Jump to content
FAS Goran
ISV_01

P: 16-ce čelične originalne Fiat (fabričke) felne 4x98 ET31 7J

Recommended Posts

Prodajem Fiat Nuova Bravo fabricke celicane. 

Specifikacije

4x98 ET31 7J

Gume na njima All Season Hankook Kinergy 4S koje mogu da posluze sezonu maximum (bez ulaska u zimu) ili za prvu pomoc jer se cepkaju na bokovima gazne povrsine. DOT 0817

 

Nikad varene ni ispravljane, nisu mi tresle do 160km/h, preko nisam ni probao niti zelim.  Uz njih 4 ratkapne, ni malo sexy ali garantujem da ih nece skinuti jer su :sick:

 

50e

U duhu poskupljenja i u toku sa aktuelnim desavanjima, moze zamena za pun rezervoar goriva euro dizela (57L kapacitet), pa sta vam je isplativije :)

 

Kontakt poruka ili 066-032-502

Preuzimanje na NBG kod Arene (blok 28, televizorka). 

 

IMG_20220528_143053.jpg IMG_20220528_143121.jpg

IMG_20220528_143151.jpg IMG_20220528_144750.jpg

 

 

Edited by neshaoct
dopuna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da pomognem u prodaji i da dodam bitnu stvar koju (koliko vidim) nisi naveo ni u naslovu ni u tekstu - a to je, da su poprilicno retke 16'' celicne u pitanju...

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan

Jesam u naslovu ali u opisu propust sam napravio. 

Hvala hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ti je Nesa dopunio naslov ;) , prilicno sam siguran da uopste nije bilo napisano.

Zato i rekoh da pripomognem, jer mnogo cesce prodaju 15'' koje su bila najmanja fabricka opcija.

A 16'' znam da je trazilo vise njih za zimski set, a slabo ih ima. U sezoni to moze da ode za blizu duplo vecu cifru.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da napomenem da nisam u mogućnosti da šaljem kurirom gume. Preuzimaju od 8-16 radnim danima kada su u mogućnosti (tj dođu kad mogu ili kad im se ćefne), što meni zbog terenskog posla apsolutno nije moguće da ispratim, a ni matorci mi nisu tu do kraja jula (kojima je garaža u zgradi). 

 

Ukoliko ne odu za par dana, točkovi menjaju mesto stanovanja, makar ih ukrali iz mog podruma (pošto se već dešavalo u zgradi da stvari od komšija dobiju noge).

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...