Jump to content
FAS Goran
Dule 021

P: Honda ST1100 Pan Europa 1997

Recommended Posts

Prodajem ovu veoma lepo sačuvanu Hondu ST1100 Pan Europu 1997. Potpuno ispravan i registrovan motor bez ikakvog ulaganja. Legendaran motor,pravi touring sa neverovatnom udobnošću. Urađen je servis,vile bez tragova ulja,fabricko perfektno sediste,prva boja, registrovana do 17.07.2022. Za više informacija nazovite. Motor se može pogledati u Novom Sadu a cenim ga 2899€ uz korekciju prilikom pregleda motora. Kontakt telefon 0631020110.

U ponudi imam i noviju Hondu ST1300 Pan Europu 2002 sa tri fabricka kofera kao i jos  dosta drugih motora uglavnom touring i čoperi.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova Pan European 2002 je prodata a cena za ovu na oglasu je spustena na 2800 ali opet imam nekog lufta. 

Motor je istestiran jer sam bio u Dalmaciji s njim i presao 1800 km bez ikakvog problema. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze lock!

Bio lik da je vidi i nesto se razmisljao  pa je isao da vidi i druge al na kraju se vratio posle par dana i poveo jos jednog bajkera koji mu je rekao da je moja najbolja i onda je izbrojao pare.

Idemo dalje! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...