Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Čekaj, stani, vidi, evo, gledaj, a Kadett je još tu?   :huh:

 

Gde ih čuvaš, Niš ili NS? Garaža ili napolju? I glavno pitanje - šta je sledeće  :lol:   :lol:   :lol:

 

 

bilo kako bilo -  :unworthy:   :respect:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kadet je otisao dalje, garaza postoji.
Inače, 1984-to godiste, 1100 cl, od prvog vlasnika, 26000 km na sata, tamni braon enterijer.
U planu su sirene čelične felne i eventualno fabrički poklopci, gume 175 65 13, felne da ostanu u fabrickoj sirini ili da se sire na 6 j ne vise.

0f88f2f0685524c7b9bf60b32a47b66e.jpg

Послато са MI 9 помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavljene felne od Lade special, to ke to sto sam hteo i trazio. Mogu da kombinujem palsticne zastava poklopce hromirane poklopce i 9ne metalne ratkapne od yuga crne kao i ove rally.

 

tz01.jpg tz02.jpg

 

 

Edited by neshaoct
formatiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova ima hromirani branik moja je imala plastični? Isto 84 godište.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste lepša ali koliko znam fabrički su bile sa plastičnim branicima pa zbog toga pitam.

Starije nisu imale lajsne ( ili su imale one uske ali višlje na vratima) i ona plastika iza zadnjih vrata je bila duža i prelazila je preko onog profila za vodu) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

neko napakovao branike od 101 ali mislim da je postojala neka mala serija sa metalnim branicima, mozda za izvoz ne znam ali mislim da sam ih vidjao, dok npr. original fiat 128 imao samo plasticne

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

varijante za UK su imale ovakve branike, setih se da sam ih vidjao negde pa nadjoh na netu

Image

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites
neko napakovao branike od 101 ali mislim da je postojala neka mala serija sa metalnim branicima, mozda za izvoz ne znam ali mislim da sam ih vidjao, dok npr. original fiat 128 imao samo plasticne
nije, originalni 128 je imao metalne ali bez plasticne lutke. Prve serije 128 su isle sa metalnim branicima i lajsnom dole, pisle su osle serije koje sumale lajsnu kao comforr i plasticne branike, onda je dosao gx.
Serija sa metalnim barnicima je isla samo godinu dana, negde prelaz izmedju gtl-a i gx-a

Послато са MI 9 помоћу Тапатока

i ovo imam...25bc847d942b2fd4e2e7eacf0cc05a4e.jpg

Послато са MI 9 помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uradjen neki laki upgrade, grana 4-2-1,dupla cev, mgv 32/12, ceka se dupli Veber....okvirno oko 61-62 ks trenutno.
Ojačane viljusle pozadi, trolisni gibanj, napred fabricki nize opruge, kobra zamenjena...
Vikend auto...dba15706f23c3cb970fee7b05cfaf3d5.jpg

Послато са 22101316UG помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepotica koja mi budi emocije!

Od čega si stavio trolisni gibanj? Stavljalo se od z 101 ali tada je zadnji kraj bio mnogo višlji, kod tebe normalno stoji.

Daj još slika!

Share this post


Link to post
Share on other sites

i kod njega je malo vislji zadnji kraj nego sto bi trebalo, gibnjevi su se obavezno sprengovali (spustali, ravnali kako vec) ako se stavljao jaci da bi se dobila stara ili pak niza visina vozila, ja sam to radio i na jugicima, mada mogla je fora i sa podbacivanjem caura ispod drzaca gibnja ali nije se tu moglo mnogo dobiti na visini ali za manju korekciju svakako znacilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...