Jump to content
FAS Goran
pilgrim011

Grande Punto belac 1.3 MJ 75ks

Recommended Posts

Nema nikakvih žica unutra, tj. ništa nije povezano. Znači nije fabrički. Ko ga j, možda zvuči šašavo, ali mene ionako leđa ne bole.:lol:

 

IMG_20220529_193358.jpg IMG_20220529_193402.jpg IMG_20220529_193413.jpg

 

Edited by Ivan
Sredjene slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da menjam više prethodni post, ali nek spajaju modovi ako treba. Izlazim sad iz kola i imam šta da vidim... :rant:

Nemam pojma otkad je ovo, pošto nemam običaj da obraćam pažnju, može biti od sinoć ili preksinoć, možda kad je bila ona oluja.

 

 IMG_20220529_203600.thumb.jpg.8f9a11203591c2b09a4a37c3314a173b.jpg IMG_20220529_203844.thumb.jpg.490b68ddd475e7468902175ec585cdad.jpg IMG_20220529_203728.thumb.jpg.cf8b2ac586b4686bc93c099dd194353a.jpg IMG_20220529_203645.thumb.jpg.3aaaf5ff57fa95d3fff8c1327ff66278.jpg

 

Edited by Ivan
Sredjene slike i format

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mora nova....jesi srećković

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@pilgrim011

Prica oko kupovine/ugradnje soferke, prebacena je u odgovarajucu temu.

Pa mozes da procitas i dosadasnja iskustva, secam se da su ljudi pominjali i Nordglass. A svakako ce tamo pitanje biti i vidljivije drugima nego u predstavljanjima:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/41244-šoferšajbna-i-stakla-kupovina-ugradnja-reparacija/&do=findComment&comment=1649210

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/30/2022 at 1:56 PM, pilgrim011 said:

Ma gde da vozim, vidiš koliko se to proširilo (tj. ne znam vidi li se na slikama dobro), moram da menjam pod hitno. ...

 

 

Video sam slike, ja sam ti samo drugarski savet dao da to može slobodno da se tera ako je trenutno frka. Naravno da je neuporedivo bolje da se zameni, ali nemaš nikakvu opasnost od tog stakla i da ga voziš do pred istek registracije a kamoli par dana dok čekaš da te neki servis primi. 

Samo bi ja tu donju liniju palcem usmerio do krova, da se završi i da se ne širi na drugu stranu. Jako pritisneš u smeru gde hoćeš da lom stakla ode i gotovo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, za relativno male pare mozes da kupis sporting sedista koja su lepsa od obicnih i vozacevo poseduje elektromotor za lumbalnu podrsku pa mozes da osposobis taster ispod naslona. U ok stanju se prodaju za 150e a bolje drze u krivinama od obicnih...

Sent from my SM-A805F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čuknuo me neko, zadnji branik malko stradao (slika). Uglavnom se "potpisao" crnom bojom kod mene (tj. ne znam jel ovo boja sa tog drugog automobila, ili je ogulio moju belu pa ostala crna podloga), ponegde se vide pukotine, mada ima i rupica kvadratnog oblika, vidi se na slici. Pitanje je šta da radim ako hoću ovo crnilo da sklonim SAM - jel mi treba boja u spreju bela, ili sredstvo za poliranje belo? I treba li mi da tražim koja je šifra boje ili je dovoljno "bela"? Ako treba šifra, gde je ona na GP, ako zna ko? 

IMG_20230327_180528.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuu, super, pomislio sam na wd40, već ga imam, ali nisam bio siguran radi li posao ovde. A za ogrebotine koje je napravio i taj kvadratić gde je otpala plastika, jel za to boju u spreju ili nešto drugo? Ako budem hteo da se bakćem s tim, ofc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...