na prošlom SP protiv Brazila smo isto uradili, tj. isto smo izašli samo sa Mitrovićem napred i izgubili sa 2:0. Eto, 4 godine kasnije i nismo ništa naučili.

''Dajte Brazil da se igramo'' na delu im znači ''dajte Brazil da igramo na 0:0''. 'Ebeš takav fudbal ako stvarno izađu i bez Vlahovića napred...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mitrović i Vlahović izlaze iz povreda. Nema šanse da izdrže 90 minuta.

A Jović... ja kad vidim koga je oženio, ne bih ga nikad ni zvao, jer očigledno nije sav svoj u glavi

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, totti said:

Mitrović i Vlahović izlaze iz povreda. Nema šanse da izdrže 90 minuta.

Ok, slažem se.

Nek' počnu onda i jedan i drugi, damo gol k'o što je red :D pa nek' izvede i jednog i drugog posle npr. 60 minuta i ubaci mučenog Jovića i jednog srednjaka...al' tad smo već dali gol (ili dva :D) i imamo barem šta da čuvamo preostalih pola sata. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma prejaki su, gledaj njima izmene Jesus, Anthony, Martineli, Rodrigo sve vrhunski igraci.

 

Nije mi jasno da nismo imali krsten centarsut al ajd, videcemo protiv Kameruna i Svajcarske.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad Piksi pljune na svaku svoju rečenicu koju je izgovorio u poslednjih 20 meseci tako što večeras izvede reprezentaciju da čuva 0:0 umesto da igra fudbal... onda mi na kraju imamo 8 puta manje kornera nego protivnik šuteva na naš gol.

Imali smo sreće da na kraju nije i rezultatski debakl kakav smo svojom igrom i pristupom utakmici zaslužili večeras.

 

Čim sam ga sinoć čuo kako palamudi ''kako je ovo turnir, nisu kvalifikacije'', i ''ko kaže da je utakmica protiv Brazila važnija od Kameruna i Švajcarske'' znao sam da je rešio da većeras bude 'čka. Samo sam se nadao da mooooožda pušta dimnu bombu za njihov tabor, da će ipak na kraju izaći sa postavom vernom sebi i načinu igre od kad je postao selektor - kao ono stvarno 'čka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, totti said:

A Jović... ja kad vidim koga je oženio, ne bih ga nikad ni zvao, jer očigledno nije sav svoj u glavi

Ko poslednji njemu žena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...