Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

On 4/17/2022 at 9:32 PM, PremieRacing said:

...

Felne 19" čim završim tehnički. 

 

 

Tehnički - check  :cheers:

 

Felne - check  :wub:

 

Novčanik - empty  :cry:  ali srce puno  :animier:

 

 

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je ovo prvi put da na Avantime mislim da su felne i gume velike. :)
Jel dimenzija po fabrici?
Cucnule si super, nego mi rubovi sad mali i kao da je spusten ili gume deluju buckasto.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije fabrika, nema 19" po fabrici. 

 

A ukupan prečnik točka je sada samo 5mm veći od setup-a kako sam ga kupio... maltene identično. 

Imao sam dobru ponudu za gume /40 ali su one puna 2cm manje u prečniku tj. "zid" gume je za toliko manji i nisam hteo da gubim na 'udobnosti'.

 

IMG_20220420_233451.jpg

 

IMG_20220420_233410.jpg

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMG_20220422_151213.jpg

 

 

On 4/14/2022 at 8:45 AM, OMP said:

malo spustanja da ali ovaj kao na slici patosiran mi je bas ruzan

 

Sad trenutno kako razmišljam, nije uopšte potrebno spuštanje...  :D

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast kako si to percipirao u glavi. Kad sam video slike felni, nisam imao viziju, ali brutalno je ispalo!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/22/2022 at 5:11 PM, werp690 said:

Meni izgleda bolesno!

Definitivno onaj wtf momenat... Tipa : " Sta je ovo koji ku....?!?! " 

Ne znam šta bih dodao?

Kao sa druge planete ili iz budućnosti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lično moje mišljenje... Pri predstavljanju mi je izgledao normalnije nego sada.

Verovatno od velikog broja SUV spodoba tipa X6 i sl grozota kojih je sada u velikom broju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2001. kad izašao ne sećam se da je tržište suv-ova i mpv-a bilo nešto veliko, tj da je bio hype oko njih. I šta je tad bilo od tih auta?! Mahom su žutaći forsirali tu priču, pogotovo oko malih praktičnih automobila (daihatsu npr) ili malih suv-ova (tipa Suzuki). Sve ostalo su bili veliki džipovi tipa Land Rover, Pajero, Cherokee, ML... Pomama za suvovima kreće sa prvom verzijom Nisan qq.

 

A Reno je izbacio megana, velsatisa, avantime-a koji su dizajnerski odskakali od dosadnih oblika automobila. Isto kao što je i 3vratni Stilo bio osveženje tada za tržište. Svi sa oštrim ivicama,  sečeni.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 hours ago, andreja.micovic said:

2001. kad izašao ne sećam se da je tržište suv-ova i mpv-a bilo nešto .....

 

 

Nisam se dobro izrazio...

Mislio sam na današnje SUVove. Svi sada guraju taj karoserijski oblik tako da mi Avantime deluje "svemirski" pogotovo jer ih nema pa većina može misliti da je to potpuno novi model auta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto za sva vremena...meni izgleda kao da ga je dizajnirao Alex Raymond (za uvazeni deo forumaskog kolegijuma koji se rodio u ovom milenijumu, autor jednog od najboljih stripova svih vremena Flash Gordon-a...po mom skromnom misljenju mrtva trka izmedju njega i princa Valijanta...). Mislim i da ce za 100 godina izgledati potpuno drugacije od svega sto do tada budu napravili, bez obzira na broj tockova...Felne su se odlicno uklopile u dizajn zato sto i same imaju svedenu formu a velicina ih pritom cini impozantnim...
Sve u svemu, pun pogodak i sto se tice izbora automobila i felni i naravno da auto treba da bude pokazan na doticnom skupu, zasluzio je, s punim pravom...

Sent from my SM-A805F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 hours ago, Lufti said:

...Felne su se odlicno uklopile u dizajn zato sto i same imaju svedenu formu a velicina ih pritom cini impozantnim...

 

Bravo i hvala!

 

Ovo mi je sve vreme bilo u glavi ali nisam bio siguran dok ih nisam montirao i provozao. 

Sad sam happy kao štene  :animier:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...