Jump to content
FAS Goran
Mika89

Fiat (Grande) Punto Evo - karoserijski elementi

Recommended Posts

Potrebna mi je pomoc oko pronalazenja delova karoserije, konkretno prednji branik? I da li se mozda neko susteo sa kopijama delova za karoseriju?

Hvala unapred, i svaki savet bi znacio.

 

 

Edited by neshaoct
formatiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kopija imaš i dobrih i loših, boljeg i manje dobrog kvaliteta. U prevodu - neke će dobro da legnu na auto, neke neće lepo da se uklope. U svakom slučaju, zajedničko im je da kvalitet materijala od koga su izrađene nije u rangu originalnog i lošije trpe deformacije, savijanja i naslanjanja drugih automobila od originalnog.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema kopija jer su relativno jeftini

napiši jel ti treba nov ili polovan

za polovan kucaj peđa inđija u google

Edited by neshtry

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/23/2022 at 10:27 AM, totti said:

Kopija imaš i dobrih i loših, boljeg i manje dobrog kvaliteta. U prevodu - neke će dobro da legnu na auto, neke neće lepo da se uklope. U svakom slučaju, zajedničko im je da kvalitet materijala od koga su izrađene nije u rangu originalnog i lošije trpe deformacije, savijanja i naslanjanja drugih automobila od originalnog.

Bio sam u ak kompresoru, tamo mi nude originalni i u kopiji bokjeg kvaliteta oni to zovu (alternativni deo).

Nov u originalu bez lajsni i resetki, signalizacije i hrom znaka je 38000 u osnovnoj boji znaci go branik, a u kopiji je 8000...e sad kad oni dodaju sve te dodatne stavke 68000 je original a kopija 20000...

Polovni gde god sam trazio je 250 eura ali svaki ima da se nesto krpi.a tesko u boji da nadjem jer je plav metalik...

 

On 7/23/2022 at 10:27 AM, neshtry said:

nema kopija jer su relativno jeftini

napiši jel ti treba nov ili polovan

za polovan kucaj peđa inđija u google

Ima kopija...u originalu je 68000 a u kopiji je 20000...ima ih i Lukas, a i Ak kompresor...koji je i salon prodaje novih vozila.

 

On 7/23/2022 at 10:27 AM, neshtry said:

...za polovan kucaj peđa inđija u google

Pa zvao sam bas njega...nema...

 

 

Edited by neshaoct
formatiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...