Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Zdravo,vreme je da predstavim svoj prvi Fiat.U pitanju je Bravo 2008 godište,TJET 1.4 sa 150 ks sa odličnom opremom i po meni najlepšim enterijerom,izdvojio bih fabrički blow off ventil (nisam ni znao da ima fabrički ).ugradjeni distanceri na točkovima i prednje H&R crvene opruge.Za sada je sve kako treba,jedino možda vratim njegove prednje sport opruge

 

20220508_124607.jpg 20220508_124618.jpg 20220508_124632.jpg 20220508_124713.jpg 20220508_124730.jpg 20220508_124753.jpg 

 

20220508_124817.jpg 20220508_124556.jpg

 

Edited by Ivan
Sredjene slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas lep bravo. Sad si ga kupio?

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo očuvan Bravo, sport oprema mu baš daje dobar šmek.

 

Neka te lepo služi :) 

 

PS 

Ugradi tempomat (ne vidim na slici da li je prisutan), bagatela je ručica, instalacija verujem da je već razvedena fabrički pa ti ostaje samo plug n play :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lutka od auta!

Da služi dugo i bez problema

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Distanceri su pun pogodak, ne znam zasto su sa fabrickim 18'' ukenjali motku sa prilicnim ET. Jeste sama felna sira pola cola (7.5'') od 16'' i 17''. Ali su ET povecali sa standardnih ET 31 na ET 35, povukli je ka osi vozila i delimicno ponistili efekat sirine. Pa kao debilan rezultat toga dobijes da fabricka restyle Sport 17'' (samo 7'' siroka ali sa ET od 26 mm), ima siri trag tockova od 18'' :blink: .

Ako ti opruge napred nisu pretvrde, meni licno ovo deluje kao super visina. Imam najnizu fabricka verziju opruga (nista nisam cackao), najniza tacka auta je na 9 cm od tla i nema nekih problema u voznji ili pri parkiranju. A deluje mi slicna visina kao kod tebe. Sa malo krofnastijim 225/45/17 sasvim korektna i udobnost, a bas lepo se vozi po krivinama.

7 hours ago, Boki Bugiboy said:

20220508_124713.jpg 20220508_124607.jpg 20220508_124556.jpg

Utvrdili smo zasto na Bravu/Delti, pozute 90% leve maglenke :D . Kod mene su se leva i desna maglenka gadjale u mesec proizvodnje, desna dobra, a leva je bila pozutela. Vidim da je i kod tebe slicna situacija. Meni je bas bolo oci pa sam menjao vozacku, cene novih su ti od 30-40 EUR za zamenske (DEPO, TYC), do oko 80 EUR iz originala. OEM polovnjake zaboravi.

7 hours ago, Boki Bugiboy said:

izdvojio bih fabrički blow off ventil (nisam ni znao da ima fabrički )

Ako je do zvuka, da ne mislis mozda na Wastegate ventil (rasterecenja turba, na izduvnom delu)?

Koje je godiste Bravac po ePeru? Obicno su ove bele table gurali u pocetne serije iz 2007., pa su brzo prebacili na crne, sa crvenim detaljima.

Malo oduzih svoja zapazanja :) - da te autic lepo sluzi, deluje bas lepo sacuvan za ta godista (pre restyle se cesto sljusti volan/menjac/rucna, pootpadaju bedzevi, pozute otvori ventilacije).

Navrati na nedeljno druzenje kod Intera da pojacas Bravo Sport ekipu i da malo potegnemo MultiAir i T-Jet ;) .

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na pozivu,da 2007 godiste je a prva registracija je Februar 2008,sto se tice maglenki vozaceva je zuta i pomalo smeta ali to cu u dogledno vreme resiti,sto se tice blow off ventila,tako mi je majstor rekao kada je gledao motor ja iskreno nisam primetio drugaciji zvuk vec sam preneo njegovo zapazanje.Kada sam bio kod njega jednu stranu creva je otkacio i imao je taj zvuk pri turiranju.Sto se tice opruga,visina je odlicna ali kad naletim na neko udubljenje na asfaltu imam utisak da tabla hoce da iskoci iz auta :D doduse levi amortizer ima jako malo ulja na vrhu mada taj majstor kaze da su za sada dobri,hvala na lepim zeljama

Share this post


Link to post
Share on other sites
55 minutes ago, Boki Bugiboy said:

Hvala na pozivu

Juce sam bas bio posle 100 godina :) , bani kada si dokon nedeljom, uvek ima drugara forumasa:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/27773-redovno-fiat-lancia-okupljanje-beograd/&do=findComment&comment=1647067

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čestitam, lepo izgleda. Puno bezbrišnih km !

Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep bravo....Svaki turbak ima taj zvuk kad se otkaci crevo neki cak i preprave nacin kacenja creva da bi se stalno tako culo ali meni je to ruzno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...