Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Nastavak prepiske tu pomaže... Lik je luuuuud za Avantime-om i od njega ili preko njega mogu da očekujem sve što mi možda bude trebalo. 

 

Ako ima u dvorištu, šalje mi besplatno. Ako nema, on će da pronađe, kupi, i pošalje po kuriru (neko od ovih kombista koji svake nedelje idu za NL) a ja platim koliko košta kad mogu i ako mogu (tako kaže)  :unworthy:  :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

WOOOOW! Kakva avantura za Avantime :thumbup: za nešto sam znao, ali nisam znao da je ovako i ovoliko...svaka čast!

 

Sto kaze Marko, i meni ovo ultra-zanimljivo i žao mi što nema još...

Smeštaj kod bakute je vrhunski :D

 

Kako ćeš sada birati čime na put - X5 ili avantime? Novčić? :D

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

34 minutes ago, Milutinac said:

...

Kako ćeš sada birati čime na put - X5 ili avantime? Novčić? :D

Punto!     :thumbsup:        :rofl:

 

 

Šalim se ali i ja sam se to pitao ovih dana... i doneo neku kao 'odluku' koja je u suštini prosta i realna  :rolleyes:

 

X5 je apsolutno spreman i utegnut, nema ama baš ništa da se radi osim tog prokletog auspuha za gušt koji nisam niti ću raditi... Preskupo mi je sve - i opcija kod Pirketa za koju smo sigurni da se dobija zvuk po želji, i opcija kod lokalnih priučenih majstora kod kojih se radi sve na moju odgovornost.

Neka se neko drugi time zanima    :innocent:  

 

Tako da je X5 još uvek porodični auto za put  i ne ide u oglase dok se Avantime ne dovede u stanje koje mi odgovara... Onda bmw ide dalje da usreći nekog drugog, meni je stvarno ispunio sve želje i prevazišao sva očekivanja... Iskreno mi je žao što u ovom našem delu sveta 'nije moguće' i 'nije normalno' voziti takve automobile. 

 

Avantime kad izađe sa carine neće se ni registrovati odmah... servis, malo limarija, malo enterijer, malo druge felne i gume :devil: i tako. Kad se utegne, ide na put!

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, OMP said:

...

kako ide sa tim motorom?

 

Samo lepo, ništa posebno, ali bar može da ga 'nosi'... Ima 1750kg suv  :blink:   :wacko:   :o   :X

Na tempomatu baš dobro ubrzava, nije onako savremeno rafinisan pa da glatko to radi kao noviji automobili nego izgleda kao da da pun gas. Zato treba biti racionalan pa tempoman koristiti za održavanje brzine i mala ubrzanja. Kad treba nešto više, onda papučica i osećaj za feeling (što bi rekla dragana mirković...).

 

 

41 minutes ago, dellas said:

Avendzers 

 

Na carini ga prozvaše Amfibija   :rofl:

Kaže okupili se, gledaju ga, i jedan kaže "amfibija jbt, ovo izgleda kao da može da plovi". 

 

 

A ima još jedna anegdota sa carine, već su zvali ovog mog druga preprodavca da pitaju da l' je na prodaju. On se smorio, kaže "ako ti ovo prodaš pre nego ja Punta, i još više zaradiš od mene - ubiću se"    :lol:

 

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

bas je tezak zato i pitam kako ga vuce taj motor.....sta je ono kod godista 2002-04, god.- mesec?

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 hours ago, PremieRacing said:

Avantime kad izađe sa carine neće se ni registrovati odmah... servis, malo limarija, malo enterijer, malo druge felne i gume :devil: i tako. Kad se utegne, ide na put!

Obavezno i spojler kao onaj u TopGear-u što su mu metnuli ... :lol:

 

A sad ozbiljno, nek' u zdravlju služi amfibia ! :cheers: 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, PremieRacing said:

Da, april '04.

 

 

Pijana budala, april '02. a ne '04. 20 god. star auto...

Drugar dobio dete pa smo u kafani a ja kuckam na telefonu  :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobio i ams, ili amss, ili abs, ili kako god, dobio potvrdu za registraciju na teritoriji RS...!   :animier:

 

Sad servis, onako malo jači, i felne sa gumama za letenje, pa da prepustimo X nekome, i sledi registracija  :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odličan!

Sećam se kao sada kada je predstavljen i ako se ne varam negde u vreme kada i Vel Satis ili kako li se već zove i piše? Totalno drugačiji auto kao da ga je Citroen dizajnirao!

Vrata su mu valjda dugačka 1.3 metra i navodno su 6 meseci razvijali sistem šarki jer kada se otvore onda krenu prema napred inače bi trebalo slobodno parking mesto da se uđe ili izađe iz auta. Raspiši se malo o tim "neobičnostima"

Share this post


Link to post
Share on other sites

prevod

”Pasoš za vakcinu da spasimo naše praznike?

ALI MAMA, TATA, ŠTA ĆEMO AKO JE SVE ZATVORENO?!

BUDITE SJEBENI, ALI DRUGDE!

ROLLED! U 18 h JE KADA IDEMO!”

 

Arcinfo & Le Journal du Jura, 20.03.2021

Vincent L'Epée 2021, sva prava na reprodukciju i distribuciju zadržana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...