Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Krilca su mi ok ali orig. zadnji spojler mi se uopste ne svidja kako stoji, koliko se secam ovaj drugar ga je imao na M3 mislim da ga je doplatio kao opciju ....ovaj diskretni lip koji sad imas mi je taman, ne bih ja tu nista vise dirao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta te briga za T , to donosi samo vecu potrosnju ulja i habanje motora (naravno dodaje snagu ali ali ) kad vec nije za prodaju atmosferac je good to go cak sta vise po meni najbolje resenje ili mehanicki kompresor ali opet najsocnije zvuci debeli najdeblji atmo i dobar ecu menadzment pumpa za gorivo dotok vazduha/ulja i dovoljno za dugotrajno lepo i onako penzionerski fino resenje ;) to ide s godinama valjda proslo vreme nabijanja konja na asfalt :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima istine i u tome sto kazes, neka ga svakako to nisu neki kratkorocni planovi. Btw kad smo vec kod snage, zove me drugar za vikend hajde malo da probamo vozila (na zatvorenoj pisti), on vozi a4 allroad 2.0tfsi s tronic (265hp 400nm remap revo) pomislih nemam sta da trazim ali ajde sto da ne. Medjutim.... stara atmo baba ubija brasno u tom turbaku :) Turbak je dobar za 150km/h +

 

https://youtube.com/shorts/l9BkfiCr4p8?feature=share

Edited by dellas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pazi , to 150+ ti ne treba verovatno nigde kolko mi se cini po pokrivenosti kamera i ostalog, da placas kazne bzvz ... valjda nisu postavili iste na milosa velikog a tamo ima fina deonica ;) al opet treba proveriti za iste da nisu postavili u medjuvremenu posto dugo nisam isao tim pravcem kontam da nigde vise nemoze preko 60 :D uglavnom za kruzing i niske bucne obrtaje atmo je mama plus neka muzikica moze i bez pojacala i nista vise , prva liga ti je benkica svaka cast boja je odlicna , cista 10tka i svidja mi se bas bas :thumbsup: realno kad moze honda u 2.0 da nabije 240 konja moze i u drugi atmo samo treba malo truda tako da i oni briju lepo kad se podese ;) - uff kakav zvuk ima brutale tacno se vidi kako ga zapremina izuva ;) 

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja je za nijansu losija pohabana izgazena sa oziljcima rata identicna, samo trocifrena  :lol:, ispadne ona ja vidim neko ablenduje u susret stanem i pocnem da trazim svuda gde sam bio i nigde je ne nadjoh na toj liniji , par sati kasnije zovu iz sup-a da je neko ostavio kod njih da se preuzme - Ima dobrih ljudi i hvala im na tome!  A i da je los vozac tablica ne bi ispala vec bi bila ko nova :lol: to mora da se krivi ,savija, trosi ,haba, grebe ,ostro da se ulazi tim ulicama  :D inace cemu sve to? zbog onih pirkavaca na struju ili 1.1i pirkavac   made in france, china? :D fuck that shit.

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, PremieRacing said:

Otkud policiji tvoj broj telefona   :huh:

 

ili si službenik ili si doušnik, treće nema  :devil:

nije na mene auto , nisam nista od navedenog jbm li ga odakle im , na fiksni su zvali za neku kaznu jos davno davno tako da ne znam ... imaju oni sve to po adresi i sl. iz  saobracajne

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i nemoj da haluciniras, imaju oni sve sto treba o tebi, imaju oni 33% dojavljivaca svuda u svakom trenutku ako ih budes interesovao nacice te ili bilo kog drugog. Meni su recimo bili duzni za pojas 10 000 jer je moralo biti placeno da me ne vode a kazna je prvobitno placena 5000 medjutim oni nisu videli uplatu jer im platni promet ne radi vikendom a tipa placeno u petak ... i ja sam njima dao bez ikakve kamate 10 000 povrh toga da bih naknadno pisao povrat novca za sta su oni zagovnali jer isplata nije sa te i te opstine vec druge one na kojoj se desio prekrsaj ne vezivanja pojasa bla bla truc i tako ja cekao 10 000din  jedno 8 meseci  tad su mi trazili kontakt broj isto i broj racuna bankovne kartice itd. sve oni imaju ako hoces iskreno. Ako nemaju, nacice preko prijateljice iz jedne druge trece banke ili druge institucije pa koje god. Znaci ako imas neprijatelja komsiju a on ima prijateljicu u banci i sl. veruj mi znace tvoj komsija tacno dal si kupio matijevic kobaje ili gomex kurtonku i dal si je jeo za rucak dorucak ili veceru.

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji si ti mene kralj , jesi legenda znao sam ja to odavno :D bezi ih od mene u persun covek me zaustavlja kaze da se auto mnogo cuje kao pa jel bih mogao da se sagnem da malo pogledam da zakrpim ono bilo posle smene negde uvece 11 sati :D , cime da ga zakrpim brusilicom ? vibracionom busilicom jedino to od alata imam ,e moj prijatelju muke su to da vozis vremensku masinu non stop te neko cacka. Trebalo mi 10 sati da vratim fabricki filter , a iza njega sijalice za poziciju .... ma daj - krvav je to posao sto rade ljudi koji odrzavaju kola ,za taj tip posla skidam kapu koliko i za 12to casovne smene i radne vikende.  Zasto jednostavno ne ostave starca na miru :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komsijama se pale alarmi i na prvo paljenje :D ne daj ti Boze da si ga muški isturirao u mestu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...