Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

 Nekome lep, nekome ruzan(sredine nema). O ukusima ne treba raspravljati. 

Bas, bas redak auto. Ne znam koliko ih je napravljeno ali sansa da se vidi neki uzivo je onako bas upitna. Tako da verujem da ce cena kako godine bude isle ici samo na gore. 

Definitivno nece biti boring sa tim 3.0 V6 bez obzira sto je tezak( bar bi rekao po gabaritima) jer ga uzivo nisam video. 

Ceka se to be continued... Neka te lepo i u zdravlju sluzi! 

Edited by werp690

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, werp690 said:

 Nekome lep, nekome ruzan (sredine nema).../...

Neka te lepo i u zdravlju sluzi! 

 

Najlepše hvala na lepim željama  :cheers:

 

Ti si doslovce u par rečenica prepričao jedan od najboljih članaka na netu gde kaže:

"As its designers admit, it was a love-it-or-hate-it situation with the public."

 

Ostaviću link kome bude interesantno da pročita, štivo za par minuta.

https://www.drive.com.au/caradvice/design-review-renault-avantime/

 

 

Edited by neshaoct
formatiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, PremieRacing said:

Ti si doslovce u par rečenica prepričao jedan od najboljih članaka na netu gde kaže...

Pa takav je utisak kod svih sto se tice tog auta, nikakve sredine nema. Vidi ga nas petoro, trojici lep, dvojici ruzan. Meni je recimo neobican i lep, pa otuda i takve recenice. 

 

 

Edited by neshaoct
formatiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, werp690 said:

Ne znam koliko ih je napravljeno

On 3/22/2022 at 10:23 PM, Ivan said:

Sad bas bacih pogled, za celu produkciju prodato 8000 komada.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Ivan said:

Sad bas bacih pogled, za celu produkciju prodato 8000 komada.

Raritet znaci... Da se konzervira u garazi i ceka cena :) 

 

 

Edited by neshaoct
formatiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast, stvarno sve cestitke za ovakav poduhvat. Ne mislim tu samo na auto, nego na citavu pricu, tako sesti u kombi, zapucati u nedodjiju, muciti se toliko zbog auta, stvarno ti skidam kapu. Milion puta su mi takve ideje prosle kroz glavu, ali nikad nisam uradio, zato od mene respect ko tvrdjava ! :D 

 

Sto se tice madjara, bio sam nedavno sa ujakom, covek je kupovao daciu duster awd i posto ih tamo ima u solidnom broju, a nama tu sa severa blizu, uputili smo se u potragu. Pogledali smo 3 komada, a zvali jedno 6-7, ali ono je bilo uzasno iskustvo. Neverovatno kakav je to pristup, kao da ne zele da prodaju auto. Ne javljaju se na telefon, pa se jave posle 3 dana, pa nece da nas puste na plac 10 min posle radnog vremena, iako su tamo prisutni, stoje. Pri tom da naglasim, mi smo unapred znali neke cake, niko sa njima nije rec progovorio na bilo kojem jeziku osim na madjarskom! Ni engleski, ni sprski, a telefone smo pozivali sa madjarskog pozivnog . Tako da mislim da ti je kolega dobro rekao, ako je tako krenulo - nisi ni imao sanse. 

 

Sto se auta tice, nemam drugi koment osim da jedva cekam da ga vidim uzivo! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još par detalja iz garaža i gotovo...:

 

IMG_20220322_152758.jpgIMG_20220322_152804.jpg

IMG_20220322_170524.jpg

Ovo sam znao ali je baš zbunjujuće...ako plaćaš u kešu, pa neka je i desetine hiljada eura (za više vozila odjednom), može samo u apoenima do 100€  

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...