Jump to content
FAS Goran
oktopod

500L Cross Pino Silvestre

Recommended Posts

3 hours ago, Siciliano said:

Vi ste kao mladi imali desni retrovizor?

Послато са M2003J15SC помоћу Тапатока
 

Ja ga ugradjivao ocu na Reno 12 :) Lično sam ja držao bušilicu i bušio vrata ... Bože, kako sam bio ponosan što imamo dva retrovizora, u to vreme  :) Mislio sam da celi svet gleda samo u naš (poluraspali) reno ...

A ugradjivao sam desni retrovizor i na volvo 244 iz 1978. Ali, nije mi dao otac da ja bušim  :)

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, moron said:

Ja ga ugradjivao ocu na Reno 12 :) Lično sam ja držao bušilicu i bušio vrata ... Bože, kako sam bio ponosan što imamo dva retrovizora, u to vreme  :) Mislio sam da celi svet gleda samo u naš (poluraspali) reno ...

A ugradjivao sam desni retrovizor i na volvo 244 iz 1978. Ali, nije mi dao otac da ja bušim  :)

 

 

 

 

Bravo majstore:guitar: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Htedoh danas da se podsetim kako je sedeti u drugim autima te sedoh u ženin i nekog komsije. 

Grande punto - slicna prica kao na wc solji. Pozicija volana i naslona za ruke doduse znacajno bolja. 

Kia sportage - nesto duzi sedalni deo i vecim delom je butina u sedistu ali jednim delom blize kolenu nije. Doduse nisam probao da podignem sediste mozda bi bilo i bolje, nisam hteo coveku da rastelujem njegovu poziciju. Nasloni za ruke i pozicija volana dobri. 

 

Jesam ja dzigljav i to utice na utisak definitvno, ali mi je kod mog bas nekako hoklica wc solja utisak i volan daleko, cak sam danas probao primakao sediste i volan jeste bolje jer je blizi ali noge jos podignutije i naslon desne ruke tamo negde iza jedva ga cesem laktom iako je pomeren skroz napred, ne znam kako neko manje krakat ko jos i pomeri sediste napred uopste osloni ruku desnu. 

Edited by oktopod

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/3/2023 at 10:41 PM, oktopod said:

Danas sam imao potrebu da u gepek stavim decija kolica, ona sto im se gornji deo kao kadica skida i bio neprijatno iznenadjen da nikako ne staju u gepek dok se zadnja sedista ne pomere napred, doduse ne puno. I to bez kadice i spakovana, sa kadicom ne staju bas nikako

Kolika su ta kolica, jos ne nadjoh neka da ne mogu da stanu, jedino ako ne drzis ono lazno dno i dalje, to je prvo sto sam izbacio iz auta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolica nisu ona mala kišobran al jesu da kazem standardna i malo fali da stanu po širini i na dno gepeka i na dodatnu dasku isto je, spakovana naravno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni kolica nisu više što su nekada bila... Kada mi se prvo dete rodilo ( 2001. ), dečija kolica smo stavljali u gepek naše vitare mk1, dugačke 363 cm ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja svoja spakujem sa rekordno malo mesta...doduše mislim da kišobran kolica manje zauzimaju zbog samih materijala i opcija koje nude. Spakuju se kao omanje koferče sama. Maxi Cosi Lara2

 

 

lara 2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pojavila se na haubi nova tačka otkinutog laka i boje, danas sam je primetio a auto sam rucno prao crevom i sundjerom vec duze vreme te znam sigurno da je nije bilo niti da je od puške. Oko ove nema nikakvih risova na šta su se dodatno vadili kod prvog pucanja kad sam reklamirao, te je sigurno da nisam skidao izmet ni nista. 

Postavljam fotku i prvog ostecenja koje je sve vidnije cak se neki risovi vide jasno belo ne znam od čega su nastali. 

IMG_20230530_134011_edit_1085080768391193.jpg

IMG_20230530_134019.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostecenje na 1.fotki je sigurno od kamencica, imam slicno, cuo sam i udarac tokom voznje

2.kao da je tretirano grubom stranom kuhinjskog sundjera

Edited by italiano

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi ispratio temu, ostecenje broj 2 je od ranije i nije mi priznata garancija jer je od fizickog ostecenja, mozda i od govna ptice jer se vide i risovi kad je skidano, aj to i da prihvatim fotku sam samo postavio za one koji su ispratili temu da vide kako se ostecenje širi cak u vidu nekih belih risova. 

Fotka broj 1 je novo ostecenje i aj da kazemo da je i ono fizicko tj od kamencica, u zivotu mi se ovo nije desavalo na autu, to je poenta da je svaki dodir pa i noktima kod kvake instant izguljena farba tj los kvalitet laka i farbe

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je mehanicko ostecenje, nema veze sa kvalitetom laka.

Pratim ja tebe, jedini si koji ne voli svoj 500L! :D

P.S. gde si ti cuo da bilo ko priznaje garanciju na mehanicko ostecenje laka???

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni obe fotografije deluju kao da je bilo dejstvo neke mehaničke sile. Sad, kako to izgleda uživo, pojma nemam. Fotografija je samo fotografija i ona nikada ne prenosi do kraja realno stanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bežim od toga dal je fizičko al ne verujem kako auto izgleda posle godinu dana a ne vozim ga ne znam ni ja gde nit ga perem ne znam kako. 

Zagledam nekad na parkingu starije modele 500L i deluju kao čaša, naravno neki imaju zagrebali čuknuli auto al niko nema ogrebotina i da usred netaknute površine fali komad farbe. 

 

Žao mi je što nemam srca da se ponašam kao što jesam prema nekim polovnim da me zabole živo na šta će da liči te ako želim teram do njive kroz žbunje džanarika i šipaka već sebe nerviram takvim stvarima a time umanjujem činjenicu da vozim ispravan auto sa svim delovima novim i da treba da ga džarim i da me baš briga, a kad ga budem prodavao koliko vredi vredi nek farba ako oće

Edited by oktopod

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kompletna prica o kupovini, poredjenjima modela, trenutnoj ponudi i cenama - prebacena je iz "Predstavljanja automobila clanova" u odgovarajucu temu:

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...