Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

On 7/15/2022 at 1:44 PM, PremieRacing said:

...

Otišao danas da kupim 'one' H3 LED i dečko mi proda al' pita i šta će mi... Ja objasnim - maglenke, prepravka, dnevno svetlo, bolje tako...

 

Tek sada otišao da montiram LED u maglenke i da napravim 'dnevna svetla' kako ne bi drkao prekidač svaki put kad palim i gasim auto...dosadilo mi a možda i zaboravim pa me kazne. 

 

Ali avaj... ne mere  :X     :(

 

Prvo nismo uspeli da napravimo da se maglenke pale na 'kontakt' a onda niti da ubacimo nove LED H3 sijalice u maglenke zato što su prevelike  :shock:

 

IMG_20220903_153759.jpg

 

Jedino što smo uspeli je da se pozicija pali i gasi na 'kontakt' pa je to trenutno rešenje za dnevna svetla. 

 

Za maglenke tražim druge sijalice... Predlozi?   :huh:

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nekako lepse kad su te sijalice u sklopu fara, dole mi nekako nisko deluju. Probaj da ih ubacis gore negde ako moze.

Sent from my SM-A805F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

@PremieRacing ovo bi trebalo da pase

image.thumb.png.3721e1a95c9d0345f102c41305b176ae.png

 

http://autofashion.rs/kategorija/led-svetla/led-sijalice-h1-h3-h7-hb3-hb4-9005-9006/

 

verovatno ima i na kp, ali ovako sam prvo nasao zbog slike

ps Onaj Nemanja AutoAnaliza trazi zrtvu sa Avantime-om za snimanje :D Mozda kad krenes za ZA da ides preko PO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam siguran da je moguce napraviti da se maglenka pali na kontakt bez nekog ozbiljnijeg zahvata na instalaciji sto ja ne bih radio, takodje nisam pristalica ovih ledova ni u jednoj opciji posebno ovih jacih ledova jer su znali ljudima da prave probleme na instalaciji pa i da se upale...uzgred na tehnickom prave problem ako imas aftermarket led dnevna svetla i uopste led sijalice bilo gde a i policija ume da zeza kad ti vidi upaljene maglenke pre ce te zbog toga kazniti nego da nisi upalio svetla.

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, andreja.micovic said:

...

 

ps Onaj Nemanja AutoAnaliza trazi zrtvu sa Avantime-om za snimanje :D 

 

Hvala, neka hvala. Pitali me davnih dana i rekoh ne, iza čega i dalje stojim. 

 

Hvala vam i na predlozima i mišljenjima   :thumbup:   Dalje znam kako ću  :rolleyes:   :innocent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

alal im vera, asu ih poslagali :shock: ja jednog kad fotkam, mucim se da poslozim u liniju (sa necim), a ne ovoliko njih... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da su još i desne retrovizore poslagali na prvoj slici... :D Svejedno, svakako extra izgleda i bez toga. B)

 

 

Edited by neshaoct

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 hours ago, Grafit said:

Jel znaš da se u nedelju 2. X održava Car & Coffe u Beogradu?

Tvoj Avantime je baš primerak za takav skup.

Mislim da je rok za prijavu danas do ponoći.

 

 

Znam, hvala, jok    B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Počeo sam da sređujem, samostalno pošto nikog nisam našao da hoće to da radi, onu lepljivu, gumiranu plastiku u enterijeru... 

 

No pics for this post zato što sam kreten i niti jednu sliku nisam napravio.    :rant: 

 

Kucao how to repair sticky plastic car interior, pogledao par klipova ubrzano i pohvatao osnove tj. suštinu. Alkoholom ili nekim kvalitetnim solventom (rastvaračem, razređivačem  :/  ) se skine ta guma, priprema za farbanje maltene i ne treba, može neki prajmer za plastiku i bumper sprej odradi posao kao novo!

 

Sve ću sam i polako, jedno po jedno da uradim. Sledeće slikam obavezno. Samo mi je dilema oko samih rukohvata za vrata pošto se kod njih skida ta gumi boja i ostaje odvratna žuta drečava podloga. Nadao sam se da je crna pa da ne farbam uopšte, ali kurc of the malo morgen  :X

 

 

btw:

On 9/28/2022 at 1:33 PM, Grafit said:

Jel znaš da se u nedelju 2. X održava Car & Coffe u Beogradu?

Avantime je baš primerak za takav skup.

...

 

Bio je jedan Avantime, video sam na slikama kod Kastratovića   :wub:

 

Nisam stigao ni da posetim taj 'događaj' pošto sam se vozao motorom po Srbiji ceo vikend... Prioriteti jbg  :)

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...