Jump to content
FAS Goran
shortee

P: laptop Lenovo T470

Recommended Posts

Drugovi Soferi, hvala sto ste pokupovali tablete od mene i tako omogucili mojoj zeni da uziva u praznicima sto se kaze za sve pare :) sad kad me je istrosila red je da pazarite opet od mene nesto..

stigla sveza roba , fenomenalna , ma najbolja na svet sto kazu braca ganfuri...

Laptop Lenovo T470, 14'', usb C, 2 x USB 3.1, HDMI 1.4b ,LAN, SD slot, LTE slot, nov SSD Patriot 500gb, nova expander 61++ baterija ( drzi 10 ~12 sati bez problema buduci da je pravljena za novije modele al pasuje i ovde ), 16gb /24gb DDR4 ram ( po zelji moze SSD 120,240,500 ili RAM 8/16/24)

laptopovi su ocuvani bez ostecenja, bilo plastike bilo ekrana ili tastatura, toucheva. greota za prodavati al sta da radim kad ova moja gospodza  trosi vise od natovarenog Punta koji se vraca iz tazbine.

znate da sam ja picajzla sto se tice Tehnike, tako da ko ovo uzme moze samo kasnije  da me zove na pivo da se zahvali :)

 

cena 400e, uz manje korekcije zavisno od konfiguracije.Uz Laptop ide i punjac od 90w, i poklon Mish ili USB 64gb. Moze i sistem sa svim potrebnim softwerima i office 2019 paketom

Takodje imam i docking station koji se prodaje posebno , i koji ima na sebi tonu konektora al to kome treba nek cima.

Navali narode,....

063 10 87 826

 

20220111_192909.jpg 20220111_192916.jpg 20220125_094130.jpg 20220125_094146.jpg

20220125_094037.jpg 20220125_094047.jpg 20220125_094052.jpg

20220125_094115.jpg 20220125_094124.jpg

 

 

Edited by neshaoct
formatiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako je ovo dobra i izdrzljiva masina, naravno za te pare :) 

Podelicu za par njih koji su mozda zainteresovani.

 

Jedina mana, nikad ne stavljati u sleep, gasi ventilator ali ne i procesor pa se pregreje. Licno meni se desilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Andrija, kod ovih modela je ispravljeno i radi kako treba hibernacija i sleep, licno koristim tako i nema problema niti grejanja, problem je bio kod revizije biosa i TPM modula sto je reseno.

i da zaboravio sam da napisem bitnu stvar , Procesor je i5 v-pro 7300u iz 2018te godine. i potpsiujem da makine rade ko zmaj :)

 

Pozdrav,

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, shortee said:

problem je bio kod revizije biosa i TPM modula

tako je.

 

Meni se licno problem desio na sluzbenom laptopu dok sam bio na Filipinima. E onda guglaj na telefonu da ga opravim u hotelskoj sobi do sutra jer mi treba. Sreca pa u Manili svaki trzni centar ima mini aliexpress prodavnicu u prizemlju pa nasao potreban alat, rastavio laptop, resetova bios, ocistio kuler, zamenio pastu i radio posle kao sat. 

Stvarno, lenovo thinkpad serija je jedna od vrhunskih biznis serija, pravi IBM nekad. 

 

Ja sam odusevljen njima kako rade, mada ne volim laptopove previse, prefeririam desktop

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja evo kucam sa T560 iz 2016e. Zamenio mu samo obe baterije(externu i integrisanu) jer su se nadule i evo sljaka kao zmaj i dalje.  
Preporuka za ove iz oglasa i od mene! 

Edited by Dale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolege, samo dodatak na oglas posto me je nekoliko ljudi pitalo...moze da se instalira windows 11 bez problema sve radi uredno i brzo...3 komada ostalo

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Par komada ostalo jos..ko zeli nek se javi dolazi i bezicni mish novi uz komp i sve instalacije...vase je ssmo ds ga povezete kuvi na wifi , turite sluske da ne cujete zenu i cepate ...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugovi ..jos samo 2 komada je ostalo..da ponovim win10 ili 11, sve od programa po zelji, i5 7300u, 16gb ddr4,500gb ssd nov iz kutije,71++ baterija nova 10+ sati radi,14" ekran,ocuvano ko novo, poklon mish ili torba.
450e moze i korekcija za drugove clanove ..
Pozdrav

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos 1 komad ostao za sad..350e spustam cenu a masina zver kao sto je navedeno gore... akcija traje samo par dana dok ne dobijem platu buduci da me zena istresla iz gaca pa moram da se pokrpim
Ko se nije zenio i ne mora a ko jeste sve mu je jasno .
Pozdrav

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...