Jump to content
FAS Goran
danko

P: Aktivni subwofer 320x220 mm 70-60EUR

Recommended Posts

Prodajem aktivni subwofer dimenzije 320x220 mm. 

Subwofer je kupljen ovde, na forumu, od kolege forumaša.

Plan mi je bio da ga ugradim u auto koji je trebalo da kupim....medjutim taj auto nisam kupio....a posle sam kupio drugi auto u kom već postoji fabrički subwofer.

Dakle, kako kupljen tako ga i prodajem, nije ni ugradjivan.

 

E sad, pošto je samo forumska prodaja, (neće ni biti na KP), neka cena bude sportska.

 

Ja sam ga platio 80EUR i mislim da je pošteno da spustim za  10ak...

 

Dakle 70EUR ako se šalje poštom.

 

Pošto me mrzi da se bakćem sa poštom, kod ličnog preuzimanja cena je još niža. 60 EUR. (+uštedite za poštarinu).

Lično preuzimanje u Beigradu ili Zemunu.

 

 

Ispod je link i tekst oglasa kada sam ga ja kupio.

 

Danko

063 206695

 

 

 

Bio je u Grande puntu ispod sedala dakle može da stane ispod svakog sedala. Ne znam koje je snage, ali udara u stomak! 

Jako lep i dubok bas koji se može meriti sa onim tubama što zauzimaju pola gepek. Težak je skoro 10kg dakle ozbiljna stvar. 

Potrebno je dovesti pozitivan i negativan pol do njega za napajanje kao i žicu sa radija za pobudu da se uključi zajedno sa radiom. Obično to bude pobuda za antenu.. Pored toga potrebno je dovući signal sa zvučnika ili bolja solucija dva činč kabel sa radija. 

 

Cena je 80e i vredi i više. 

 

IMG_20201116_141031.jpg IMG_20201116_141105.jpg

 

0600 742 792

Kao što možete videti na slici njegov osigurač je 20A. Dakle ni malo naivna struja i snaga. Ja sam koristio 6mm2 za napajanje, a mislim da ispod 4mm2 ne bi trebalo ići. Naravno radiće i na 1.5mm2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...