Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

ovaj narandzasti mi je cuning smajling fazon sto ne ide uz ovaj auto ali mi se recimo svidja maska bez znaka ili da se znak uradi u crno. Bordo boja mi nesto ne stoji ili bar ne ova nijansa sa slike, mozda neka dublja tamnija, ima lepih boja ali opet bih sve kombinovao sa sjaj crnom nego sa fabricki silver

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma odluka je preliminarno doneta - sređujem fabričku boju gde treba i šta treba i ide na detaljno, kvalitetno poliranje i keramičku zaštitu posle... to sve sigurno do kraja ove godine a nadam se i pre leta. Da na jakom suncu sija punim zelenim :sick: sjajem  :wub:

 

Ovih dana sam gledao neke chart-ove i auto je isuviše redak i vredan "po vin-u" da bi se ja sad igrao malog Perice. Ova kombinacija motora, boje i opreme je napravljena u samo 85kom. za ceo svet pre 20god. To je 1% proizvodnje modela. Danas ih nije ostalo više od pola kako god da su čuvani. Ostaje fabrika. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

boja uopste nije losa kad je nova i kad se sija, svakako je najbolje raditi ga u orig. boju, zafarbati sta treba, ispolirati ceo auto i zastititi, pogotovo sto ih je malo u toj boji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/12/2023 at 8:49 AM, PremieRacing said:

Ma odluka je preliminarno doneta - sređujem fabričku boju gde treba i šta treba i ide na detaljno, kvalitetno poliranje i keramičku zaštitu posle... to sve sigurno do kraja ove godine a nadam se i pre leta. Da na jakom suncu sija punim zelenim :sick: sjajem  :wub:

 

Ovih dana sam gledao neke chart-ove i auto je isuviše redak i vredan "po vin-u" da bi se ja sad igrao malog Perice. Ova kombinacija motora, boje i opreme je napravljena u samo 85kom. za ceo svet pre 20god. To je 1% proizvodnje modela. Danas ih nije ostalo više od pola kako god da su čuvani. Ostaje fabrika. 

Gde si to gledao koliko modela nekog auta je napravljeno po vinu, zvuci mi zanimljivo da proverim za svoj recimo :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam pojma da l' ima i gde ima za druge, ove i sve ostale info za Avantime imam na Matra Amicale Avantime stranici...

 

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja koliko znam, tamo je Tomas, za njega sam uvek imao preporuke. Za ostale ne znam. 
Ovaj mi je ostao upamcen jer mu je kucni broj na 500+, kao avenija u Nju Jorku

Share this post


Link to post
Share on other sites

e jbg...

 

https://www.planplus.rs/temerin/auto-limari 

 

Nije ni Tomas ni Aleksić, ovaj treći je, pod brojem 5. - autolimar Lazar Duvnjak.

Deluje zainteresovano za svoj posao. Video sam njegove prethodne radove. Čekam ponudu...

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neeeeeee...samo sam bio da pogleda i da mi da ponudu. Sedici mi je trenutno nereg. pa se služim Amfibijom. Nikako mi ne odgovara SAD da farba.

 

Trenutno radi onog mog bivšeg Seicenta (taj smo auto odvezli i ustavili kad sam išao da pogleda Amfibiju) pa ću slikati i pisati u toj temi čim završi  :animier:

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/27/2023 at 4:06 PM, Bingodalton said:

Super, zanima me rezultat, pedantnost, posvecenost, kvalitet.

 

Kažem, meni još nije radio ali drugaru jeste...više auta do sad. Ono što sam video je zadivljujuće. Ja sam pričao i dogovarao sa njim i iz razgovora mislim da je super korektan. Svestan je današnjice, navodno je prestao da radi 'projekte' ali sam ga ubedio da uzme jedan moj (novo nešto, možda napravim temu uskoro) tako da će Amfibija da sačeka. Ona baš nije hitna. 

Lazar svesno radi onako kako mora i kako dogovori sa mušterijom. Ako se neko cigani za 20-30-50eur on će da uradi tako da njega najmanje košta i da napravi sebi zacrtani RUC tj. zaradu. Ako mu se dozvoli, uradiće najbolji mogući kvalitet koji može po ceni koliko to mora da košta. Voli kad je mušterija edukovana pa može da objasni i obrazloži šta i kako može da uradi. Videćemo   :rolleyes:

 

to be continued...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...