Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Što sam počeo da mrzim ove lajkove...

 

Kontam da si hteo od početka da ga vratiš na factory look ali spojlA mi je bljak. Krilca i mogu da prođu ali bi bolje izgledalo sa crnim bubrezima. Hrom mi je outdated. 

Sve u svemu baš, baš začin C na ovim prostorima    :thumbsup:

 

Tvoj CS, ona ludačka candy red kockica sa 1000+ konja, zelena 850, crvena e38 i 1M koji se voza po NS su mi top 5, pa nekoliko praznih mesta pa onda sve ostalo... Visoko je kotiran i drugarov e53 4.6is   :wub:

Ja sigurno ne znam šta sve od bmw primeraka ordinira na ovim prostorima al' sumnjam da bi mi nešto promenilo mišljenje. Možda dooobar, zdrav Z3M Coupe da se ugura tu negde, bio je na placu u BG jedan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek, ovo se po NS voza? Ja bio ubedjen samo po BG... 

 

Felne mu odlicno cucnule :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@PremieRacing Hvala za svrstavanje u drustvo nekih od navedenih ;) 

Sto se tice izgleda, jednostavno sam ga morao vratiti na OEM, jer mu krstenica tako nalaze, treba da se razlikuje od drugih…zahteva malo privikavanja oka ali nakon toga je sve top. Sto se tice grilova vec sam porucio pa da mogu da menjam, ovo je oem ali nekad i oni pogrese, auto ima gloss krilca, gloss lajsne oko prozora i retrovizora i gloss difuzor zadnjeg branika i onda hrom bubrege , mislim da si u pravu . 

 

@horvat U bg je slikan ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Originalan gril , lepo lepo , bolje nego onaj prelakirani crnim matom ;) najlepsa boja za auto je ta metalik pa u kojoj god nijansi tamnija svetlija , da te dobro sluzi i da prasis one mizerne zapremine na niskom obrtaju :)

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Porucio sam i black gloss grill obzorom da je ceo auto u balck gloss (krilca, lajsne oko prozora, deo oko retrovizora, zadnji difuzor) ali jednostavno fabricki grilovi su hrom i neka ga tako pa cu malo menjati ;) Hvala za zelje, no replacement for displacement.

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, PremieRacing said:

Nisu na forumu pa se otvaraju tamo negde u novom prozoru

O cemu ti pricas, covece :P ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

crni gril ce definitivno lepse leci na celokupnu sliku...fabricka sedista su mi odlicna kadara mi nesto i ne ide u ovoj prici sem ako je ne planiras za TD i sl. svrhe

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

On 12/31/2022 at 9:03 AM, OMP said:

crni gril ce definitivno lepse leci na celokupnu sliku...fabricka sedista su mi odlicna kadara mi nesto i ne ide u ovoj prici sem ako je ne planiras za TD i sl. svrhe

Sedista samo za TD, ovako ide njegov enterijer, odlicno je stanje i udoban je , glupo bi bilo voziti nesto drugo. 

 

Sta mislite za felnu, da ili da? :D

 

FF04EE1C-413A-4285-BE08-5AC407351AD0.jpeg

88BA03E8-6584-4D48-8890-4DC23B5F102F.jpeg

56EC9BF5-5A3A-4B70-AB19-4F68147B0F00.jpeg

67C83539-6D8D-4237-AE00-F0FDF4AE1900.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde uze sedište i za koje novce? :D Tražim nešto takvo za sim rig ali kod nas ponuda užas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pronasao “regularno” preko oglasa.

Za +- 200eur mozes da nadjes bez nosaca, nego je bas tesko naci dobro stanje, ja sam imao srecu da je skoro kao novo.

 

Javi se na PP ako ti nije neophodno da bude sparco, omp i sl, znam ko ima dve dobre kadice sa nosacima. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako si ih namestio pa ovo je profesorski haha , ma dobre su ;) mada njemu najbolje leze jedne od onih dubokih petokrakih kao ac snitzer kad bi nasao, i da ne budu preterano nizak profil, na 18 inca tako nesto  da bude onako potaman i da zvace kad stisnes debelu zapreminu odnosno da ne prokliza ;)

acsnitzer.jpeg

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali one gore ac snicer felgen al bi mu legle uz taj gril , bas u toj boji ;) dobra je masina skroz ,prva liga.

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...