Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Kod ovog:

 

"Juče bio kod drugara majstora koji mi sve radi i kažem mu sav srećan: "Imamo novi projekat!" A on mrtav ladan "TO neću nikako, ali ni slučajno da mi dovezeš." :wallbash:

 

Pristao je samo na servis kako bi mogao da vozim auto...  :(

Za sada je pristao samo na to   :devil:

 

 

Edited by neshaoct
formatiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, andreja.micovic said:

Mozda mu nije izazov... :) 

 

Apsolutno mu nije izazov pored Bentley Continental GT, 911, BMW 850 sa M motorom i sličnih špecija...   :lol:

 

Mada taj i nema više mehaničarskih izazova, sad se upušta u programersko interContinental-ne vode.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To neka moja sorta, od Silvane do Nirvane :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/7/2022 at 8:29 AM, PremieRacing said:

Ode noćas Amfibija na pregled i servis... Sve tekućine, svi filteri, klima, pa da počne da se vozi. A onda ćemo rešavati u hodu sve što se pokaže.

 

Ne može sve odma' i lako   :P

 

Crk'o hladnjak pa ne može zamena antifriza, a crkla i manžetna sa semeringom (do menjača) pa ne može ni zamena ulja u menjaču... Uključen mod 'search' za delove pa onda dosvršetak osnovnih radova. 

 

Detaljno pregledana Amfibija i ostalo je dobro. Dobar trap, dobre kočnice, dobri nosači motora... zadnji lonac je pred riknjavanjem ali on svakako ide napolje čim prođemo tehnički, za toliko bi trebalo da posluži.

Uočili smo da su skoro zamenjena dva katalizatora do motora nekim univerzalnim (novi jbt), a ima još dva tamo negde na sredini izduva  :huh: 

Katalizatora kol'ko oćeš  :wallbash:

 

Kupljene felGe za letenje, size 19"    :wub:

 

IMG_20220411_141300.jpg

 

najčudnije koje sam našao... ATS JAGUAR DAIMLER VELA

 

 

Edited by neshaoct
formatiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

felne lepse bez poklopaca ali mi se svakako vise svidjaju ove originalne na njemu, mada videcemo kako ce ove dajmlerke da cucnu ali po meni nisu za ovaj auto, previse su proste i eleganci za avangardu

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se, ni meni felne nisu lepe, ali su drugačije. Sve drugo što sam nalazio po oglasima je bilo lepše, gledao sam felne od 200 do 1200eur, ali sve već viđeno, ima ih na ulici, može da se poistoveti sa nekim modelom auta, a ovo je jedino bilo malo neobično. Ja se nadam da će veličina da pomogne dosta, fabričke na njemu su 17" a Daimler su 19". Trebalo bi da bude upadljivo i upečatljivo. 

 

Sad gume...  :ermm:    :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra ideja

Nije nelogično!

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...